26

Odp: Nowy proboszcz

ale widzę ze są tez osoby nowe nie związane z zadnym układem

27 Ostatnio edytowany przez dusia (2007-10-27 08:33:29)

Odp: Nowy proboszcz

No i rade parafialną już mamy,ale widok na niej pana "W" mnie rozbraja.
http://www.czaniec.diecezja.bielsko.pl/ … cat=1&

28 Ostatnio edytowany przez xnoname (2007-10-27 22:45:03)

Odp: Nowy proboszcz

dusia napisał/a:

No i rade parafialną już mamy,ale widok na niej pana "W" mnie rozbraja.
http://www.czaniec.diecezja.bielsko.pl/ … cat=1&

Nie wiem czy Pan "W" wg Ciebie to Pan na pierwszym miejscu, ale jeśli tak, to tak dla informacji osoba ta uzyskała największą ilość głosów wśród wszystkich, Więc o czymś to świadczy. Według mnie świadczy to o poważaniu jakim się cieszy i autorytecie, więc nie mam pojęcia dlaczego Cię rozbraja. Poza tym nie rozumie dlaczego naskakuje się na osobe, która dla Czanća robi tak wiele. I tylko nie pytajcie co on takiego zrobił, bo będzie to świadczyło tylko o totalnej niewiedzy i dezinformacji pytajacego.

29

Odp: Nowy proboszcz

Radę zdominował pierwiastek męski wink

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

30 Ostatnio edytowany przez brykus (2007-10-28 14:27:38)

Odp: Nowy proboszcz

A gdzie są wyniki kto ile dostał głosów to chyba były wybory nie tajne co na to SRK w Czańcu .Organista w radzie z Urzędu to chyba sie nic nie zmieni .Powodzenia
Prosze o wyniki jak jest to możliwe

31 Ostatnio edytowany przez PJ (2007-10-28 14:35:41)

Odp: Nowy proboszcz

<hahaha> ja nie komentuje szkoda słów. Nie ważne skąd znalem wyniki przed ich ogłoszeniem? <hahaha>

Mamy Grupę Trzymającą Władze - a w Warszawie jej szukają!!!

To tylko POLSKA !!!

32 Ostatnio edytowany przez dusia (2007-10-28 16:45:51)

Odp: Nowy proboszcz

Ja bym bardzo  chciała się dowiedzieć jak wiele zrobiła dla nas pan "W" ,xnoname może mnie oświecisz i napiszesz coś na ten temat.Być może dowiem się czegoś nowego o czym nie wiedziałam,bo wychodzi że jestem w totalnej niewiedzy i dezinformacji.

33

Odp: Nowy proboszcz

<quote> A gdzie są wyniki kto ile dostał głosów </quote>

Popatrz do aktualności na czaniec.pl smile

34

Odp: Nowy proboszcz

Od początku swojej kadencji Radnego Powiatowego załatwił między innymi remont ulicy Zagłębocze i ulicy Kardynała Karola Wojtyły, gdyby nie awersja Wójta Porąbki byłby jeszcze chodnik aż do Roczyn. Czy to mało jak na razie? Proszę zobaczyć na wyniki LKSu i jego olbrzymi wkład w edukację młodzieży. Poza tym czy zauważyliście jak drastycznie padły inwestycje nie tylko w Czańcu od kąt jego miejsce zajął Pan B? Jak były rozmowy na temat przejęcia na mienie gminne cmentarza w Czańcu to sam zaproponował rozwiązanie, nie wiem czy czasem On sam nie był z tą propozycją u obecnego proboszcza. Tyle na początek. Mogę jeszcze trochę wymienić, ale czuje że i tak Dusia nie zmieni swojego zdania. PJ ? kto według Ciebie wchodzi do tej GTW? Pewno masz na myśli Waligórę - hehehehehe

35

Odp: Nowy proboszcz

galler uprzedziłeś mnie z odpowiedzią dla dusi, ale dziękuje, dodam jeszcze, że pan "W" w największej mierze przyczyił się do powstania sali przy Szkole Podstawowej. A tak zupełnie na marginesie to chciałbym, żeby Ci co tak strasznie zawsze krzyczą i krytykują wszystko i wszystkich wzięli sie do roboty i zaczęli się udzielać spolecznie a nie tylko krzyczeć, bo przeciż krytykować jest najłatwiej.

36

Odp: Nowy proboszcz

PJ <hahaha> który nie komentuje. Ty jesteś za to dokładnym przeiwieństwem Pana W. Ty narazie masz na koncie to że dałeś się nabrać na obietnice Pana Słonki i posłużyłeś do rozbicia solidarności czanieckiej.

37

Odp: Nowy proboszcz

Coś się zaczyna dziać, nowy proboszcz podobno chce opylić cmentarz Bułce do Porąki. I chwała mu za to, może gmina zadba o jego wygląd i zatrudni trzeźwego i uczciwie pracującego kopidoła. Filipek to tylko rozłożył na łopatki sprawę czanieckiej nekropoli, forsę z pogrzebów przez lata jego "posługi bożej" w Czańcu przehulał i przegrał w karty. A jedyne dzieło to coś stojącego przy wejściu na cmentarz (podobno jest to pomnik poświęcony Janowi Pawłowi II). To arcydzieło podobno wykonał jakiś super fachowiec w branży pomnikarskiej z Bujakowa za co skasował odpowiednią kasę. Ale głupcy ci co Filipowi dawali.
Najpiękniej na tym kamiennym odpadzie wyglądają te lśniące czystym blaskiem złota litery.To
"równomierne" pomalowanie złotem tych liter świadczy o najwyższym kunszcie sztuki malarskiej i kamieniarskiej. A Filipkowi to było wsio rawno, bo jemu chodziło tylko żeby wyciąć na ten cel od ludzi kaskę.

Ostrzeżenia: 1

38

Odp: Nowy proboszcz

bardzo fajny

...podpis usunięty...

39

Odp: Nowy proboszcz

Naprawdę fajny proboszcz, ale szkoda jeśli odejdzie. 16 stycznia bp Janusz Zimniak odszedł na emeryturę i jest możliwe, że ks. prałat Stanisław Śmietana zostanie biskupem pomocniczym w naszej diecezji. Może ktoś wie więcej na ten temat?

40

Odp: Nowy proboszcz

Nasz ksiądz kanonik i owszem dostał nominację na biskupa pomocniczego, co go niestety nie zwalnia z funkcji jak to się mówi wśród księży ?zarządcy? lub ?gospodarza? parafii Czaniec. Zostanie za to zwolniony z nieco innej funkcji, którą w tym momencie wykonuje.
A co do jego ?fajności?, to mam odmienne zdanie do wcześniej przytoczonej przez was opinii.

41

Odp: Nowy proboszcz

Ja chętnie posłucham dlaczego?

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

42

Odp: Nowy proboszcz

Mam osobiste spostrzeżenia na ten temat. Oskarżenia jest rzucać bardzo łatwo, a nie o to tu chodzi, aby to później to udowadniać, a każde oskarżenia bez dowodów może zostać odczytane jako ?zniesławienie godzące w osobiste uczucia i godność osobistą? (z pamięci trochę, ale chyba podobnie to brzmi w KK). Więc pozwólcie, że pozostanę przy wcześniejszym określeniu ?mam odmienne zdanie?, mam prawo posiadać odmienne zdanie i nie muszę wcale uzasadniać tego zdania.

43

Odp: Nowy proboszcz

Jasne, że nie musisz uzasadniać, po prostu ciekawski byłem smile
Ale może zdradzisz tylko, czy według Ciebie dzieje się lepiej za jego panowania czy lepiej to już było?

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

44

Odp: Nowy proboszcz

Oceniając nowego proboszcza jako gospodarza, uważam, że bez porównania lepiej. Rozpatrując jednak nowego proboszcza jako księdza, byłbym skłonny zaryzykować stwierdzenie, że Piotrowski miał więcej przyzwoitości.