Temat: Rzetelność kandydatów vs rzeczywistość

Witam
Nie tak dawno hucznie świętowano obchody "25 lat wolności" ale czy owa szeroko rozumiana swoboda wykorzeniła typowe wśród osób piastujących funkcje publiczne lub zawody zaufania publicznego zamiłowanie do działań mających przynosić korzyści tylko osobie zainteresowanej ? Otóż w moim mniemaniu nie, co więcej brak widocznych konsekwencji spowodował rozbudzenie apetytu na gromadzenie środków do własnej kieszeni. To właśnie przedstawiciele społeczności lokalnej powinni być dla ludzi a nie na odwrót. Z przykrością muszę jednak stwierdzić, że wielkie wzburzenie wywołał u mnie start Pani Cecylii Koniorczyk jak również  kilku innych , i nawet nie uspokoiło mnie jej dalekie miejsce na liście wyborczej ale sam fakt buty, gdyż tak jak pisałem powyżej osoba ta moim zdaniem może nie budzić należytego zaufania. Dlatego apeluję o zmianę swojego postępowania na takie abym mógł kiedyś pochwalić tą Panią za działalność godną innych zacnych działaczy naszego regionu, I wcale nie chodzi tutaj o ugrupowanie polityczne bo to w gruncie rzeczy nie jest ważne. Kluczem jest człowiek i jego system wartości. To od nas zależy przyszłość i to co pozostawimy po sobie przyszłym pokoleniom.

2 Ostatnio edytowany przez gauger (2016-10-20 06:56:11)

Odp: Rzetelność kandydatów vs rzeczywistość

Na tym filmiku można zobaczyć ich (polityków) prawdziwą twarz. Oglądacie na własną odpowiedzialność

[youtube]u-2NMsS4l80[/youtube]

Pozdrawiam, Aleksandra Watras psycholog

3

Odp: Rzetelność kandydatów vs rzeczywistość

Witam wszystkich
a rzeczywistość, troszkę jeżdżę po gminie Porąbka czy na pewno wieszanie po kilka (więcej niż 1 plakat) Pani Tylzy -Janosz to to wstyd. Marketingowiec który za tym stoi - żenada, zaklejone tablice informacyjne, domy... a w tym czasie toczy się normalne życie - czy tylko walka wyborcza?
Czy nikt nie ma prawa przywiesić ogłoszenia o pracę? Widocznie parcie na .w...ę i odpowiedni komitet robi swoje. 
Moim zdaniem wstyd i odwrotny trend do zamierzonego.

4

Odp: Rzetelność kandydatów vs rzeczywistość

a zaklejanie Bułką to nie wstyd?

Masz inne zdanie niż ja? Chętnie posłucham: dziedzic.grzegorz@gmail.com

5

Odp: Rzetelność kandydatów vs rzeczywistość

Byłem dziś przypadkiem w Porąbce. Wszystkie tablice ogłoszeniowe zaklejone tym samym plakatem Bułki. Banito co ty na to?