1

Temat: Odłogi.

Mam pytanie do wszystkich aktywnych forumowiczów ? jak wam się podoba to co rośnie po prawej stronie ulicy Kardynała Karola Wojtyły zaraz po wjeździe od krzyżówki do Czańca aż do centrum, albo naprzeciwko cmentarza? To jest tylko przykład. Cały Czaniec jest pełen odłogów, które mocno obniżają walory estetyczne naszej wsi dalej się rozsiewając. Pamiętam jak nasz kolega Łukasz z Kółka Rolniczego w zeszłym roku pracował w tym temacie i został oskarżony o dbanie o własne interesy bo na pewno ?On to będzie kosił i Kasa pójdzie do Kółka?. Czy nasz kolega się poddał? A co na to Pani Sołtys?

2

Odp: Odłogi.

interes na tych odłogach kółko zrobiło wyśmienity DWIE ROZWALONE KOSIARKI na wertepach a o powybijanych szybach w ciągnikach już nie mówić

3

Odp: Odłogi.

Widz? ?e pojawi?a si? jedna odpowiedz w poruszonym przeze mnie problemie i to osoby która chyba bra?a udzia? w rozwalaniu szyb i kosiarek. A powa?nie to widoczne tylko ja uwa?am to za problem. Przykro mi tylko ?e wywo?ani przeze mnie do tablicy nie odpowiedzieli, szczególnie Pani So?tys, w ko?cu nas reprezentuje i teoretycznie jest dla nas. Chyba ?e nie pracuje z u?yciem internetu, my?l? ?e pozostali kandydaci u?ywaj?. Tak czy inaczej kto? powinien zosta? poci?gni?ty do odpowiedzialno?ci, albo Kó?ko ?le wywo?a?o zlecenie albo nasz Wójt jest gospodarzem któremu nie zale?y na wygl?dzie swojej Gminy, a jak tak dalej b?dzie to w nied?ugim czasie aby wybudowa? dom b?dzie trzeba karczowa?.
My?l? ?e z powodu braku zainteresowania tematem, administrator mo?e zamkn?? temat.

4

Odp: Odłogi.

Jezeli chodzi o odlogi to wlasciciele gruntow maja obowiazek ich wykoszenia do 30 lipca, po tym terminie gmina moze wyslac upomnienie. Mysle, ze osoby, ktore sasiaduja z takimi zarosnietymi dzialkami powinni to zglaszac do soltyski i do gminy, przeciez te odlogi nie przysparzaja piekna naszej miejscowosci, nie mowiac juz o legnacych sie tam robactwie i gadach.