151 Ostatnio edytowany przez obserwujący (2014-10-27 11:14:38)

Odp: Wybory samorządowe 2014

Oho SNG znowu ożywiło swoją działalność.
Już pisałem wcześniej 2013-11-16 20:40:13   o ich poczynaniach
http://czaniec.pl/forum/search-posts-user6907.html w wątku SNG-szansa na rozwój czy zagrożenie dla gminy

Śmiechu warte to lansowanie tej ich kandydatki.
Lansowali się już w wielu sytuacjach,szczególny niesmak powstał przy Orszku Trzech Króli.
Dajcie sobie spokój z wypisywaniem tych bredni.
Czarno widzą wynik wyborczy waszej kandydatki.
Ludzie dobrze wiedzą co w trawie piszczy

152

Odp: Wybory samorządowe 2014

Obserwujący, napisz jeszcze ile ci za to płacą, albo co ci obiecali. ąż ze strony śmierdzi że to na konkretny obstalunek gminnego układu. A ludzie, się wreszcie dowiedzieli jak wyglądają rządy RPW, rzekomo bezpartyjni. Ciekawe tylko dlaczego Czesław przestał kandydować do sejmiku z listy PLS. Cyżby się na nim poznali?

153 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2014-10-29 00:55:53)

Odp: Wybory samorządowe 2014

"Czesław Bułka umieszczając Wyjaśnienie w dniu 14.10.2014 roku, przepraszam za trywialność określenia, bredził o „własnych partykularnych politycznych interesach”. Uzasadniony niepokój budzą we mnie „interesy polityczne” Czesława Bułki, potwierdzone licznymi umowami, które z dobrze pojętym interesem mieszkańców Gminy Porąbka niewiele mają wspólnego. To nie ja kandydują na stanowisko wójta gminy Porąbka. Do tematu zapewne będzie jeszcze trzeba wrócić."


To tekst wysmarowany właśnie przez Ignaca. Panie Ignac, dziabałeś pan coś pisząc ten tekst? To się ni kupy ni d.. nie trzyma.
Fakt, nie Ignac kandydują, ale o co chodzi z tym wracaniem do tematu, o kandydowanie cy cuś:? Niech nas Ignac nie straszą, że wrócą do kandydowania bo koszmara dostanę:(

Napisać o szmatławcu, że podpada pod prawo prasowe to wymaga dziabnięcia czegoś naprawdę mocnego.

154

Odp: Wybory samorządowe 2014

No panowie widzę, że nogami przebieracie bo coś was uwiera. A jak nie rozumniecie tekstów pisanych językiem ojczystym to nic tu po was. Tu rozmawiamy z ludźmi piśmiennymi a unikamy analfabetów. Panie Ignacy świetny tekst i dobry tytuł. A to sprostowanie to jest to. Jak Wloscianin chce coś napisać to niech to napisze do Kuriera. Ale nie zrobi tego bo tchórz. 
Panie Wloscianin jak masz problem z odczytaniem literem bo skan panu nie pasuje to można kliknąć na dokumenty i one się powiększą. Ale i tak pewnie pan tego nie zrozumie. Ale jaja.

155

Odp: Wybory samorządowe 2014

gminniak napisał/a:

No panowie widzę, że nogami przebieracie bo coś was uwiera. A jak nie rozumniecie tekstów pisanych językiem ojczystym to nic tu po was. Tu rozmawiamy z ludźmi piśmiennymi a unikamy analfabetów. Panie Ignacy świetny tekst i dobry tytuł.

Gminniak miałeś wątpliwości i już ich nie masz. Widzę, że włościanin dostaje jakiegoś wścieku.

156 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2014-10-30 19:01:27)

Odp: Wybory samorządowe 2014

Czekałem na reakcję admina, ale się nie doczekałem.
Wyborca napisał "Jak Wloscianin chce coś napisać to niech to napisze do Kuriera. Ale nie zrobi tego bo tchórz." Może bym zrozumiał, że wyborca nazywa mnie tchórzem gdyby wcześniej napisał "Ja [wymoderowano]. logujący się na forum jako wyborca, mieszkaniec tutejszej gminy, jako fanatyczny zwolennik komitetu XXI, uważam że każdy kto się ze mną nie zgadza to tchórz"

Ja występuję na tym forum co prawda pod nikiem, ale nie ukrywam kim jestem. Po prostu mam odwagę głosić swoje poglądy. Czy [wymoderowano] też?
Gość mówi bym napisał coś do szmatławca a ja pytam po co? Wystarczy porównać dwie rzeczy, ulotkę wyborczą Krystiana Kotlarczyka i to co o sobie napisał w szmatławcu! Quiz dla Zenia bo lubi quizy, gdzie Krystian łże [wymoderowano] na ulotce czy w szmatławcu?

157

Odp: Wybory samorządowe 2014

Wloscianin
Gość mówi bym napisał coś do szmatławca a ja pytam po co? 


Choćby po to, by większa rzesza mieszkańców mogła poznać tak zaszczytne poglądy autora Wloscianina. A także dla higieny przekazu. Na Portalu SNG mamy konkrety poparte dokumentami oraz marnej jakości opinie Wloscianina poparte niczym.

158

Odp: Wybory samorządowe 2014

Przypominam, że temat mówi jasno, iż dyskutujemy o wyborach samorządowych, a nie o Zenonie, Włościaninie.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

159

Odp: Wybory samorządowe 2014

Żeby dyskutować to trzeba coś wiedzieć, a Wloscianin nie wie nic. Ma tylko kłamstwa. Na BIP jest lista kandydatów na radnych o tym pogadajmy.

160

Odp: Wybory samorządowe 2014

Dziennik Zachodni
Pijany woźnica jedzie środkiem drogi, pije piwo, a za siebie wyrzuca puszki! - alarmowali kobiernickich policjantów świadkowie widząc woźnicę w Porąbce. Mundurowi zatrzymali woźnicę, który - jak się okazało - miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ … ,id,t.html

Bielsko-Biała NaszeMiasto.pl
Pijany woźnica w Porąbce
http://bielskobiala.naszemiasto.pl/tag/ … rabka.html

www.beskidzka24.pl
Porąbka: Szaleństwa pijanego... woźnicy
Badanie alkomatem wykazało, że miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem. Może mu grozić kara aresztu albo grzywny.
http://www.beskidzka24.pl/artykul,biels … 25110.html

Czy prawdą jest, że osoba będąca "bohaterem" powyższych artykułów została ujęta w jednej z zarejestrowanych list jako kandydat na radnego. Jeżeli tak, to na liście jakiego komitetu została ujęta.

161 Ostatnio edytowany przez ares 1 (2014-11-01 15:56:57)

Odp: Wybory samorządowe 2014

Też coś o tym słyszałem, o ile wiem to z kandyduje z innego niż  
komitet w którym bywa stosowana praktyka pełnienia funkcji radnego pomimo prawomocnego wyroku. Jaki to komitet?

162

Odp: Wybory samorządowe 2014

kamila napisał/a:

...
Czy prawdą jest, że osoba będąca "bohaterem" powyższych artykułów została ujęta w jednej z zarejestrowanych list jako kandydat na radnego. Jeżeli tak, to na liście jakiego komitetu została ujęta.

Okręg wyborczy nr 15, kandydat komitetu XXI, który tak na marginesie słyszałem, że wcale się z tym nie kryje tylko chodzi i opowiada po wsi.

163

Odp: Wybory samorządowe 2014

Masz rację Aresie, był w poprzedniej kadencji taki niechlubny przypadek, ale podobno ma być nowe. Zastanawia mnie jak bardzo musi być zdeterminowany komitet XXI, by wystawić na swojej liście kandydata z pod budki z piwem. Co chcieli na w ten sposób przekazać? Jaką władzą chcą być?

Chciałbym nieśmiało zaprotestować w związku z wycięciem fragmentu dyskusji. Mamy prawo przypuszczać, że Zenon dzieli miejsce na owej liście XXI wraz z moczymordą. Rozumiem, że zagalopował się w swoich ocenach i walnął jak dzik we wrota, ale rozmowa była o wyborach i mieszkańcy mają prawo wiedzieć jak ich postrzega Zenon. Nawet wtedy, gdy jest to dla niego tak haniebne.

164

Odp: Wybory samorządowe 2014

Wloscianin napisał/a:

... dzieli miejsce na owej liście XXI wraz z moczymordą. ...

Nikt z nas nie zna całej sytuacji do końca i nie zna tego człowieka na co dzień więc proszę nie używać obraźliwych wyrażeń.

165 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2014-11-01 17:27:04)

Odp: Wybory samorządowe 2014

Według słownika SJP "moczymorda to człowiek nadużywający alkoholu". Sam to w poprzednim wpisie zasugerowałeś. Nie jest to określenie obraźliwe lecz stwierdzające fakt. Pisano o zdarzeniu w gazetach, linki mamy powyżej. Jak mam to określić? Gość był na rauszu? A może by nikogo nie urazić powinienem napisać, że był podchmielony? Wtedy byłoby delikatnie, ale z artykułów wynika, że facet był nawalony jak stodoła i tyle.

166 Ostatnio edytowany przez kobierniczanin (2014-11-01 20:49:24)

Odp: Wybory samorządowe 2014

Wloscianin napisał/a:

Według słownika SJP "moczymorda to człowiek nadużywający alkoholu". Sam to w poprzednim wpisie zasugerowałeś. Nie jest to określenie obraźliwe lecz stwierdzające fakt. Pisano o zdarzeniu w gazetach, linki mamy powyżej. Jak mam to określić? Gość był na rauszu? A może by nikogo nie urazić powinienem napisać, że był podchmielony? Wtedy byłoby delikatnie, ale z artykułów wynika, że facet był nawalony jak stodoła i tyle.

Włoscianin zdaje się zapomniał jak to było z jego idolem strażakiem, który był wyciągany wraz z Astrą z Młynówki. Czy był wtedy podchmielony, czy nawalony jak sodoła? Może był tylko na rauszu, kiedy po przejechaniu wału wbił się w dno potoku?  Może przypomnimy zdarzenie, opiszemy czy był wtedy radnym czy nie. Włoscianin o swoim idolu winien wiedzieć wszystko.  Skąd wtedy wracał? Czy pił pod budką z piwem? Dlaczego włoscianin wraz z moczymordą dzielił miejsce na liscie wyborczej?
Włościanin powinien też wiedzieć dlaczego kandyduje razem ze strażakiem facet, który jest winien byłym pracownikom kupe kasy?

167

Odp: Wybory samorządowe 2014

Nie zabieram często głosu, ale wkurza mnie fakt że na strażnicach OSP są plakaty wyborcze obecnego wójta, sekretarza  i starosty, czy OSP nie powinna być apolityczna? 
Strażacy co będzie jak wybory wygra nie Wasz kandydat, wtedy za 4 lata będziecie podlizywać się komu innemu....
Przepraszam ale nie mogłem wytrzymać..

168

Odp: Wybory samorządowe 2014

[size=2]PODWÓJNA MORALNOŚĆ - definicja do sprawdzenia w różnego rodzaju słownikach.[/size]
[size=4]Dla odświeżenia pamięci.[/size]
niezadowolony2013-01-25 10:31:59

galler napisał/a:
"Przecież to takie przyjemne jak się kopie leżącego. I jeszcze mówiąc równocześnie o moralności."
niezadowolony:
Bezczelność, tupet i chamstwo w czystej, porąbskiej postaci.
Gloryfikacja i obrona drobnego pijaczka, który nie myślał o rodzinie i swojej przyszłości jak wychylał kolejne kieliszki wódeczki, a potem wsiada do samochodu.
Takie wartości wyznaje galler a może Waligóra?
Zero tolerancji dla głupoty !!!
Sławomir N kandydując na radnego i będąc radnym stał się osobą publiczną.
Miał być wzorem, składał przysięgę i dał ciała.
Nie ma za grosz honoru, żeby swoim wyborcom spojrzeć w twarz i powiedzieć- dałem dupy wybaczcie, składam mandat.
Wioskowa mentalności obrońców pijaczka sprowadza się do tego, że trzeba Sławusia pożałować bo on taki biedny i nieszczęśliwy.
A z kim walił w szyję? czy przypadkiem nie z kolegami w Porąbce?
Zero tolerancji dla pijaństwa za kółkiem.
Radny ma świecić przykładem, ma być wzorem do naśladowania.
Plwam na takie wzorce.

niezadowolony2013-01-25 15:29:41

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Nie leży na ulicy.
Ja szanuję ludzi którzy szanują innych i siebie.
Alkohol to zguba ludzkości, a jazda po alkoholu to potencjalnie - bycie mordercą.
Resztę już napisałem wyżej.

169

Odp: Wybory samorządowe 2014

Przypominam, że mojego nazwiska nie ma na liście wyborców więc ataki na mnie nie mają sensu. Jeżeli Kobierniczanin zna przypadek moczymordy startującego w obecnych wyborach, powinien to z całą stanowczością ujawnić.
Co do mojego idola, to wszyscy wiedzą, że jest nim radny, którego nazwiska boję się ujawnić, by nie być posądzonym o fobie, ale Ignac Astrą nie jeździ:(

170

Odp: Wybory samorządowe 2014

Opisywany wcześniej pijany woźnica to kandydat SNG, czyli teraz gmina XXI wieku. W Porąbce bardzo dobrze znany a jego szanse oscylują w granicy promili jakie miał we krwi kiedy go złapano. Nie pierwszy raz ten Pan jeździł po pijaku i to nie tylko furmanką ale i samochodem. Nie przynosi on chluby ugrupowaniu z którego kandyduje. Jak można nie sprawdzić kogo bierze się do współpracy?

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

171

Odp: Wybory samorządowe 2014

kobierniczanin napisał/a:

Włoscianin zdaje się zapomniał jak to było z jego idolem strażakiem, który był wyciągany wraz z Astrą z Młynówki. Czy był wtedy podchmielony, czy nawalony jak sodoła? Może był tylko na rauszu, kiedy po przejechaniu wału wbił się w dno potoku?  Może przypomnimy zdarzenie, opiszemy czy był wtedy radnym czy nie. Włoscianin o swoim idolu winien wiedzieć wszystko.  Skąd wtedy wracał? Czy pił pod budką z piwem? Dlaczego włoscianin wraz z moczymordą dzielił miejsce na liscie wyborczej?
Włościanin powinien też wiedzieć dlaczego kandyduje razem ze strażakiem facet, który jest winien byłym pracownikom kupe kasy?

Na to wychodzi że włościanin kandydował z moczymordą i mu to pasowało, było cacy. Teraz moczymorda kandyduje ponownie z facetem co nie chce wypłacić kasy byłym pracownokom i też jest cacy.
Mało tego jestem przekonany, że obserwator tak samo jak włościanin wie doskonale o jakiego strażaka idzie i o jakiego pożal się Boże przedsiebiorcę. Wszystko ocenią wyborcy.
Mam jednak odczucie, że obserwator chciałby zrobić miejsce kandydatowi co ma marne szanse na wybór. Nie jest w stanie podobnie jak włościanin podać nic. Ani kiedy woznica został skazany, ani jak brzmi wyrok. Proszę napisać konkrety, bo jak na razie to wychodzi, że ten zły może wygrać z tym dobrym. To też ocenią wyborcy.
Tak samo jak oceninili włościanina kiedy kandydował razem z moczymordą.

172 Ostatnio edytowany przez Obserwator (2014-11-01 22:58:55)

Odp: Wybory samorządowe 2014

wyborca5 nie bardzo wiem do czego pijesz i o co Ci chodzi, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie mieszkam teraz w Porąbce i tak się składa, że tego słynnego już woźnicę  z SNG znam i linki artykułów  wcześniej wstawione są właśnie o nim. On sam też nie zaprzecza, szuka tego kto go podpi..... Wysil się trochę i zapytaj kogoś z Porąbki kto to jest i co ludzie myślą o jego kandydowaniu, mnie nie musisz wierzyć, zapewniam Cię jednak, że jak zasięgniesz języka zmienisz zdanie.
Nie chcę się też skupiać na tym kandydacie bo jego szanse są iluzoryczne, chodzi tylko o to że otaczanie się takimi ludźmi to najlepsza droga do porażki.

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

173

Odp: Wybory samorządowe 2014

Obserwator napisał/a:

wyborca5 nie bardzo wiem do czego pijesz i o co Ci chodzi, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie mieszkam teraz w Porąbce i tak się składa, że tego słynnego już woźnicę  z SNG znam i linki artykułów  wcześniej wstawione są właśnie o nim. On sam też nie zaprzecza, szuka tego kto go podpi..... Wysil się trochę i zapytaj kogoś z Porąbki kto to jest i co ludzie myślą o jego kandydowaniu, mnie nie musisz wierzyć, zapewniam Cię jednak, że jak zasięgniesz języka zmienisz zdanie.
Nie chcę się też skupiać na tym kandydacie bo jego szanse są iluzoryczne, chodzi tylko o to że otaczanie się takimi ludźmi to najlepsza droga do porażki.

Wysilam sie trochę i widze to tak. Nie wiem czy woznica jest w SNG, nie sądze jednak aby tak było. Lubisz pisać co ci się wydaje, że tak jest i masz w tm swój cel. Woznicy, ludzie z Porąbki udzielili poparcia podpisując jego listę. Zapewne wiedzieli komu podpisują i jaka to jest lista. Uznali więc, ze może ich reprezentować. Ma swój okręg i tam go ocenią ponownie. Twoje sympatie są oczywiste, ja jednak jestem ciekaw wyniku tego woznicy.

174 Ostatnio edytowany przez Wloscianin (2014-11-01 23:28:29)

Odp: Wybory samorządowe 2014

Ebabol napisał "wkurza mnie fakt że na strażnicach OSP są plakaty wyborcze obecnego wójta, sekretarza  i starosty". Nie ma w tym nic dziwnego.

Ignacowe atakowali straż ognistą na maxa już w poprzednich wyborach. Dusza coś widział, raz twierdził, że strażaków, innym razem, że UFO. W końcu wyszło, że widział jakiegoś czarnego luda. Później na radach sołeckich tępili strażaków jak mogli. Oberwało im się i na stronie SNG i w szmatławcu. Prędzej bym się spodziewał gołej baby na strażnicy wywieszonej na plakacie niż Ignacowej facjaty. Dla nich rządy Ignacowej ekipy to totalna masakra. Cztery lata zemsty za sukcesy Sopiaka jest pewne. Gdyby wygrali Ignacowe, tak dokopią straży ognistej, że pożary będziemy sobie gasili sami, wiaderkami:(

175 Ostatnio edytowany przez Obserwator (2014-11-01 23:51:46)

Odp: Wybory samorządowe 2014

Nie wiem czy woznica jest w SNG, nie sądze jednak aby tak było. Lubisz pisać co ci się wydaje, że tak jest i masz w tm swój cel. 

I taka jest różnica ty nie sądzisz a ja wiem na 100% bo kto by nie znał Pana Józka big_smile . dlatego skończmy już tą dyskusję o pijanym woźnicy z SNG. Swoja drogą będą jaja jak się okaże że nawet rodzina na niego nie glosuje.

Pogadajmy lepiej o ekipie, która wygra i dlaczego.  Na stronie porabka .pl pojawiła się informacja o zebraniu wiejskim a jednym z punktów jest przedstawienie kandydatów, ciekawe jakich będą przedstawiać.
Plakaty Bułki i jego ekipy są nie tylko na strażnicy, są wszędzie duże i przejrzyste bilbordy. Plakat wielkości a4 pani Marty widziałem jeden na tablicy ogłoszeń, reszta pewnie zaklejona. Trudno sie jednak dziwić kampanią Pana Bułki zajmują się pracownicy podległej mu instytucji w czasie godzin pracy za nasze podatki. Mają czas bo więcej nic nie robią . W internecie pojawiły się też materiały reklamowy bezpartyjnych ale jak Ci podam linka to mi napiszesz że lobbuje za nimi i jak to określiłeś  " moje sympatie są oczywiste "

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać