51

Odp: Wybory tuż tuż

p407r prawdopodobieństwo takiej sytłacji jest bardzo niskie bardzo bliskie ZERO! Niema jak się zalogować na jednego posta i zmienić temat z wyborów na IP. GRATULUJE!!!!

To tylko POLSKA !!!

52

Odp: Wybory tuż tuż

Noi co PJ a jednak z kanalizacją sie przenieśli do Bujakowa- no popatrz jakie to się rzeczy dzieją na tym świecie!Mam prośbe mógłbyś pierwsze zasiągnąć informacji a potem się wypowiadać!!!Bo robisz ludziom straszny mętlik w głowie.

Z góry dzięki!

53

Odp: Wybory tuż tuż

@p407r :: Odnośnie IP: istnieje bardzo znikoma szansa na "trafienie" tego samego IP, ponieważ nasz okręg jest jednym z większych i najbardziej rozbudowanych. Nasz region to region Katowice, do którego należy całe b.bielskie oraz cały GOP. Wystarczy trochę pomyśleć i uzmysłowić sobie ile jest slotów... a slotów jest tyle, że gdyby wszyscy użytkownicy włączyli swoje neostrady, to 80% z nich zostałaby połączona! (tak wspominał mój profesor na Sieciach komputerowych). Dla okręgu katowickiego przyznany jest przedział adresów: 83.5.0.0 - 83.5.127.255. Nie potrzeba rachunku prawdopodobieństwa żeby sobie wymnożyć ilość wolnych ip!

Dlatego żaden problem napisać posta, połączyć się z neostradą ponownie, założyć nowe konto na forum i komentować coś, co odbiega od tematu, tak jak wspomniał Fazi proszę trzymać się tematu.

Ponadto i tak sprawa się przez przypadek wyjaśniła: wspomniane osoby z tego samego IP to bracia.

@galler :: nie otrzymałem, napisałem do Ciebie maila z prośbą.

Pozdrawiam

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

54

Odp: Wybory tuż tuż

WITAM WSZYSTKICH

NO PIEKNIE!!! ADMINIE PIEKNIE
Widze ze musiales przysiąść nad wypowiedzią muszę przyznac ze jestem pod
wrażeniem.
To dobry przyklad Wypowiedzi dla wszystkich forumowiczów hehe szczegolnie
dla jednego(...)!!!

Tak moi drodzy!!!
Ktoś w koncu podał jakies konkretne informacje twój wykładowca
(nie tylko ten od sieci) bylby z Ciebie dumny adminie.
PRZYJMIJ MOJE GRATULACJE

Ale podsumowując TAK SIE SKALADA ZE JA RÓWNIEZ WIEM O CZYM PISZE !!!

Na koniec mam jeszcze jedną prośbę może ktos zawiesić na forum listę
wszystkich kandydatów wraz z komitetami które startują??
Z góry dziękuje.

No i mała anegdotka:)

GRAŁ KTOŚ KIEDYŚ W TOTKA??? ---to zdanie pozostawiam bez komentarza:)---

55

Odp: Wybory tuż tuż

wybory do rady gminy Porąbka



okręg nr 2  (tzw. Górny Czaniec)

Lista nr. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1 Gawęda Tomasz Bartłomiej 28 Czaniec 
2 Sitarz Barbara 49 Czaniec 
3 Faber Wojciech Tadeusz 20 Czaniec 


Lista nr. 22 - Komitet Wyborczy Wyborców "NASZA PRZYSZŁOŚĆ"

1 Kojder Janusz 50 Czaniec 
2 Pielesz Mirosław 43 Czaniec 
3 Zontek Grzegorz 31 Czaniec 



Lista nr. 23 - Komitet Wyborczy Wyborców "WSPÓLNOTA GMINY PORĄBKA"

1 Harat Rafał 27 Czaniec 


Lista nr. 24 - Komitet Wyborczy Wyborców OBYWATELSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Janosz Artur Stanisław 30 Czaniec 


okręg nr 3 (tzw. dolny Czaniec)

Lista nr. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 Marczak Dorota 39 Czaniec 
2 Bielak Mirosław Jan 22 Czaniec 
3 Bukowski Józef Edward 44 Czaniec 


Lista nr. 22 - Komitet Wyborczy Wyborców "NASZA PRZYSZŁOŚĆ"
1 Gąsiorek Wiesław 44 Czaniec 
2 Mydlarz Maria 52 Czaniec 
3 Koniorczyk Edward Adam 73 Czaniec 


Lista nr. 23 - Komitet Wyborczy Wyborców "WSPÓLNOTA GMINY PORĄBKA"
1 Czernik Bogumił 49 Czaniec 
2 Potempa Sławomir Stanisław 41 Czaniec 
3 Rodak Łukasz Roman 34 Czaniec 


Lista nr. 24 - Komitet Wyborczy Wyborców OBYWATELSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Stańczak Sławomir 32 Czaniec 
2 Tondryk Stefan Wojciech 32 Czaniec 




wybory do Rady Powiatu bielskiego nasz okręg numer 5 czyli gmina Kozy i Porąbka
Lista nr. 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 Skowroński Janusz Józef 45 Kozy 
2 Kierpiec Grażyna 52 Czaniec 
3 Kielaszek Anna Janina 57 Kozy 
4 Sztafa Marek Piotr 46 Kobiernice 
5 Szetyński Grzegorz Władysław 47 Kozy 
6 Dyl Agnieszka 29 Porąbka 
7 Kuc Sebastian 29 Kozy 
8 Sadlik Janusz Piotr 38 Bujaków 


Lista nr. 17 - Komitet Wyborczy Wyborców RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA
1 Płonka Andrzej Antoni 46 Porąbka 
2 Herma Mariusz 34 Kozy 
3 Kowalska Anna 47 Czaniec 
4 Nykiel Alicja 48 Kozy 
5 Gałuszka Kazimierz 50 Kobiernice 
6 Kozak Mirosław 43 Kozy 
7 Blachura Jerzy 50 Bujaków 
8 Pacyna Ireneusz 37 Kozy

Lista nr. 18 - Komitet Wyborczy Wyborców OBYWATELSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Słonka Antoni 48 Kobiernice 
2 Waluś Władysław 65 Kozy 
3 Trojak Jacek Ryszard 40 Czaniec 
4 Krakowiński Maciej 34 Bujaków 
5 Dwornik Tomasz 41 Czaniec 
6 Jakimowicz Przemysław Jacek 27 Czaniec 


Lista nr. 19 - Komitet Wyborczy Wyborców "Przyjazny Samorząd"
1 Michalski Mirosław Wacław 60 Czaniec 
2 Zaręba Teodor 70 Bujaków 
3 Król Ludwik Jerzy 49 Kozy 
4 Kondraszuk Jerzy 57 Porąbka 

Lista nr. 20 - Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIA OBYWATELSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
1 Waligóra Wojciech Stanisław 39 Czaniec 
2 Woliński Józef 70 Kozy 
3 Adamiec Grzegorz Marceli 45 Porąbka 
4 Semla Renata 42 Kozy 
5 Pająk Mirosław Adam 29 Kobiernice 
6 Jura Stefan 61 Kozy 
7 Pawiński Dominik 23 Kozy 
8 Piekiełko Józef Aleksander 69 Porąbka 



kandydat na wójta Gminy Porąbka

 
   Bułka Czesław




kandydatów do Sejmiku śląskiego nie bedę wymieniał  ( dużo ich a nie ma nikogo z Naszych:))

tempus fugit

56

Odp: Wybory tuż tuż

Ładnie to spisałes DR :-)
dobra robota.

Przypominam również, iż tabelki z w/w nazwiskami są do pobrania w czanieckich aktualnościach
lista do powiatu: tutaj

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

57

Odp: Wybory tuż tuż

na 5 listopada pani sołtys Czańca zwołała zebranie wiejskie ...... co ciekawe w programie znajduje sie punkt o rozłączeniu sołecwa czaniec,   przedstawienie kandydatów do rady gminy ( ciekawe czy wszystkich czy tylko tych DOBRYCH:))   i punkt dotyczacy zimowego utrzymania dróg

dziwi mnie fakt, że tydzien przed wyborami samorzadowymi zwolywane jest zebranie..... swoją drogą niektorzy chca pokazac jak bardzo "zatroskani" są o dobro wspolnoty lokalnej...

uważam, że zwołanie zebrania wiejskiego w takim terminie jest NAGANNE ze strony sołtysa!!!!

tempus fugit

58

Odp: Wybory tuż tuż

W Roczynach zebranie wiejskie odbyło się podajże 15 października, czyli też w terminie niezbyt odległym od wyborów. Pyzatym obarczanie Pani Sołtys może być niesłuszne, Sołtys wsi zwołuje zebranie również na konkretną prośbą mieszkańców i podejrzewam że tym razem tak było. Frekwencja podczas spotkania kandydatów z wyborcami nie było rewelacyjna, być może zebranie wiejskie jest tego efektem - może się mylę, ale jakoś tak to czuje smile. A głównym tematem zebrania ma być chyba zimowe utrzymanie dróg w Gminie.
Dlaczego ten termin jest naganny?

59

Odp: Wybory tuż tuż

Myślę iż osoby w postaci Pani sołtys nie należy w oceniać ona nienadaje się do ocen!!!!!
Osoba jakbynie mówiąc publiczna z takim zachowaniem!
BEZ KOMENTARZY!!!
I to wszystko na oczach naszego wartownika moralności!!! - SZCZYT SZCZYTóW.

To tylko POLSKA !!!

60

Odp: Wybory tuż tuż

galler napisał/a:

A głównym tematem zebrania ma być chyba zimowe utrzymanie dróg w Gminie.

ahahahha czy ktoś jeszcze w to wierzy? logicznie myśląc głównym tematem może byc tylko jedna rzecz.... wybory

61

Odp: Wybory tuż tuż

zimowe utrzymanie dróg bedzie jednym z tematów....  JEDNYM!!!!! z tego co wiem to w ten piatek (3 listopada) odbedzie sie kolejne otwarcie ofert, ponieważ przy ostatnim przetargu nikt nie zaproponował ceny jakaby odpowiadala uzędowi Gminy   brakuje okolo 50 tysiecy zlotych na zimowe utrzymanie dróg gminnych.....     

termin zebrania wiejskiego 15 pazdziernika a 5 listopada to chyba jest różnica...........

to jest efekt malej frekwencji na tym zebraniu wyborczym...... tak tak trzeba jakos inaczej ludzi otumanic:)  my chcemy "dobrze dla Czanca".........


śmiem twwierdzic, że wybór radnych gminnych, którzy przez ostatnie lata radcowali bedzie najtragiczniejszy, ponieważ z okolicznych sołectw zostaną wybrani radni popierajacy pana Bułke i co wtedy???? kolejne 4 lata kłotni i stagnacji??? bo o czymś takim jak utworzenie gminy Czaniec możemy sobie pomarzyc!!!!   co kolejna gmina Czaniec i co    kolejne  15 radnych gminnych  podkreślam 15 radnych gminnych!!!!!!!!!   cóż  wszystkie pieniadze wydamy na
diety i pensje ale cóz bedziemy  mieli swoja gmine.....    Tego chcemy??????

ponadto kwestia lokalowa? gdzie ma sie miescic nowa gmina?????? na plebani??? w nowym domu księzy i siostr??? na stadionie??? czy może w szkole????????


Drodzy forumowicze wybierajmy radnych z głowa....... dajmy szanse nowym   ja bede głosował na ludzi młodych bo Ci ludzie młodzi będą mieszkali tu w Czańcu długo i oni mimo, że są młodzi mają bogate doświadczenia i wiedze....... niekiedy można wznieśc sie ponad podzialy... głosujmy na ludzi MĄDRYCH  i kompetentnych!!!

tempus fugit

62

Odp: Wybory tuż tuż

Nie można patrzeć tylko na młodość bo te STARE REKINY z pozostałtch wsi ich pożrą

63 Ostatnio edytowany przez xnoname (2006-10-30 20:15:51)

Odp: Wybory tuż tuż

dr śmiem twierdzić że nie we wszystkich już sołectwach ewentualni radni będą popierać Pana B... , a jeśli chodzi o wybór wójta to ten jedyny kandydat musi uzyskać 50% + 1 głosów za z osób wybierających, w przeciwnym razie wszechwłądny nie będzie wójtem, a wójta będzie wybierać rada gminy, a wtedy to już niekoniecznie będzie tak różowo dla dotychczas panującego układu kółka wzajemnej adoracji. Trzeba głosować mądrze, a co za tym idzie byłoby głupotą wymienić wszystkich dotychczasowych radnych, gdyż nowi byliby skazani na pożarcie i nie mieliby wiele do powiedzenia z racji braku elementarnego obycia.


Jeśli chodzi o niedzielne zebranie to z tego co wiem ma na nim być również obecny wójt Pan Bułka i jednym z tematów ma być omówienie budżetu na przyszły rok, sprawa zimowego utrzymania dróg oraz ma zostać przedstawione na jakim etapie obecnie jest wniosek mieszkańców o odłączenie Czańca.

Dodano: 19:14:30:
Jeśli chodzi o prezentację radnych to PiS planuje taką na sobotę

Dodano: 19:19:17:
dr napisał "śmiem twwierdzic, że wybór radnych gminnych, którzy przez ostatnie lata radcowali bedzie najtragiczniejszy, "

po przeanalizowaniu list stwierdzam że ze starego składu naszych radnych kandyduje tylko trzech

//banan11: jest edycja, nie pisz postów jeden pod drugim.

64

Odp: Wybory tuż tuż

mała prośba korzystaj z edycji tekstu zamiast pisać 3 mowe posty.....


tak ze "starych" radnych kandyduje tylko albo aż!!!! 3 ...... choc inni kandydaci z tego KWW (nie wszyscy) są jeszcze bnardziej nasycenie jadem i napewno bedą ostro atakować .......   coż zobaczymy co pokaze pani sołtys w niedziele.... pewnie tradycyjnie zaproponuje, żeby zebranie wiejskie poprowadzil pan "Wojtus"    czyli pan Wojciech Waligóra......

tempus fugit

65 Ostatnio edytowany przez galler (2006-10-31 11:46:03)

Odp: Wybory tuż tuż

dr napisał/a:

termin zebrania wiejskiego 15 pazdziernika a 5 listopada to chyba jest różnica...........
[/b]

W Bujakowie Zebranie wiejskie odbyło się 29 października.
A dr stosuje lepperowski sposób zdobywania popularności - atakuje wszystkich i wszystko.
W Kobiernicach Zebranie Wiejskie rowniez bedzie 05 listopada.

66

Odp: Wybory tuż tuż

lepperowski?????    ohh wzruszyłem sie:) zdobywanie popularności??? no nie wiem po co.......   

i tak uważam, że termin 5 listopada jest NIEPOWAŻNY!!!!!! i zdania swojego nie zmienie!!!!!!

tempus fugit

67

Odp: Wybory tuż tuż

5 listopada w Kobiernicach nie ma zebrania wiejskiego tylko spotkanie przedwyborcze!!!
DR zdobywaj popularność lubię znać ludzi sławnych.

To tylko POLSKA !!!

68 Ostatnio edytowany przez xnoname (2006-11-01 22:30:52)

Odp: Wybory tuż tuż

PJ napisał/a:

DR zdobywaj popularność lubię znać ludzi sławnych.

hmm znać ludzi sławnych? układy układziki ...


PJ napisał/a:

Myślę iż osoby w postaci Pani sołtys nie należy w oceniać ona nienadaje się do ocen!!!!!
Osoba jakbynie mówiąc publiczna z takim zachowaniem!
BEZ KOMENTARZY!!!
I to wszystko na oczach naszego wartownika moralnoaści!!! - SZCZYT SZCZYTóW.

masz racje nie ma co oceniać niech każdy z nas patrzy na swoje ręce i oceni wpierw sam siebie, a potem innych, bo łatwo dostrzegać czyjeś wady nie widząc swoich, a chyba ci ich nie brakuje (zresztą jak każdemu bo nie ma osoby bez wad).
Myślę, że znacznie lepiej będzie jak jeden na drugiego będzie patrzył przez pryzmat zasług i tego co faktycznie uczynił niż przez pryzmat wad, pomówień, plotek i niedomówień.


Jak dla mnie cała ta nagonka w stylu bo ten jest taki, a ten taki to zwykła, ale niestety mocno niepokojaca GŁUPOTA. Bo, iż nie jest odwieczną prawdą, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje? Czy zamiast oczerniać, atakować jeden drugiego, nie lepiej razem ze sobą współżyć w harmonii? Przecież to tylko od nas samych zależy tak naprawdę czy będzie nam dobrze czy źle. Agresja rodzi zawsze agresję, plotka kolejną plotkę... Czy jeśli wyjdzie do was ktoś z otwartymi rękoma to zareagujecie agresywnie? Myślę, że tylgo głupiec by tak zareagował.

69

Odp: Wybory tuż tuż

właśnie zgoda buduje!!!!!!!   to dlaczego siejemy zamęt w Gminie?????? czy nie lepiej dogadać się i żyć na normalnych  zasadach?????? 

nie lepiej kłócić sie bo co  ... to może przynieśc popularnośc   "bojownicy o wolnośc czańca" już widze te napisy na plakatach niektorych kandydatów   'walczymy do skutku"     itd. itd.   w nowej Radzie Gminy nie bedzie pana Pardeli i co dalej bedzie jego osoba przeszkadzała?????



tak na marginesie  snieg ladnie pada    drogi powiatowe bardzo ładnie poodsnieżane( nie wykonuje tego KR Czaniec tylko jakas firma obca, a drogi gminne białe??? dlaczego??? ponieważ UG w pierszym przetargu nie wylonik wykonawcy ( z powodu zbyt drogich ofert) ciekawe co pokaże nowy przetarg....

tak na marginesie wydaje mi się, że drogi powiatowe bedą lepiej utrzymane  z tego co widziałem to odśnieża samochód ciężarowy i to porządnie robi 

i co to że KR tego nie wykonuje bedzie kolejnym argumentem za odłączeniem Czanca od Gminy?????
tak w ogóle to grupa inicjatywna itd. to przedewszystkim działacze Kołka Rolniczego!!! czyżby nowa Grupa Trzymająca Władze????

tempus fugit

70

Odp: Wybory tuż tuż

Tak na marginesie, śniegu napadało a rozmowy o przetargu będą poruszane dopiero na niedzielnym spotkaniu wiejskim. Uważam, że to cios w plecy ze strony natury dla obecnych radnych. Drogi główne odśnieżone, a na bocznych... :-)
Zresztą sięgając myślami wstecz, nawet gdy drogi lokalne były odśnieżane, pamiętamy jak to czasami czekało się przez kilka dni na pług :-)
Starsi forumowicze pamiętają ostre walki na słowa KR-Czanieckie Forum.
Wracając do tematu, radni mają twardy orzech do zgryzienia w tej chwili.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

71

Odp: Wybory tuż tuż

W nawiąz do wypowiedzi dr - moja 3 letnia coreczka ktorej sie zwraca uwaga reaguje identycznie "to nie ja tylko on".
W odpowiedzi admina - mozna sprawdzic obowiazki statutowe Wojta. Za zimowe utrzymanie odpowiada Wojt a nie Rada Gminy. Zaczynamy mylic pojecia.
Czy jezeli w grupie inicjatywnej znajduje sie byly Prezes KR to znaczy ze nalezy utozsamiac grupe z KR? Grupa liczy kilkadziesiat osob i do tej pory byla utozsamiana z obecnymi (poki co) Radnymi z Czanca. Czy cos sie zmienilo? A moze zaprosmy oficjalnie przedstawiciela tejze grupy do dialogu i zadajmy im pytanie, bo narazie to my swoje a moze wielu zeczy nie wiemy.
Co do odsniezania - o ile wiem to sprawa nie dotyczy wylacznie Czanca lecz calej Gminy. Do odsniezania Porabki nikt nie zlozyl ofert a zarowno Bujakow jak i Kobiernice tez zlozyly "zbyt drogie oferty".

72

Odp: Wybory tuż tuż

Rano jechałem przez Czaniec o 6,30 to było jeszcze dziewiczo nie odśnieżone . nie posypane od strony Roczyn snuła się malowniczo karawana somochodów z bardzo bezpieczną prędkością 20km/h

73

Odp: Wybory tuż tuż

W tamtym roku pierwszy autobus MZK jechal juz po odsniezonym, a na 06:00 do pracy wyjezdzalem po odsniezonej drodze gminnej,

74

Odp: Wybory tuż tuż

wyjezdam dzis do pracy o godz 05:05 i drogi sa odsniezone, to dalo pod watpliwosc wczorajsza wypowiedz bombowca, jadac w strone krzyzowki zauwazylem znajomy ciagnik z KR odsniezajacy ulice KKW. Pytanie do dr (bo to Ty chyba jestes najlepiej w temacie zorientowany) kto odsnieza?

75

Odp: Wybory tuż tuż

Bombowiec to przedstawiciel KR co zawsze broni swojego.
Dlatego ZAWSZe bedzie odśnieżone tak jak on mowi tongue

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif