1

(11 odpowiedzi, napisanych Z życia OSP)

Witam Tom!

Uważam że dobrze zrobiłeś zwracając uwage strażaków na zaistniałą sytuacje i jestem pewien że wezmą to pod uwage.

Nie rozumie  jednak dlaczego wypisujesz tak idiotyczne hasła jak np: "załapanie się do akcji", czyżbyś znał to z własnego doświadczenia? Znam wielu strażaków którzy pomimo swojej pracy i życia rodzinnego znajdują czas na to aby pomagać innym ludziom, Ty niestety nie należysz do grona takich osób.
Zapewne zdajesz sobie sprawe że są dwie strony medalu takiej jazdy, ten strażak sam mógł zginąć.

Nie wiem skąd bierze sie Twoja niechęć do OSP Czaniec.

W przypadku gdyby kiedykolwiek palił mi się dom, chciałbym aby straż była na miejscu jak najszybciej.

Przeglądałem Twoje inne posty odnośnie kolędy w których tak zaciekle bronisz księdza proboszcza, on co prawda nie jeżdzi jak pirat drogowy, jeżeli już to w stanie upojenia alkoholowego i był sprawcą niejednego wypadku a o tym nie wspominasz.

Ps. Osobiście nie wierzę w to że jesteś takim przykładnym kierowcą!

2

(16 odpowiedzi, napisanych Z życia OSP)

Robercik1986 napisał/a:

Chciałem zapytać kiedy nadejdzie koniec Cznieckiej orkiestry, ponieważ ona ledwo co prosperuje a tak dużo jest muzyków w Czńcu. Z tego co wiem to by prawei wszyscy wrócili tylko trzeba zmienić kapelmistrza - zgadzacie się ze mną????

Masz może jakiegoś kandydata na miejsce obecnego kapelmistrza?