126

Odp: Wybory 2014

Obserwujący ma rację Pan Chwała działa społecznie i to można sprawdzić w prosty sposób w google.pl Na pewno nie działa w podziemiu ani w konspiracji - te pojęcia są iście nie na miejscu ponieważ maja podłoże historyczne. Wszyscy niby tutaj tacy światli a nie weryfikują informacji.

127

Odp: Wybory 2014

Pięknie powiedziane Panie Tadeuszu, ale nie dajmy się prowokować:)
Pan Wyborca jest typowym prowokatorem, posługuje się cały czas dziwnymi tezami. Jak Pan to słusznie ujął, nie ma pojęcia o rzeczywistości. Gdyby taka wypowiedź pojawiła się we wpisie oponentów SNG obojętnie z jakiej strony, natychmiast byłyby wywierane naciski na admina o zbanowanie i sprawa trafiłaby do sądu. Bądźmy ponad to. Nawet przeprosiny ze strony takiego SNGowca jak Wyborca5 nie mają żadnej wartości. SNG  nie ma żadnego programu na przyszłość, i cóż taki Wyborca5 ma napisać by zaistnieć?
Używam nazwy SNG dla jasności. Wyborca w swoim szkalującym wpisie powoływał się na komitet Pana Kocemby. Można przyjąć też taką nomenklaturę. Komitet Pana Kocemby, KW Nasza Gmina, SNG czy XXI wiek. Chociaż w poprzednich wpisach za odniesienie do KW Nasza Gmina, żądał usunięcia mnie z forum. Zostawmy to, ci ludzie tak mają:(

128

Odp: Wybory 2014

Widzę, że Piotr Duszą ma wątpliwości wpis z :
Wczoraj 22:19:26
iż kobiety też mogą decydować i kreatywnie postrzegać rzeczywistość. Społeczność składa się tylko z samych "spodni"... aczkolwiek mężczyźni lubią "spódniczki".....
A na poważnie, mamy 16.11 ostatnią szansę na zmianę - dajmy szansę innym którzy w moim mniemaniu mają pomysł i co za tym idzie zaplecze w postaci bogatego doświadczenia zawodowego popartego odpowiednim wykształceniem.
Powstaje pytanie czy historyk będzie lepszy czy znający meandry zarządzania i działający w biznesie ekonomista? 
Na pewno moja wypowiedź zostanie poddana rutynowej krytyce na co się nastawiam ale proszę o konkrety nie bzdurne opowiastki.

129

Odp: Wybory 2014

Ech wy opozycja tylko denerwujecie ludzi. I dlatego Bułka wygra. Drzecie koty na forum zamiast się dogadać jedną listę zrobić i startować razem. A tu co? Pan Chwała chce być świetnym wójtem bo ma zespół i wyjechał do Włoch i jeszcze mu jakaś nauczycielka nie odpowiada w szkole. No tak napisał. Na zebraniach wiejskich go nie ma, na sesjach chcaił załatwić kasę na wyjazd do Włoch, a jak mu nie dali to się tam nie pojawił bo nie ma z kim rozmawiać. Wiem, zaraz mnie pozwą do sądu bo kłamię albo prowokuję. Ludzie dogadajcie się przecież możecie się spotkać w radzie i tam już nie będziecie kandydatami komitetów tylko radnymi gminy. I jak chcecie zmieniać gminę jak już się kłócicie. Jak już tak ma być to niech wygra Bułka i jego ekipa przynajmniej będzie spokój. A gmina najwyżej utonie albo  przestanie istnieć. Ogólna żenada.