1

Temat: Cmentarz

Nie chciałem tego pisać ale muszę.
Co się dzieje z cmentarzem w Czańcu - jest naprawdę straszliwie zaniedbany.
Może czas na powrót myśli o komunalizacji?

To tylko POLSKA !!!

2

Odp: Cmentarz

Należało by proboszczowi zwrócić uwagę żeby zamiast zajmować się wyglądem zewnętrznym parafian zainteresował się lepiej wyglądem cmentarza, a pieniądze zamiast na budowe dał na cmentarz.

3

Odp: Cmentarz

Ogrodzenie dość mocno "rozrosło" się na chodnik sad

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

4

Odp: Cmentarz

W sierpniu odchodzi proboszcz to może będzie można coś zrobić w sprawie komunalizacji cmentarza.

5

Odp: Cmentarz

Chyba jednak ludzie czytają to forum i wyciągaja wnioski bo coś zaczęło się dziać koło cmentarza. wink

6

Odp: Cmentarz

No właśnie krecik zaczął wycinać zarastające ogrodzenie smile

7

Odp: Cmentarz

Fazi ? trochę szacunku dla innych, zwłaszcza ludzi pracujących, ?krecik? chyba nie jest zbyt na miejscu. A co do ogrodzenia to niech rośnie, całkiem nieźle amortyzuje samochody wypadające tam z jezdni. Na granicy Czańca z Roczynami proponuje posadzić takie samo.

8

Odp: Cmentarz

na granicy przydaloby sie bardziej:)) ostatnio ladnei zmasakrowaną astre tam widzialem.....

tempus fugit

9

Odp: Cmentarz

Czy Ktos Wie Ze Nasz Proboszcz Odchodzi Na Rente Prawdopodobnie Ma Przyjsc Inny

10

Odp: Cmentarz

Ta wiadomosc jest juz oficjalna od ponad dwóch tygodni i nic w tym dziwnego:)  i  nie zostaje unas na stare lata tylko udaje sie do BB do domu księzy emerytów:)

11

Odp: Cmentarz

to ważne dla nowego proboszcza, że Ks. Piotrowski nie będzie mieszkał w Czańcu......   

dom księży emerytów w Bielsku to fajne miejsce i do ks. biskupa blisko:)

tempus fugit

12

Odp: Cmentarz

Myślę że rozsiewacie plotki na temat odejścia Filipa z Czańca. Odejście z funkcji Proboszcza nie jest jednoznaczne z odejściem z parafi w Czańcu, a już na pewno przeprowadzka do domu emerytów nie wchodzi w grę,

13

Odp: Cmentarz

Jest to pewna wiadomość. Odchodzi do BB okolo 15 sierpnia.

14

Odp: Cmentarz

słyszałem, że brane był dwie możliwości przeprowadzka do Wadowic albo do BB

tempus fugit

15

Odp: Cmentarz

A myślicie że krecik przejmuje się tym co piszecie? Dla niego liczy się tylko flacha i kasa, a porządek na cmentarzu to nieważny dla niego temat. Może proboszcz przejrzy na oczy i w końcu zrobi z nim porządek. A wogóle to jego obowiązują jakieś godziny pracy? Przecież my dajemy na tacę, a księżulo płaci za niego składki ZUS.Coś tu nie gra.

Ostrzeżenia: 1

16

Odp: Cmentarz

Fazi, a widziałeś kiedyś krecika jak wycina krzaki "żywopłot" wokół cmentarza. A jak widziałeś to chyba byłeś nawalony i waliłeś razem z krecikiem. Ja to go widziałem jak pracuje, tzn. czyści kalosze przy OSP naczelnikowi OSP.
Acha, jeszcze jeździ przed baldachimem na procesjach, ale jak on to robi jak nie trzeźwieje, a nawet na procesji kierownicę może trzymać tylko trzeźwy.

Ostrzeżenia: 1

17

Odp: Cmentarz

tak trzymać, wszystko jest ok, a ja się czepiam. PRZEPRASZAM na chwilę się zapomniałem i chyba mnie poniosło.A co to kogo ma obchodzić co ktoś robi i jak robi?byle było dobrze. I uważam że jest dobrze, a o tych alkoholach to ludziska w sklepie gadają zamiast robić zakupy. To niepoważne. Nie będę ich słuchał. A jeżeli wysłucham to nie będę przenosił na to forum bo już się z niego wyrejestruję. Poporosiłem o to administratora. JESZCZE RAZ P R Z E P R A S Z A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostrzeżenia: 1

18

Odp: Cmentarz

Potwierdzam, Gruby II poprosił mnie o deaktywację swojego konta na naszym forum i jeszcze raz przeprosił za swój ostrzejszy ton wypowiedzi.
Przepraszając forumowiczów w każdym wątku, w którym brał udział mam nadzieję, że wszelkie zarzuty zostaną mu zapomniane smile

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

19

Odp: Cmentarz

te gruby nie deaktywuj się tylko wracaj i zacznij normalnie pisać.... Czyż ucieczka nie jest oznaką słabości??? :]