1

(127 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Noi co PJ a jednak z kanalizacją sie przenieśli do Bujakowa- no popatrz jakie to się rzeczy dzieją na tym świecie!Mam prośbe mógłbyś pierwsze zasiągnąć informacji a potem się wypowiadać!!!Bo robisz ludziom straszny mętlik w głowie.

Z góry dzięki!

2

(127 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Dane z Urzędu Gminy są prawdziwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z tego co wiem dokument który był przedstawiony na Zebraniu Wiejskim - analiza wpływów do budżetu gminy był podpisany przez kogoś z gminy i musi zawierać prawdziwe dane!!!

Nie bedę już dyskutować z PJ bo widzę że  na każdym kroku stawia kontre i uważa jeszcze że przedstawiam nie prawdziwe dane.

3

(127 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

heh zapewniam iż pisały to dwie różne osoby!!!
Jako student socjologii intersuję się sprawami naszej miejscowości i chodzę na wiejskie zebrania w przeciwieństie do PJ. Stwierdzam, że PJ posiada błebnę informacje co do naszego trzeciego miejsca pod względem wpływów do gminy. Otóż Czaniec jest na pierwszym miejscu.Z tego co pamiętam wkłady z Czańca wynoszą ponad 6,5 mln. Więc bardzo proszę nie wprowadzać ludzi w błąd!Odnośnie radnych to dlaczego powstała koalicja- chyba tylko po to by zastopować dalszą rozbudowę kanalizacji.Zaznaczam iż Czaniec też poniósł wydatki na kanalizację w Kobiernicach. Z tego co wiem z kanalizacją przenoszą się do Bujakowa, a Czaniec został ominięty!Pytam dlaczego?
Jeżeli posiadasz tak super informacje to odp co spowodowało zaprzestanie działalności firm, które wymieniłeś???

P.S. Liczą się tylko prawdziwe fakty!!!
Wlaczcie sie do rozmowy!!!

4

(127 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Podoba mi się to!!!widzę że nie jestem sam!!!Pozdrawiam wszystkich którzy też tak myślą!