1

Temat: Krzyżówka

Jak się Wam podoba nowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulicy Karpackiej i Kard. Karola Wojtyły (przy wjeździe na krzyżówke)??
Mnie się podoba i to bardzo... tak powninno już byc to zorganizowane tam dawno temu:))

tempus fugit

2 Ostatnio edytowany przez slavo83 (2016-04-21 21:23:39)

Odp: Krzyżówka

-

3

Odp: Krzyżówka

Widzisz DR, trzeba się zatrzymać jadąc od Porąbki a nie tylko ustępować pierwszeństwa!

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

4

Odp: Krzyżówka

Jest OK, ale to tylko zmiana symboliczna nie przynosząca nam wymiernych korzyści materialno-mieszkalnych. :-) Korzyść mieszkalna w sensie bycia mieszkańcem Czańca ogólnie, oczywiście! :-)
Pozdrawiam!

5

Odp: Krzyżówka

tak banan.... zaskoczyło mnie to i to bardzo....... faktycznie STOP stoi jak trzeba......    przepraszam za zarzut, który okazał się niesłuszny

tempus fugit

6

Odp: Krzyżówka

Tak. Stanąłem jak wryty i oszołomiony zlałem się potem.Ale jak doszedłem do siebie to pomyślałem sobie, że szkoda, że na drodze do Czańca nie został postawiony znak B-2

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

7

Odp: Krzyżówka

smile z małym podpisem NIE DOTYCZY MIESZKAŃCÓW:))

tempus fugit

8 Ostatnio edytowany przez Zenon (2007-05-13 22:17:47)

Odp: Krzyżówka

Oczywiście! A czy nie widzicie problemu z tym tranzytem? Droga przez Czaniec jest drogą lokalną, nie tranzytową. Jeżeli ma taką być, to powinna spełniać standardy takiej drogi. A jak jest? Począwszy od braku chodników, poprzez pasy dla pieszych, czy choćby drogę rowerową - uważam, że nic nie spełnia zasadniczych wymogów. Przesadzam?? Jeżeli tego nie ogarniasz (drogi czytelniku), to szkoda tej dyskusji. Świat idzie do przodu, Polska jest w UE. A Czaniec??  Niestety cofa się. Szkoda, że forum odwiedza tak mało ludzi (może jakaś statystyka od Admina). Nasza dyskusja jest więc wołaniem na puszczy. Uważa, że sprawa jest bardzo ważna. Tranzyt, to nie tylko wzmożony ruch samochodów i niedogodności z tym związane (do których można zresztą szybko się przyzwyczaić), to również, a przede wszystkim spaliny, hałas, inne zanieczyszczenia o istnieniu których zupełnie nie zdajemy sobie sprawy.
Zarządca drogi ostatnio zadziałał (śmiech na pustej sali) - zmienił organizację ruchu na krzyżówce. Zastanówmy się, czy to coś zmienia. Czy ruch generowany od strony Porąbki wpływał cokolwiek na płynność ruchu od Czańca czy z Bielska i Kęt? Wydaje mi się, że w niewielkim zakresie, a przynajmniej nie w takim, żeby miał się tym zajmować Szanowny Zarząd Drogi. Wiem natomiast na pewno, że nie została załatwiona żadna z pilnych spraw, sygnalizowanych zresztą od dawna - chodnik, pasy, czy ograniczenie prędkości. W każdym cywilizowanym miejscu w Europie przy wjeździe na teren zabudowany ( po prostu do każdej miejscowości) stawia się ograniczenie prędkości - standardem jest 40 - 50 km/h, a Czańcu? Jest droga, jest skrzyżowanie, nie ma chodnika, nie ma świateł, jest za to dozwolona, aż do 90 km/h prędkość. Czy to nie skandal? Czy to nie jest dla nas - Mieszkańców Czańca poniżenie, marginalizacja, czy coś tam jeszcze innego w tym stylu...
Uważam, że powinniśmy coś z tym wspólnie zrobić.



PS I
Moderator cokolwiek się uśmiecha - temat poważny - może nie wypada!?

PS II
A może nowy stary Sołtys ma na ten temat jakieś zdanie?

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

9

Odp: Krzyżówka

Zenon napisał/a:

Szkoda, że forum odwiedza tak mało ludzi (może jakaś statystyka od Admina).

Proszę bardzo:
(MAJ - do 13go) Unikatowych gości 1049, Liczba wizyt 1503 (1.43 wizyt/gości), Strony 6102 (4.05 strony/wizyt), Żądania: 42043 (27.97 Żądania/wizyt), Pasmo 581.12 MB (395.91 KB/wizyt),
Jest to statystyka ruchu oglądanego nasze forum (czyli odwiedziny "żywych" osób, nie robotów).
Jednak wynika z powyższego, że nie ogląda forum mało osób lecz mało osób potrafi wyrazić swoje poglądy!

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

10

Odp: Krzyżówka

Rozmawiając z wieloma czytelnikami tegoż forum, wiem że po wypowiedziach kilku z nas (biorących czynny udział w konwersacjach) forum Czaniec.pl nie do końca jest traktowane poważnie. Otóż proszę szanownych zgromadzonych za przykładem Zenona piszmy mniej, za to konkretniej. Inaczej osoby ujęte w tych jakże imponujących statystykach będą miały niezbyt pochlebne zdanie na temat naszego forum, a nasze rozważanie będą sobie a rzeczywistość sobie.

11 Ostatnio edytowany przez Zenon (2007-05-16 20:32:29)

Odp: Krzyżówka

Niestety "oglądaczy", a może nawet i "czytaczy" dużo ale do dyskusji jakoś nikt się nie kwapi. Tak więc muszę przyznać, że mi się coś zdawało z tą czaniecką drogą - wszystko jest jak widać ok., tylko ze mną coś nie za dobrze.

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

12

Odp: Krzyżówka

galler napisał/a:

wiem że po wypowiedziach kilku z nas (biorących czynny udział w konwersacjach) forum Czaniec.pl nie do końca jest traktowane poważnie.

Forum nie jest gazetą czy telewizją, to zbiorowość różnych osobowości, którzy powinni rozprawiać na różne tematy. Są różne indywidua dlatego wypowiedzi są zróżnicowane i o to w tym wszystkim chodzi.
Najlepiej jest stać z boku, czytać, a potem opowiadać co też na tym forum się dzieje mad

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg