1

(43 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Tyle się mówi o ochronie życia od samego poczęcia. Uważa się że płód ma swoje prawa i ochronę. To dlaczego 500+ należy się tylko tym dzieciom które się urodziły. Dlaczego, gdy byłabym w ciąży z drugim dzieckiem, lub bliźniakami nie powinnam otrzymać 500+ które po prostu by się należało.  I to w zasadzie zaraz po ustaleniu ciąży przez lekarza z wyrównaniem od poczęcia.
---------------------------------------------
New Project łódź - freelancer copywriting - newproject.biz.pl

Dofinansowanie przedsiębiorstw nie musi się wiązać z zaciąganiem kredytów. Są przecież inne alternatywne formy zdobycia funduszy. Z pewnością najbardziej rozpowszechniona formą jest leasing inwestycyjny. W przypadku większych problemów i konieczności przeprowadzenia restrukturyzacji zatrudnienia zaleca się wykup menadżerski, najlepiej lewarowany. Mówił o tym niedawno premier Morawiecki podając ten mechanizm jako sposób odzyskiwania firm przez załogę. Inną formą wspierania firm, zwłaszcza tych które zajmują się handlem są różnego rodzaju instrumenty oparte o szeroko pojęty faktoring, jak i gwarancje bankowe mbank.pl/msp-korporacje/bankowosc-inwestycyjna/pozyskiwanie-finansowania/ . To duże ułatwienia zwłaszcza dla firm które dopiero zaczynają swoją działalność.

Od wielu lat używam tego samego depilatora - Philipsa. Brzęczy jęczy, ale ciągle działa bez zarzutu. Zastanawiałam się czy nie nadszedł już czas by go wymienić go na depilator laserowy. Niby są trochę droższe, ale podobno ich używanie przynosi o wiele lepsze efekty. Kilka lat temu koleżanka z pracy zniechęciła mnie do tego pomysłu. Z tego co mówiła lepsze efekty dają lasery profesjonalne w dobrych salonach, a te domowe depilatory można porównać z jednorazówkami. Często trzeba zmieniać w nich żarówki, a ich koszt jest porównywalny z wizytą w salonie. Sprawdzałem teraz ile kosztuje depilator osobisty  http://www.redcoon.pl/c08100203-Systemy-do-depilacji . Myślę że depilatory produkowane obecnie to już wyższa półka w tej dziedzinie, więc pomysł powraca. A może któraś z was ma już takie cudo w domu?

4

(5 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Witajcie. Mieliśmy już dawno zakupić/zaadoptować psa. Ma to być pies obronny. Nie wiem jednak jaka rasa to jest "pies obronny", gwoli wyjaśnienia, to nie ma być pies do domu, nie przewiduję też żeby miał być agresywny. Po prostu mieszkamy w okolicy gdzie często pod dom przychodzą różne dzikie zwierzęta (niszczą przez to różne sprzęty, taranują zasadzone kwiaty). Chcemy by pies był takim "straszakiem" na nie. Może nie brzmi to dobrze, ale tak to wygląda, chcemy w związku z tym wybrać psa który będzie się "dobrze czuł w tej roli". Macie jakieś sugestie co do rasy? I czy lepiej kupić czy adoptować? Mąż uważa że do tych celów nadaje się tylko ta rasa psy.elk.pl/rasypsow/213,opis-rasy-owczarek-niemiecki.htm ale osobiście mam wątpliwości.

5

(2 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

My z mężem mamy Mantę

6

(1 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Witam. Może temat nieco banalny, ale od kilku już (jeśli nie kilkunastu) tygodni go szukam i głucha cisza. Ktoś go widział, ktoś wie gdzie kupić?? Nie będę tu zachwalać dlaczego Tytan a nie żaden inny, chodzi o meridum, nie mogę go znaleźć i doprowadza mnie to do szału! A wycofany czy coś nie został bo na stronach jakiegoś marketu internetowego jest -> płyn do mycia WC Tytan.

7

(13 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Ciekawe tylko do kogo to dotrze, boje się że raczej do niewielu, cóż sama przekażę sąsiadom info.