1

Temat: Przeprowadzka do Krakowa

Chciałbym przeprowadzić się za pracą do Krakowa, z zawodu jestem programistą i z tego co patrzyłem po ofertach w różnych miastach tam jest zdecydowanie najlepiej. Czy ktoś z Was mieszkał już w Krakowie i mógłby opisać swoje doświadczenia? Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie, choć podejrzewam że w rzeczywistości na pewno jest sporo mankamentów na które wolałbym się przygotować, albo przynajmniej mieć ich świadomość.

2

Odp: Przeprowadzka do Krakowa

Kraków istotnie bardzo ładny, miałem przyjemność spędzić tam dwa lata i bardzo sobie ten okres chwalę. Działam też w tej samej branży tylko trochę inaczej bo zajmuję się administracją, aczkolwiek mam też sporo kolegów programistów, w Krakowie najwięcej w SMT Software bo tam uprzednio pracowałem i pewnie jeszcze bym tam siedział gdybym nie założył z bratem własnej firmy.

3

Odp: Przeprowadzka do Krakowa

Dane mi kiedyś było mieszkać w tym mieście - śródmieście cudo, ale gdy tylko miniemy Wisłę gapimy się na setki monotonnych bloków wink

Moja rodzinka prowadzi http://www.ekarent.pl smile Polecam serdecznie.

4

Odp: Przeprowadzka do Krakowa

Szczerze to nie wiem jak tam sie dostac.

5

Odp: Przeprowadzka do Krakowa

Wydaje mi sie, ze porzadna firma przeprowadzkowa to gwarancja sukcesu. Moi znajomi teraz na terenie Warszawy zmieniali mieszkanie i dzieki firmie Eleganckie Przeprowadzki poszlo to mega sprawnie i bez zadnego stresu. Tak to powinno dzialac