1

Temat: Świeta...

Jakis tydzień temu przejeżdzając przez Porąbkę widziałem panów stawiających na nowo szopke bożonarodzeniową. Wtedy zastanowiłem się jak pięknie tej zimy bedzie wygladał Czaniec.... pewnie dekoracja ograniczy się tylko do "czegoś" na domu kultury.... tak sobie marzyłem gdyby choć w centrum Czańca na słupach energetycznych pojawiły się jakieś dekoracje świetlne... ehh rozmarzyłęm się troche....

tempus fugit

2

Odp: Świeta...

Nie gadaj, bo po naszych forumowych rozmowach i ostrej krytyce, to w Czańcu pojawiła się wielka prawdziwa choineczka i nawet napis Wesołych Świąt taki mrygający.
Mało tego, przecież jeszcze nowe lampki były! Stawiam , że jeszcze kilka lat i będziemy mieli kilka świecących śnieżynek na przydrożnych słupach!

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

3

Odp: Świeta...

faktycznie w zeszłym roku ktoś zaszalał - pojawiły się NOWE, powtórzę NOWE lampki!!!

4

Odp: Świeta...

a może by tak coś od siebie zrobić,
a nie tylko czekać na pieniądze...
to przecież Nam zależy, żeby w Czańcu czuć było święta!!
jakieś pomysły?.......

5

Odp: Świeta...

no część mieszkańców działa i sama montuje na drzewkach w ogrodku lampki etc.      fajnie czuc wtedy atmosfere świąt ......  mnie razi taka dysproporcja... w Porąbce szopka niewiele rozmiarami ustępująca budynkowi UG a w Czańcu skromnie......   ubiegłoroczna wielka choinka troszke poprawiła moje samopoczucie:)))
wiem teraz któs pewnie sie odezwie, że szopka w Porąbce to sprawa parafii która to finansuje..... z tego co mi wiadomo, to ta szopka była mocno dofinansowywana z budżetu UG.   
  ogólnie szopka fajna i jest atrakcją ale w Czańcu tez coś prosze PROSZEEEE

tempus fugit

6

Odp: Świeta...

A ja wczoraj widziałem, że powróciła na balkon domu kultury ta prehistoryczna CHOINKA! Tzn. ten druciany badyl powleczony zielonym skrawkiem czegoś...
Niech żyje wystrój świąteczny Czańca! Niech żyją radni!

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

7

Odp: Świeta...

ahahahaa może ma ktoś jakieś zdjęcie? pośmiejemy się razem big_smile

8

Odp: Świeta...

ja korzystając z okazji chcialbym życzyc wszystkim forumowiczom, ale także wszystkim innym mieszkancom spokojnych, radosnych swiąt spędzonych w rodzinnym gronie   niech radośc świąteczna nie przyćmi prawdziwego oblicza świąt!   szczególne życzenia dla Toflera, który niestety spędza swięta poza domem:(

tempus fugit

9

Odp: Świeta...

Dzięki dr;)
poza domem nie oznacza, że smutno, tylko inaczej...
ale za to właśnie wtedy docenia się dom rodzinny....
Radosnego świętowania!
pozdrawiam