351

Odp: Kandydat Na Wójta

Widzę, Forumowicze,że  zaniemówiliście wskutek retoryki i parezji  "radnego"...,
Ja też.

352

Odp: Kandydat Na Wójta

Tadeusz Chwała napisał/a:

Widzę, Forumowicze,że  zaniemówiliście wskutek retoryki i parezji  "radnego"...,
Ja też.

A co tu polemizować ?
przecież "radny" nawet nie umie pisać po polsku, nie wiem do czego się to wszystko odnosi

radny napisał/a:

tylko kamyk a jaka fala kto tu mówi o anonimach dzieci internetu guru,jagbek,geremino,gregor gdzie wasze inicjały nazwiska od wielu tygodni przyglądam się waszym postom kamyk i fala krytyki

o co mu chodzi z tym kamykiem ? smile
Jeżeli mamy takich "intelektualistów" ( trudne słowo niech radny poszuka w Wikipedii wink ) wśród radnych to co się dziwić, że jesteśmy na szarym końcu gmin w Polsce.

W tym wszystkim uważam, że moje życiowe motto ma sens bytu :

Nigdy nie polemizuj z idiotą ? najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

353

Odp: Kandydat Na Wójta

Ktos powiedzial: "W tym wszystkim uważam, że moje życiowe motto ma sens bytu :
Nigdy nie polemizuj z idiotą ? najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".

Widzi Pan, moim zdaniem panskie zyciowe motto ma sens jedynie wtedy kiedy stoi Pan przed lustrem.

guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

354

Odp: Kandydat Na Wójta

"kto tu mówi o anonimach dzieci internetu guru,jagbek,geremino,gregor gdzie wasze inicjały nazwiska" faktycznie panie radny nasze nicki są enigmatycznie trudne i nie sposób sie domyślić jak ma na imię Jaqubek albo ja a co do pańskiego podejścia wyborczego to ktos powiedział że fanatyzm jest przekleństwem narodu

Per Aspera Ad Astra

355

Odp: Kandydat Na Wójta

Alez sie nam dostalo...az zaniemowilem,pobieglem sprawdzic czyim jestem dzieckiem ;-)

Zebranie wiejskie moim zdaniem nie jest organizowane po to aby urzadzac na nim kampanie wyborcza,organizowane jest po to aby przedyskutowac bierzace sprawy.
Lansowac prosze sie za wlasne pieniadze,urzadzic spotkanie z wyborcami,poswiecic czas....

Tak tak plynnosc gmina ma,kasa plynie plynie tylko nikt nie wie gdzie ja topia....

A co do oceniania-my nie oceniamy ludzi tylko ich wyniki pracy a to duza roznica

356 Ostatnio edytowany przez admin (2010-10-21 22:49:01)

Odp: Kandydat Na Wójta

PISZEMY NA TEMAT!!!

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

357

Odp: Kandydat Na Wójta

w poprzednim poscie pana radnego padły 3 znane mi nazwiska mianowicie: Rodak, Piekiełko, Chodorowski czy ktoś z forumowiczów może coś o tych ludziach powiedziec w odniesieniu do ich pracy na stanowiskach radnych?

Per Aspera Ad Astra

358 Ostatnio edytowany przez geronimo (2010-10-21 18:13:13)

Odp: Kandydat Na Wójta

a ja myślę, że za dużo tu w tym temacie już wątków może faktycznie pogadamy o kandydatach na wójtów???

Z tego co wiem to pewne są 4 nazwiska:
Kocemba - Nowa Gmina
Bułka - Rodzina Prawo Wspólnota (Płonka)
Gąsiorek - PiS (edytowane)
Chwała -  P.O.


Jeszcze ktoś z PiSu i PSLu lub SLD może dołączyć ale to będzie wiadomo za kilka dni.
Chyba że ktoś wie coś więcej to niech się pochwali smile

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

359

Odp: Kandydat Na Wójta

Pan Gąsiorek z PiS

360

Odp: Kandydat Na Wójta

krzys napisał/a:

Pan Gąsiorek z PiS

Czy to aby bezpieczne? :-P

361

Odp: Kandydat Na Wójta

Edytowałem listę no to coś nam się zaczyna klarować a ktoś jeszcze?

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

362

Odp: Kandydat Na Wójta

Witam forumowiczów,to mój pierwszy post.Mam nadziej,że nie ostatni.Niestety nie znam Waszych kandydatów,poza jednym Rafałem Sędziakiem.Niestety znam też jego prywatne zainteresowania i nie sądzę,żeby potrzebny nam był na samym początku skandal w gminie.Więcej nie piszę ,bo to nie nieodpowiednie miejsce na takie przemyślenia.Żenujące jest natomiast to,że faktycznie chciałoby się coś zmienić,ale nie za bardzo jest jak.Nie mamy kandydatów!!!

363

Odp: Kandydat Na Wójta

Dokładnie tak jak Nika piszesz, wszyscy domagają się zmian, niektórzy chcą odsunąć "starą ekipę" od rządzenia. Problem w tym, że owej "starej ekipy" nie ma kto zastąpić - chociażby z "drużyny młodych", bo taka nie istnieje. Może w przyszłości młodsi zbiorą się na odwagę i wystartują liczniejszym gronem. Co prawda pojawiały się "przebłyski" młodych kandydatów lecz siła ich przebicia nie była zbyt duża, lecz tutaj dopatrywać się można, oprócz "siły przebicia" samych kandydatów, "siły wyborczej", zwłaszcza tej młodej części społeczeństwa (niska frekwencja - czyżby brak zainteresowania?).

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

364

Odp: Kandydat Na Wójta

Witajcie

Pojawił się już program wyborczy Komitetu NOWA GMINA

http://www.nowa.gmina.porabka.info/node/20

Komitet wyborczy Nowa Gmina prosi o dyskusję merytoryczną nad programem na forum Kobierniec

http://forum.kobiernice.pl/viewforum.php?f=9

Co do kwestii ludzi młodych nie wiem co Admin rozumie przez słowo MŁODYCH?
tzn w jakim przedziale lat?
czy ludzie do 40 to jeszcze młodzi czy do 30?
Z tego co czytałem w Komitecie Nowa Gmina jest wiele osób przed 40 więc zmiana pokoleniowa jest pewna. smile

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

365

Odp: Kandydat Na Wójta

A czemu komitet kobiernicki nie pochwali się jakie perypetie wyszły podczas oddawania list? smile

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

366 Ostatnio edytowany przez Jaqbek (2010-10-23 11:47:20)

Odp: Kandydat Na Wójta

Widze ze moderator  jest na bierzaco,to moze skoro powiedzial a niech powie b-jestesmy ciekawi....

Goraca linia dzialala....wiejskie klimaty wyczuwam....

Czyzby ktos zaczynal sie bac.....

Nika nie krepuj sie ludzie na wsi lubia takie smaczki-moderator w szczegolnosci.....

367 Ostatnio edytowany przez guru (2010-11-01 16:03:01)

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowny Panie Jaqbek,

Jest Pan Wyznawca Spraw Przegranych z chwilowa (boje sie, ze z permanentna) znizka intelektualnej formy. Powiem dobitniej jest Pan pomylka natury, to Pan Bog sie pomylil i jemu sie to zdarza.

Bez cienia szacunku,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

368 Ostatnio edytowany przez Jaqbek (2010-10-23 15:00:02)

Odp: Kandydat Na Wójta

Mam nadzieje ze teraz moderator a moze i administrator stanie na wysokosci zadania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Potrafię znieść głupotę, ale nie ludzi, którzy są z tego dumni.

369

Odp: Kandydat Na Wójta

guru napisał/a:

Szanowny Panie Jaqbek,

Jest Pan Wyznawca Spraw Przegranych z chwilowa (boje sie, ze z permanentna) znizka intelektualnej formy. Powiem dobitniej jest Pan, [....] i jemu sie to, niestey zdarza.

Bez cienia szacunku,
guru

Ale ty pieprzysz androny  i jeszcze Boga obrażasz

Weź wyluzuj bo [....]

Widzę że to forum działa na dziwnych zasadach  moderato ma chyba podobne poglądy co guru

edit: apel j/w - nie obrażajmy się tutaj wzajemnie. dziękuję, administrator.

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

370 Ostatnio edytowany przez admin (2010-10-24 10:26:14)

Odp: Kandydat Na Wójta

[treść usunięta]

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

371 Ostatnio edytowany przez admin (2010-10-24 10:26:31)

Odp: Kandydat Na Wójta

[treść usunięta]

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

372

Odp: Kandydat Na Wójta

panowie dajcie spokój reprezentujemy Czaniec a nie dzicz

Per Aspera Ad Astra

373

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowny Panie Gregor,
Pozwole sobie zaoponowac : Pan 'geronimo' i Pan 'jaqbek' przy " cichej" wspolpracy z "czanieckim" 'sasiadem' nigdy nie reprezentowali, nie reprezentuja i prosze mi wierzyc, nigdy reprezentowac nie beda  zywotnych interesow CZANCA. Istnieje duza szansa, ze trafil Pan w sedno sprawy o reprezentacji w drugiej czesci Swojej wypwiedzi . Gratuluje.
Z Glebokim Szacunkiem,
guru,

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

374

Odp: Kandydat Na Wójta

Nikt nie mówił, że zawsze będzie kawior.

Tak sobie czytam wasze ostatnie wpisy pijąc kawę i zastanawiam się. Co tutaj się dzieje? Gdzie jest administrator? Co ja tu robię? Skąd bierze się w jednym miejscu tylu sfrustrowanych ludzi? Skąd ich lęki i uprzedzenia?

Mam wrażenie, że w dyskusji zostało osiągnięte dno, a nawet dalej - to już warstwa mułu.
Zatroskany pytam więc administratora. Dlaczego, pomimo ustalenia regulaminu forum, pomimo określenia misji i wizji serwisu czaniec.pl, wynikającej choćby z intro pojawiającego się podczas ładowania serwisu, nie reaguje na to co się tutaj dzieje? Jeżeli nie reaguje, nie zamierza reagować, nie wypełnia swoich powinności, to wzywam go tutaj na forum do zmiany jego nazwy. Nie mogę się bowiem pogodzić z tym, że w ten niegodny sposób  używa jest nazwa Naszej miejscowości.
Drogi administratorze. To Ty kształtujesz pozom dyskusji. Każdy wpis w wątku nie na temat powinien wylądować w koszu albo w innym właściwym miejscu. Wiem. To wymaga pracy, ale nikt nie mówił, że będzie sam kawior.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

375

Odp: Kandydat Na Wójta

Ile trzeba mieć IQ żeby zrozumieć, że nie ma interesów Czańca, Porąbki, Bujakowa i Kobiernic......
Bo o to chodzi określonym czynnikom żebyśmy ciągle myśleli o naszych interesach jako wsi...
Czas w końcu zacząć myśleć o nas jako o GMINIE
Nasza społeczność to 4 sołectwa, a nie jedno

Gdyby nie tabliczki z nazwami wsi nikt za kilka lat nie będzie wiedział gdzie są granice.
Mieszkamy obok siebie, nasi krewni są po różnych sołectwach i chyba czas zacząć budować silną jednostkę administracyjną, a nie tarmosić tą krótką kołdrę każdy za inny róg.

Cały czas staram się to uświadamiać ludziom, że jeżeli dalej będziemy słuchać tych co chcą nas dzielić skończymy marnie, a tylko w grupie możemy być silni .....

Zasady w komunizmie były takie upić i podzielić społeczeństwo bo wtedy łatwo nimi sterować.
Przestańcie słuchać tych którzy chcą podsycać nasze leki i antagonizować nas przeciwko siebie bo tak było w gminie od lat..... i efekty mamy dziś widoczne:
- brak inwestycji ekonomicznych, społecznych, ekologicznych, budżet gminy leży na łopatkach
poczytajcie na stronie  www.nowa.gmina.porabka.info o planach jakie miała gmina co mieli zrobić, a co zrobili, a to co zrobili w większości nadaje się do remontu np. kanalizacja

Mam nadzieję, że ludzie rozumni dojdą do podobnych wniosków co ja, że czas antagonizmów trzeba zakończyć bo tylko jako jedna społeczność możemy coś osiągnąć.

Mówimy tym samym językiem i gwarą, mieszkamy koło siebie, łącza nas wspólne cele więc po prostu spróbujmy w końcu mówić jednym głosem....

Nie chce zaostrzać krytyki ale nie potrafię udawać, jak  ktoś mi pluje w twarz nigdy nie powiem mu, że pada deszcz..... od dziś po prostu należy ignorować ludzi którzy za jedyny cel mają obrażać i oczerniać innych..... w każdej społeczności trafia się "wioskowy głupek"

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''