Zycie pisze inny scenariusz, aniżeli chciałoby się.

Zasiadając do komputera chciałem napisać, DOŚĆ POWAGI. Zaczął pojawiać się fajny humor, filmiki, z których można się było fajnie pośmiać, ale ktoś je zdjął... nie wiedzieć czemu ?

RADNY uzmysłowił mi ... że ludzie odchodzą, a my zapamiętamy ich z dobrych czynów, z tego co robili i mówili ...

Ktoś słusznie powiedział DOŚĆ, co Czaniec obchodzi jakiś Kozubnik ?

Czyżby reklama szkoły ? W dzisiejszych czasach za REKLAMĘ płaci się niezłą kasę.Może ktoś komuś za to zapłacił ? !!!

DOBRANOC WSZYSTKIM, SPOKOJNYCH SNÓW !!!

SĄSIEDZIE skąd ta nagła przemiana  ... " ludzie ... lubią rzucać oskarżeniami bez dowodów"...

Prawda jakie to proste ... przez cały czas próbuje się oczernić panią dyrektor i szkołę. Najczęściej anonimowo, tak na dobrą sprawę, chyba nikt nie myśli o konsekwencjach swoich słów, odsądza od czci i wiary ... zastanawiam się... DLA ZASADY ?
Po to by ciągnąć wątek ? Niech wszyscy widzą jakie ciekawe jest życie na wsi ?

Przyglądam się dalej... a nóż pojawi się coś ciekawszego. Bo tak szczerze... już sie zrobiło trochę nudno.

POZDRAWIAM     WIOSENNIE !!!

Ojejku ... a może tak Pan,  Panie Kubiś napisze sobie wniosek o ODZNACZENIE WAGI PAŃSTWOQWEJ... uważam , że słusznie się Panu należy !!!!
Pozdrowienia !

BOLLES umiesz czytać ze zrozumieniem ?
Postaraj się, to nie jest zbyt wielki wysiłek, tylko TROCHĘ chęci ! ! !

Miejscowy BOSS imć Kocemba to chyba NAJINTELIGENTNIEJSZY i NAJROZUMNIEJSZY człek w okolicy ? Padajcie narody na kolana, UZDROWICIEL idzie ! ! !
Jakby nie było, to dzięki temu panu, te kilka osób które UDZIELAJĄ się na forum, ma możliwość dowiedzieć się ... jak pracować tak źle, żeby było tak dobrze !
To chyba jakiś EWENEMENT na skalę kraju ? !
Z forum dowiedziałem się, że wyniki ta szkoła ma najlepsze w gminie. To może należałoby ich zapytać, jak to się robi ? Podajcie RECEPTĘ ! A nóż z niej skorzystamy i ...
Serdecznie wszystkich pozdrawiam ! ! !

To się teraz porobiło...Jak to mówił Aleksander Fredro w "Gwałtu co się dzieje' ?
"... kowala należy powiesić ! Ale, że kowal we wsi jest jeden , a bednarzy dwóch, bednarza należy POWIESIĆ..."
HA... HA... HA...

No cóż koncertują niektórzy .

Każdy "orze jak może". ale jest to  "orka na ugorze" prawda PACHNĄCY ?

Przyznaj, ŻAL CI TYCH TROPIKALNYCH PLAŻ ! ! !

Nie martw się, może CIĘ jeszcze zabiorą nie teraz to za dwa lata !

Niech się tylko wyciszy !

POWODZENIA ! ! !

HEJ ! ! !
Jestrm znowu tutaj. Dziś uderzyło mnie w wypowiedziach jedno...  AROGANCJA niektórych rozmówców. Zadałem sobie pytanie, czy Ci którzy tyle mają do zarzucenia innym, są naprawdę tacy "ŚWIĘCI" ? U kilku osób wyczuwa się tak NAPASTLIWY ton... w stosunku do rozmówców, że aż trudno w to uwierzyć...Myślę, że tym ludziom czegoś ...BRAK ! ! !
Masz rację GREGOR ...kompleks u Morlinka.
Mam wrażenie, że wywlekanie jakichś odległych spraw, sprzed ... już nie pamiętam, roku ? To jakieś "DZIWY" ! ! ! To co było mi dobrze ? Liczyłem na ..PROFITY ! Nagle ... ZDECHŁO ?
Dziwi mnie też bardzo , że na forum podawane są jakieś szczegóły przez, może fikcyjnego, może prawdziwego nauczyciela, to jest "W PORZO" ? U mnie w pracy...to nie do pomyślenia. No tak ... ale ja to inna działka działalności zawodowej. Widać w OŚWIACIE...tak można ! ! !
A MOŻE JEDNAK SIĘ ... MYLĘ ?

No i cóż SŁAWNY WIELKI PEDAGOGU !
"Była uczennica" uchyliła rąbka tajemnicy człowieka,  o którym przez te kilka stron "rozbrzmiewały PEANY ?  Dobrze zrozumiałem KROWA ? To chyba jedno z łaskawszych określewń  WIELKIEGO PEDAGOGA, a w jakimże to znaczeniu ? Okrrślenie pieszczotliwe od "cielątko"?- dobrze "kumam" ? Te " kanapeczki" to chyba z szyneczką ? Z czym to miały priorytet ?  Rozumiem BIEDNY PEDAGOG musiał się posilić, żeby z głodu nie paść, pensyjka marna, to i trzeba sobie jakoś radzić". Cud - miód. Aha, no i te 100 pompeczek " dla przykładu, a PAN PROFESOR to ile dla przykładu ? 100 plus 1!!!. Pewnie tak, bo jak to PROFESOR zawsze musiał być LEPSZY ! ! ! !  O przepraszam "WIELKI PAN PROFESOR". Te 'kartkóweczki" na podłodze, to chyba "uwielbiali" wszyscy ? Próbuję sobie wyobrazić to...  pierdyknięcie o drabinkę, ale w tym momencie, już nie jest mi do śmiechu. WIELKIEGO PROFESORA ... poniosło ! ! ! ! Myślę sobie, że niewiele to da, iż pewne pikankne szczegóły z życia WIELKIEGO PEDAGOGA zostały ujawnione. To co tu napisane to tylko po to, żeby niektórzy uruchomili szare komórki, o których dawno zapomnieli ! ! !
POZDRAWIAM SZARO-KOMÓRKOWO !

O Matko Święta !  !  !
Ile to trzeba napisać żeby w końcu umieścili. Rozumiem ZNAJOMOŚCI nawet tu. To ja zadaję sobie trudu z dalekiego CHORZOWA,  może teraz..  Poszukałem jak to wygląda w małych społecznościach, przez sentyment do miejsca pochodzenia kolegi ze studiów.. no i masz "babo placek". Nawet tu... GRAJDOŁKI , INTERESIKI, PONIŻANIA  a za co przepraszam...  Aha nie dostałem " co mi się słusznie należałoi" odgryzę się... ha , ha , ha , to ja tu rządzę... Pokażę Wam wszystkim kogo trza słuchać. A co mi ... Jak to brzmiało ? " Jestem z tobą Sławomirze, taki nauczycielu z... POWOŁANIA..." . No cóż SIŁACZKA czy SIŁACZEK ? na tej NIWIE OŚWIATOWEJ.
Czekam na dalszy rozwój ... WYPADKÓW  ! ! !