351

Odp: Wybory Samorządowe 2018

Wloscianin napisał/a:

[. O tym, że mają gnidy moją teczkę mówiłem wszystkim zainteresowanym, mówiłem tez co w niej jest.

Więc jako kandydat na radnego nie poinformował pan mieszkańców gminy, o pańskich teczkach  mieszkańcy dowiedzieli się teraz kiedy pan sam rozpoczął temat, kiedy mleko się rozlało. Nota bene co pan napisał w oświadczeniu lustracyjnym?  Na tematach lustracyjnych się nie znam, ale wydaje mi się, że mógł pan wystąpić o lustrację i temat wyjaśnić sądownie. Od 1990 roku minął szmat czasu

352

Odp: Wybory Samorządowe 2018

Panie Małolepszy. Coś mi się zdaje, że u pana są duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Proszę wrócić do wpisu 340 i przeczytać jeszcze raz! Chyba, że celowo zmienia pan temat dotyczący pracy radnego Kocemby w 2018 roku! Iganc się napracował by znaleźć na mnie haka. Ja napisałem jak było i teraz tego haka może sobie położyć na krześle i sobie usiąść:)
Pytanie zasadnicze brzmi po co to robił? Po co wysyłał mejle do ludzi i jeszcze mocno na nich naciskał czy aby do mnie dotarły? Nie angażowałem się w tej kampanii w dyskusję na forum, w przeciwieństwie do pana. Fakt, wypisywał pan takie brednie, że inteligentny człowiek nie mógł tego czytać. W takim razie haki były potrzebne Ignacowi nie po to by mnie uciszyć. I tak by mu się nie udało! Więc po co to robił? Ja się domyślam czego boi się Ignac i po co mu te esbeckie metody były potrzebne. Ciekawe czy ma pan, panie Małolepszy tyle rozumu by też się domyśleć? Podpowiem, że chodzi o pół miliona złotych!

353

Odp: Wybory Samorządowe 2018

Wloscianin napisał/a:

Panie Małolepszy. Coś mi się zdaje, że u pana są duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Powtarzam pytanie. Co Pan napisał w oświadczeniu lustracyjnym 2010 roku?  Ucieka Pan od odpowiedzi. Jeżeli Pan napisał o teczkach to dlaczego pełnomocnik KWW RPW nie poinformował o tym mieszkańców? Była to okoliczność mogąca mieć wpływ na wynik wyborów.  Sam aktywnie Pan uczestniczył w agitacji, nie wspominał Pan o tym ani jednym słowem.
Inna możliwość. Nie napisał Pan o teczkach, ale sprawdził Pana IPN, taki jest obowiązek pełnomocnik się o tym dowiedział, ale to ukrył przed mieszkańcami gminy. Oświadczenie lustracyjne kandydatów na radnych jest obowiązkowe, sporządza się go pod rygorem odpowiedzialności karnej. Więc skłamał Pan czy napisał prawdę?
W roku 2014 na listy Pan już nie trafił ale aktywnie wspierał Pan Czesława Bułkę, na tym forum szczególnie. W tym roku Czesław Bułka został wyautowany więc nie miała Pan już faworyta. Panu Zemankowi na Pańskim wsparciu nie zależało, miał szczęście.
Pisze Pan wiele ale na nic Pan nie ma nawet najmniejszego dowodu. Czyżby coś Pana prześladowało? Fakt jest jeden, są nimi Pańskie teczki.

To mój ostatni wpis na ten temat. Są ciekawsze tematy. Chociażby ścieżki dydaktyczne i tym się warto zając.