1

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Do NATA-65:
cyt; "A do Konesera: ma Pan oczywiście  prawo do własnego zdania -jak każdy z nas-ale  możne dobrze byłoby- oprócz słownika ort- przeczytać również ustawę o samorządach, by przekonać się, że kryterium orientacji seksualnej nie jest tam wymienione. Oburza się Pan na zarzuty Pana Zapytam. A jak Pan nazwie zatrudnianie w UG całych rodzin? Czy nie jest to kolesiostwo i nepotyzm? A to, że Wójt nie czyta dokumentów, które podpisuje to nie jest lenistwo i nieróbstwo? A to, że podlegli mu pracownicy zamiast w godzinach pracy załatwiać sprawy mieszkańców załatwiają swoje prywatne zakupy to jest to uczciwość wobec nas, pracodawców, czy może nieróbstwo i obłuda? Koniec cytatu.
  - do własnego zdania i własnej oceny mam pełne prawo - prawda
 - kolesiostwo i nepotyzm ???  hm...  Wójt ma prawo otaczać się takimi współpracownikami, jakimi chce, to po pierwsze,
Ludzie współpracujący muszą być merytorycznie b. dobrzy i koniecznie muszą cieszyć się zaufaniem swojego Szefa (tut Wójta), bo tylko wtedy para idzie w koła , a nie w gwizdek - to po drugie;   Dlaczego do tej pory nikt nie ruszył tych niby układów instytucjonalnie ??????????????????  Tylko gadanie i wieczne oszczerstwa !!! to po trzecie
Po czwarte, to cała pozostała treść to czysty przejaw ludzkiej zazdrości i złośliwości.  Taka jest moja ocena i basta.
Rozumiem, że wszelkie dowody opisanych nadużyć są w posiadaniu NATY-65, a nie tylko przypuszczenia i insynuacje !!!???
NATA 65 była, widziała i wie.  Amen

2

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Drogi Panie Zapytam,  Pan Biedroń w Słupsku także zasługuje na gratulacje, bo też wygrał wybory.
Puki co Nasza Gmina nie dorobiła się jeszcze  reprezentacji ze środowisk gejowskich, ani z Partii Twój Ruch.
Chyba , że czegoś nie wiem !?

3

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Drogi Panie ZAPYTAM !
Mocno przesadza Pan z tymi zarzutami !!!   Jak zwykle tylko pustosłowie, bez dowodów... taki to standard właśnie.
Nie tak się gratuluje Zwycięzcy . Nie tak. 
Za to teraz jest czas, by wykazać się pracowitością i dbałością o wygląd Naszej Gminy i pozdejmować wizerunki własnej Kandydatki po klęsce.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w trakcie trwania nowej kadencji.

4

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

OTO RADOSNY DZIEŃ NAM NASTAŁ !!!   I RADOSNA NOWINA !!!
MAMY WÓJTA Z KRWI I KOŚCI !!!
Jak pisałem wcześniej :... "a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..."
Mamy normalność. 
Wójtem  zostaje Czesław Bułka !!!
BRAWO PANIE WÓJCIE ! ! !

5

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Tak sobie siedzę i myślę - analizuję sobie tą całą kampanię od początku...
Wiem, że kobiety są lepsze:  lepiej prowadzą samochody, lepiej prowadzą firmy, lepiej gotują, lepiej wychowują, lepiej wyglądają...
Mężczyźni mogą być co najwyżej MĘSCY  , Kobiety... Kobiety są BOSKIE !!!

Schodząc na ziemię: NIE PRZEKONAŁA MNIE PANI, PANI MARTO, DO ODDANIA NA PANIĄ GŁOSU W WYBORACH NA WÓJTA.  Może za cztery lata zmienię zdanie...!???

6

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Czytam i czytam:
Cytat z Pani Tylzy (Facebook) :" Jest pozytyw brudnej kampanii. Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Bielsku-Białej 27.11.2014 r. sąd wydał nieprawomocne postanowienie o tym, że Pan Czesław Bułka w liście do mieszkańców mnie pomówił, naruszając moje dobra osobiste - prawo do godności i dobrego imienia i ma mnie za to przeprosić. Jednak nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że sąd w tym postanowieniu na mój wniosek określił iż Pan Bułka ma wpłacić 3 tys. zł na Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne.  Koniec cytatu.
Dalej nie mogę.
Co w końcu jest ważne : meritum pozwu, czy wpłata na Hospicjum ???
Gubię się w tym.

7

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Witam Wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!
Czytam tylko i czytam...
Dalej nie mogę.
Pani Tylza na Wójta ????????????
- Wizja permanentnych procesów sądowych za wypowiedzi (nawet zgodnych z prawem do własnego zdania i opinii)
- Wizja chodzenia w strojach ludowych w niedzielę i święta...!?
- Pieczywo nasze powszednie będzie musiało zmienić oficjalną nazwę już na zawsze.
 Na zawsze zniknie z Naszej gminy słowo "bułka" !???
= BOJĘ SIĘ o Naszą przyszłość !!!!!!!!!!!!!!!
-  Chcę normalności
- Całe szczęście po wyborach niedzielnych przyjdzie poniedziałek (jak po burzy spokój...)
wszystko będzie jak zwykle ,wszystko i wszyscy na swoich miejscu normalnie.  Amen