1

(353 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Z tego co wiem, bo nie uczestniczyłem w spotkaniach komitetu GPM, to Marta nawet jeśli któregoś nie zgłosiła to i tak zaakceptowała kandydatów. I nie sądzę, że kandydaci z komitetu pana Płonki są lepiej przygotowani.
U Pawła też skład był niekompletny. A czy można Martą sterować, już się kiedyś ktoś w naszej gminie przekonał. Ja obserwując sytuację bardziej obawiam się sterowania drugiego kandydata.
Pozdrawiam

   Ogólnie mamy jak wybraliśmy i nasze tutaj gdybania i konfabulacje ( takie ostatnio modne słowo) nic nie zmieniają.
Jak napisałem wyżej, powodzenia dla wszystkich
Pozdrawiam Artur

Myślę, że temat wyborów został z mojej strony zakończony ( chyba że pojawią się jakieś większe niezgodności z prawdą) dziękuję forumowiczom za mniej lub bardziej merytoryczną dyskusję, adminowi za możliwość i Zenonowi za moderację.

2

(353 odpowiedzi, napisanych Wybory)

To  może jeszcze małe podsumowanie z drugiej strony.
Bywalec napisał, że miała 4 lata. Owszem, tyle tylko, że jeszcze przed dwoma miesiącami wcale nie zamierzała kandydować na żadne stanowisko a przez cały ten okres bardzo aktywnie pracowała w Radzie Gminy. Została poproszona, przekonana i nic nie mając do stracenia zgodziła się współtworząc ciekawy plan działania gminy.
Odpowiedzi na pytania z forum były krótkie i zwięzłe. Przez odpowiedzi Pawła niestety nie przebrnąłem. Ciekawie z pewnością by wyglądała debata, gdzie trzeba by było odpowiadać bezpośrednio. Ale kandydat niestety chyba się tego obawiał. Taka taktyka, widać słuszna.
" Aferę banerową" Paweł rozegrał bardzo dobrze tzn. chociaż sam miał wieszanie bez zgody to rozgłosił że Marta wieszała bez pozwolenia.
A "song" był nagrany znacznie wcześniej dla wewnętrznej zabawy i nigdy nie miał być udostępniony, jednak po licznych kłamstwach zamieszczanych na Pawła stronie zmienili decyzję.
Oby Paweł Zemanek nie stosował się do słów prawnika wójta, który mówił o tym że kłamstwa dla polityka to pozytywna cecha.
  Oczywiście życzę nowemu wójtowi i radnym powodzenia, satysfakcji z wykonywanej służby i niezłomności.
Pozdrawiam

3

(353 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Dokładnie tak. W okręgu gdzie był zgłoszony tylko jeden kandydat do rady komplet kart był mniejszy. Chodzi o panią Zytę, świetnego finansistę, byłą skarbnik Wilamowic.  Myślę, że fantastycznie nadaje się do rady.