1

Temat: alan

zamienie alana 100 plus na alan 87,mój alan ma ponad rok malo uzuwany stan bdb  kocham stare kołchozniki typu alan 87

2

Odp: alan

a może byś chciał sprzedać tego alana 100,jeśli tak to za ile?mam znajomą co ma alana 87 i właśnie chce go sprzedać za 370zł.

3

Odp: alan

witam moge ale niemam pojecia ile za niego zawolc kasy jest prawie nowy i malo uzywany

4

Odp: alan

to się zastanów,zorientuj się w cenach i daj znać

5

Odp: alan

ok tak zrobie a tak na marginesie to ktory  model alana 87 siedem ma ta kolezanka bo jakis drogi troche co do tego radia jest w komplecie moze jakas grucha ?

6

Odp: alan

witaj znow ja mysle ze jakies 235 zl za alan+plus grucha i uchwyt do auta ina gruche nie jest ceną zbyt wygurowana zwarzywszy zeposiadam wsystkie papieryi opakowanie do niego radio chodziło zawsze z zestrojona antena poniwa sam stroje kontrolnie co jakis czas swoje cb

7

Odp: alan

ten alan 87 to nowsza wersja a ta cena to i tak wydaje mi sie mała,bo chodzą one od 400-450zł.a jak szukasz starego to może by się znalazł za 300zł.a co do tej setki to szukam coś tańszego.ale sprawdzałam już i w sumie te alany też po tyle chodzą teraz.

8

Odp: alan

no tak wiem taka jest cena 100 ki jak cos sie dowiesz o tanszym 87 daj znac  ja bede zagladał na forum no i pomysle moze znajde kase na tego alana nowszego zobaczymy nara.

9

Odp: alan

jak obniżysz cene tego alana do 200pln. to go wezme od ciebie.a co do 87 to może by nawet poszedł za 350pln.a za taką cene warto go wziąść,bo sama się nad nim zastanawiam.mam w domu starego 87 i myśle sobie właśnie o wymianie na nowszego.