1

(5 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Powoli wkraczamy w czas, w którym zaczynać się będzie walka o stanowiska w jednostkach samorządu terytorialnego.
Walka, a może tylko utworzenie komitetu i bierne czekanie na wynik wyborów? Zastanawiam się czy tym razem kampania poszczególnych kandydatów na radnych i wójta będzie taka sama jak zawsze, czy może ktoś odważy się wnieść jakieś nowe formy, style kampanii. Co o tym myślicie?

2

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Panowie - termin wyborów został ogłoszony! przypada 21 listopada. Zostało niewiele czasu na rzeczową dyskusję i podjęcie odpowiednich działań. Znacie ordynację wyborczą? Żeby zgłosić kandydata na wójta Komitety muszą się troszkę napracować... może pora podjąć z naszymi radnymi wspólny temat i przedstawić im jakieś kandydatury?

3

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Panowie, to jak z tym kandydatem? może się jakoś zmobilizujemy żeby kogoś zwerbować, co?

4

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

To co? zakładamy nowy komitet wyborczy wyborców?

5

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Wydaje mi się, że potrzebny jest ktoś kto będzie miał opanowaną sztukę kompromisu... Bez kompromisu nie można właściwie niczego osiągnąć bo albo będzie się przeciw jednym albo przeciw drugim... Zdolność szukania kompromisu i znajdowania go to podstawa... Obecny wójt idzie chyba już po najmniejszej linii oporu pełniąc tylko funkcje reprezentacyjne... zero kreatywności...

6

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

no tak.. mam  na myśli mojego dobrego kolegę Rafała Sędziaka - teraz pracuje w Starostwie i jest organistą w Porąbce. Konkretny facet po studiach administracyjnych w Poznaniu. Namawiam go ale ciężko to przychodzi hehe
Nie wiem czy go znasz czy nie..

7

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Witam!
chciałbym zapytać szanownych kolegów i koleżanki smile czy mają jakiś typ na kontrkandydata dla obecnego wójta w nadchodzących wyborach? smile
Powiem szczerze, że ja mam kogoś na oku.. smile Może ktoś podzieli się swoimi typami?