1

Temat: kapciorze

wiecie czemu jeden z waszych strażaków został ranny na akcji w bujakowie bo przyjechaliście do zdarzenia pijani

2

Odp: kapciorze

Nie wiem czemu wypisujesz takie rzeczy i co chcesz przez to osiągnąć?
Jeżeli możesz to napisz czy rozgrzany lepik trafia tylko w (jak to napisałeś) "pijanych" strażaków?
Możesz odpowiedzieć czym się kierowałeś pisząc takie oszczerstwa bo tak to trzeba nazwać, może tym że nasza jednostka jako jedna z najdalej oddalonych od pożaru była pierwsza na miejscu.
Chciałbym ci zaznaczyć że poszkodowany strażak został zabrany z miejsca zdarzenia karetką do szpitala a nie na izbę wytrzeźwień.
Zadam ci jeszcze jedno pytanie na jakiej podstawie twierdzisz że którykolwiek z naszych strażaków był pijany?
Jeśli masz jeszcze coś do powiedzenia to chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.
Pozdrawiamy strażacy z OSP Czaniec

3

Odp: kapciorze

szanowny forumowiczu 132!!!!!
miałem ochote wyrzucić Twój post, jednakże mimo, że łamie regulamin forum pozostawiam go, aby pokazać do jakiego poziomu zniżają się członkowie innych jednostek. Zapewne w tym momencie bedziesz się bronił, że nie jesteś powiązany z żadnym OSP, jednak Twoja terminologia np. użycie słowa "zdarzenie" jasno wskazuje na to, że masz do czynienia ze strażackim fachem.

Wysuwasz niesłuszne i niepotwierdzone oskarżenia (art. 23 KC Ochrona dóbr osobistych) wobec jednostki OSP Czaniec!!!!!!!

Drogi forumowiczu Twój numer IP naturalnie został zapisany więc nie czuj sie anonimowo..............

Mam nadzieje na sprostowanie Twojego postu...............

tempus fugit

4

Odp: kapciorze

132 napisał/a:

wiecie czemu jeden z waszych strażaków został ranny na akcji w bujakowie bo przyjechaliście do zdarzenia pijani

Potwierdzam słowa DR, wszystkie wypowiedzi pomimo iż są anonimowe i dla każdego, są również dla bezpieczeństwa monitorowane i w skrajnych przypadkach udostępniane odpowiednim organom władzy. W tymże przypadku jeśli strażacy OSP Czaniec zgłoszą sprawę na policję za bezpodstawne osądzanie - dane Twojego komputera zostaną udostępnione.
Z prywatnego punktu widzenia stwierdziłem już na początku czytając wypowiedź, że zapewne jesteś strażakiem z sąsiedniej wioski, który nie może się pogodzić z faktem, że wasza jednostka przybyła na miejsce później niż strażacy z OSP Czaniec.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

5

Odp: kapciorze

to ja 132 mam nowy nick bo do tamtego zapomniałem chasła chciałem przeprosić osp czaniec i zapewnić że taki post się już niepojawi jeszcze raz przepraszam. moje sokrażenia są bezpodstawne macie racje przepraszam

6

Odp: kapciorze

jeśli mogę prosić to proszęo skasowanie tej mojej głupiej opini w osp czaniec

7

Odp: kapciorze

Z pewnych względów wypowiedź jeszcze chwilowo pozostanie, przepraszam.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

8

Odp: kapciorze

ja by, i tak pozostawił ten temat, bo do końca nie ma pewności, że pan 111 to tez 132 czy jakoś tak:))))   do zalgowania się na konto 132 użyłeś specjalnie stworzonego do tych potrzeb konta pocztowego a przy rejestracji 111 użyłeś swego prawdziwego maila.............
za pozostawieniem jestem także dlatego, żeby pokazać zainteresowanym,  jaką zawiść mają niektóre jednostki OSP z terenu gminy wobec OSP Czaniec.....

tempus fugit

9

Odp: kapciorze

Chciałem zapytać kiedy nadejdzie koniec Cznieckiej orkiestry, ponieważ ona ledwo co prosperuje a tak dużo jest muzyków w Czńcu. Z tego co wiem to by prawei wszyscy wrócili tylko trzeba zmienić kapelmistrza - zgadzacie się ze mną????

10

Odp: kapciorze

Robercik 1986 zgadzamy się z twoimi poglądami! I popraw swoją pisownię, a gdyby doszło do zmiany kapelmistrza czy wróciłbyś w szeregi orkiestry?

11

Odp: kapciorze

Napewno bym wrócił !!!!!!!!!

12

Odp: kapciorze

Robercik1986 napisał/a:

Chciałem zapytać kiedy nadejdzie koniec Cznieckiej orkiestry, ponieważ ona ledwo co prosperuje a tak dużo jest muzyków w Czńcu. Z tego co wiem to by prawei wszyscy wrócili tylko trzeba zmienić kapelmistrza - zgadzacie się ze mną????

Masz może jakiegoś kandydata na miejsce obecnego kapelmistrza?

13

Odp: kapciorze

Mogę kogoś popytać, tylko czy to będzie miało jakieś znaczenie na porzegnanie obecnego ,,kapelmistrza"?

14

Odp: kapciorze

To nie jest takie proste jak by ci się wydawało by zmienić kapelmistrza

15

Odp: kapciorze

Tym bardziej, że siedzi mocno w strukturach (nie tylko czanieckiej OSP) i ma tzw. plecy.
Co do "nowego" to ludzi zdolnych i wykształconych jest dość. Wystarczyłoby trochę inwencji własnej druhów, rozpisanie małego konkursiku lub popytanie tam i tu. I nie bać się ludzi młodych. Niestety druhowie sprawiają wrażenie jakby ta orkiestra była im zbędna a istniała tylko dlatego, że istnieje pan "kapelmistrz", który ma ambicję prowadzenia orkiestry. A w około tyle fajnych orkiestr przy OSP. Stara Wieś, Chocznia, Pogwizdów, jest z kogo czerpać przykład. Tylko skontaktować się, porozmawiać, zapytać, podejżeć. Ale tu musiałby zadziałać cały zarząd a nie jeden człowiek, w dodatku bez talentu i bez pasji nie mówiąc już o kulturze osobistej i dobrych obyczajach. Ludzi młodych, zdolnych, chętnych do grania jest dość...
P. Leopold Balcy w grobie się przewraca...

P.S. Do admina - może warto już wydzielić z tego wątek, ja trafiłem tu przypadkiem.

16

Odp: kapciorze

Witam to co napisałeś na temat orkiestry i kapelmistrza to nie do końca prawda. Ludzie którzy nie wiedzą na jakiej zasadzie i przez kogo zatrudniany jest kapelmistrz mają dużo do powiedzenia tak jak Ty.
Jeżeli nie wiesz czy Zarząd OSP jest za utrzymaniem i istnieniem orkiestry dętej przy OSP Czaniec to prosimy abyś nie wypowiadał się w ten sposób, jeżeli masz jakieś pytania i wątpliwości to zapraszamy na zebranie sprawozdawcze 25 lutego o godzinie 10.30 w remizie OSP Czaniec. Co do zatrudnienia i zwolnienia z funkcji kapelmistrza popytaj pierwsze w Gminie a nie osądzaj Zarząd OSP, bo to właśnie przez Urząd Gminny jest zatrudniony kapelmistrz.

17

Odp: kapciorze

Zwracam honor. Nie wiedziałem. Opierałem się na mojej wiedzy dość odległej w czasie. W każdym bądź razie jakoś inne okoliczne OSP (które poprzednio wymieniałem) stać na orkiestry z prawdziwego zdarzenia. Poza tym nie mówcie mi, że nie macie wpływu na obsadzenie tej funkcji. A jak nie macie to zacznijcie mieć. Ja bym się nie zgodził, żeby pod moim szyldem istniał taki gniot Czaniecko - Bulowicki... Pozatym Pan kapelmistrz zawsze w strukturach był wysoko. Zazwyczaj członek komisji rewizyjnej... Czyżby: "rączka rączkę myje"?...