Temat: Odchudzanie - jaka dieta?

Witam Was!
Przejrzałam sobie właśnie stronę http://dietoteczka.pl i mam zagwozdkę. Jest tam tyle diet odchudzających, że nie wiem, po którą sięgnąć, żeby zrzucić parę kilogramów. Co byście mi polecili? Byłam już na diecie kopenhaskiej i nawet nie było tak źle, bo schudłam wtedy jakieś 8 kilo. Teraz znów potrzebuję pomocy, ale chciałabym jakąś inną dietę. Tylko nie dietę Dukana, bo słyszałam o niej złe opinie. Ewentualnie jakiś suplement diety na odchudzanie, jak spalacz tłuszczu. Znacie coś takiego?

Ostatnio edytowany przez marzenka (2018-01-13 14:57:28)

Odp: Odchudzanie - jaka dieta?

Witaj

Mam rewelacyjną, sprawdzoną, skuteczną i prostą metodę!
Wystarczy jedynie... wcześniej wstawać! Efekty widoczne już po kilkunastu dniach.
Proste, prawda? smile

3

Odp: Odchudzanie - jaka dieta?

Najlepsza dieta to ta która jest skuteczna. Mój mąż rok temu ważył 147 kg. Dziś waży 113,2 . To jest najlepsza odpowiedź. Dieta jest prosta. Mniej jeść. Mąż ma cukrzycę typu 2 i wysoki cholesterol. W jego diecie nie może być wieprzowiny, a ilość wołowiny czy drobiu powinna być ograniczona. Nawet ryby nie mogą być zbyt tłuste. Do tego zero cukru, również tego w owocach, zero mąki pszennej i śladowe ilości żytniej czy graham.
Jak żyć ?
Da się jak ma się poważną chorobę serca i chęć by nadal żyć.
Oczywiście jada normalnie trzy razy dziennie.  Również przegryza między posiłkami marchewkę, białą rzepę, popcorn w przypływach szaleństwa jabłka. Śniadanie i kolacja to płytki, czyli suche pieczywo żytnie lub graham smarowane pastą z mielonej ryby wędzonej lub paluszków krabowych. Do pasty dodaję również zmieloną ugotowaną cieciorkę i rozpuszczone we wrzątku siemię lnu by pasta miała odpowiednią soczewicę. Można też na szybko zrobić soczewicę (najlepiej czerwoną) z dodatkiem rozmarynu, suszonych pomidorów z odrobiną oleju  Na obiad najbardziej mu smakuje ryba po Grecku http://www.zachowajmyzdrowie.pl/obiad-ryba-grecku/ . Zresztą sos grecki pasuje też do pasty i innych potraw. Informacje jak zdrowo jeść znajdziecie w poradniku Zachowajmy Zdrowie  .