1

Temat: Powitanko.

A tak wogóle to żle zacząłem swoją obecność na tym forum. Odrazu jakieś jatki. Proszę mi wybaczyć. To wszystko ze emocji.
Chciałbym przywitać się z wszystkimi forumowiczami. Mam nadzieję na miłą, kulturalną, życzliwą i konstruktywną obecność na tym forum. Jestem mieszkańcem Czańca, z Czańca wywodzi się moja rodzina od wielu pokoleń. Kiedyś mój pra... dziadek Kuba ponoć był sołtysem, ale ja nie mam aż takich ambicji. Mam koło 30stki, lubię dobrą muzykę, eksperymenty kulinarno - gorzelnicze i przyrodę. Jestem, mam nadzieję, że, przykładnym mężem i ojcem.
P.S. Co bardziej wrażliwi zauważyli już pewnie, że mam niejakie problemy z ortografią. Wszystkich za to przepraszam i obiecuję, że postaram się to nadrobić "dobrą miną" ;-p

2

Odp: Powitanko.

witamy:)

tempus fugit

3

Odp: Powitanko.

Witaj T0m,twoje wejście bardzo ożywiło forum smile źle się zaczęło ale już lepiej to wygląda,widze że zadajesz wiele pytań i bardzo dobrze.Chcąc się powitać,napisałeś kilka słów o sobie.Ciesze się bo przynajmniej mam jakieś wyobrażenie o tobie ale myślę sobie że może każdy by tak zrobił i też coś napisał o swojej osobie.

4

Odp: Powitanko.

hi