1

Temat: Problemy z telefonem TPSA

Ostatnio na mojej linii odnotowałem kilka dziwnych awarii. Zostały one usunięte po interwencji na 9393.
W rozmowie z panią z BOK-u dowiedziałem się, że przyczyną były:
- awaria w obrębie instalacji wewnętrznej,
-uszkodzenie kabla (działała w tym czasie neostrada!??)
- wymiana krosówki (co to takiego?)

Czy ktoś z was ma z TPSA ostatnio takie problemy?
Czy przy uszkodzonym kablu może działać neostrada?
Co to jest awaria w obrębie instalacji wewnętrznej? Czy chodzi o instalację w budynku abonenta?

Może ktoś mi to przybliży?

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

2

Odp: Problemy z telefonem TPSA

Witam!!! ja zauwazyłem ze od około 2 tygodni neostrada chodzi mi wolniej poprostu muli jak otwieram stronki itp. dzwoniłem do TP ale oni nie widza proplemu pani  powiedziała ze moze wirusy a system jest czysty! no cóz takie zycie....

3

Odp: Problemy z telefonem TPSA

Ja zrezygnowałem TPSA między innymi z powodu złych proporcji jakości do ceny. Generalnie za te pieniądze można już wymagać, tymczasem zgłaszający problem jest traktowany jak winowajca. Poza tym na bilingi czekałem rok. Potwierdzam Zenonie ? awarie w obrębie sieci wewnętrznej u mnie się też zdarzały. Niestety na pytanie o konkrety nikt mi nie odpowiedział, więc nie wiem o co chodzi. Rozumując ?na logikę? chodzi o instalację wewnątrz budynku, tymczasem awaria została usunięta i nikt wewnątrz budynku nie interweniował.

4

Odp: Problemy z telefonem TPSA

Ja takowych problemów nie zanotowałem, neostrada chodziła raz szybciej raz wolniej, różnie to z nią bywało.
Mimo to zrezygnowałem z TP i wybrałem usługi Netii. Jestem zadowolony, również z wydatków,  ponieważ cena niska (w TP płaciłem za NEO512 - 90zł z groszem brutto, a w Netii za 64zł brutto można mieć net24 - 1024 przy umowie rocznej), kiedy przechodziłem do Netii w neostradzie wciąż były limity transferu, w Netii oczywiście nie ma.
Zrezygnowałem oczywiście dlatego, że była taka możliwość z racji zmiany regulaminu. Dodatkowo mogę oszczędzić na abonamencie TP, który obniżę do socjalnego, bo mało tego telefonu używam.
Polecam i pozdrawiam

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

5

Odp: Problemy z telefonem TPSA

pani w tpsa twierdzi że w ciągu kilku najbliższych dni tpsa wprowadzi kilka zmian w neostradzie.....