1

Temat: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Przejeżdżając dziś przez centrum naszego Czańca zaobserwowałem srebrne BMW, bordowe Daewoo, Bordowe Kangoo, wielką Hondę i srebrną Mazdę 626. Wywnioskowałem, że w Domu Kultury, pod którym były owe samochody zaparkowane trwa posiedzenie Rady Wsi. Możliwe oczywiście, że się pomyliłem. Ale równocześnie pomyślałem, że może wspomniana Rada wyznaczyłaby w swoich szeregach kogoś w rodzaju rzecznika, kto by przekazywał na naszym forum ustalenia z posiedzenia. Byłby to może sposób na stworzenie jakiegoś ruchu na umierającym forum i trochę sztuczną, ale jednak jakąś zawsze próbę reanimacji. Wiem, że na 100% kilka osób z Rady Sołeckiej czyta to forum i przekaże moją sugestię na posiedzeniu Rady.

2

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Mało osób w Czańcu zainteresowanych jest niestety umieszczaniem jakichkolwiek treści dotyczących nas samych w internecie. Kilka podjętych prób nawiązania "współpracy" dotyczącej wymiany informacji między UG a osobami z czanieckiej strony internetowej spełzły na niczym z braku odpowiedniej osoby w Gminie (czyli rzecznika prasowego). Jedyną osobą, która dostarcza treści jest przewodniczący Rady Gminy, mieszkaniec Czańca. Do współpracy także nie jest chętna parafia, która swoją stronę posiada. Jak wiadomo strona internetowa Czańca jest często odwiedzana, gdyż głównie ludzie młodzi szukają na niej informacji lecz do nadsyłania treści już trudno namówić kogokolwiek.
Podobnie szkoły nie są chętne do umieszczania treści, czasami ważnych, choćby takich jak 100 lecie szkoły podstawowej czy akcja sprzedaży jubileuszowych z tej okazji kalendarzy czanieckich. A wystarczy jeden telefon czy e-mail i treść mogła być zamieszczona. Z tej okazji pochwalę jeszcze Panią Gabrielę Grabka-Grzechynia, która ze względu na ilość zamieszczanych informacji dostała własny dział na stronie smile
Wracając do tematu również Rada Wsi może taki "własny" dział otrzymać lecz nikt tutaj nikogo zmuszać nie może.

pozdrawiam

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

3

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Jak dotąd jedyny głos rozsądku. Dzięki banan11. Zastanawiając się nad tą sprawą doszedłem do wniosku, że na pewno, co najmniej kilku radnych czyta nasze forum i łudziłem się, że podejmie temat. Niestety przeraziło mnie brak zainteresowania ze strony mieszkańców. Według mnie nie możemy wymagać od radnych, czy ich oskarżać o nie podjęcie dialogu, skoro z szanownych forumowiczów nikt nie poparł mojego wniosku. Skoro radni nie widzą potrzeby informowania mieszkańców to nie będą tego robić. Zauważmy, że przykład idzie z góry, a chodzi mi kontakt z Radą Gminy. A może by dokonać zmiany dotychczasowych radnych na, takich, którzy będą czuli, iż są przedstawicielami społeczeństwa?

4

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Szanowny Panie galler,
Pisze Pan " Według mnie nie możemy wymagać od radnych, czy ich oskarżać o nie podjęcie dialogu, skoro z szanownych forumowiczów nikt nie poparł mojego wniosku" a ja pozwole sobie zacytowac panska rade w podobnym temacie (podjecie dialogu) z innego watku na tym forum. Oto panska odkrywcza rada: "Człowieku skoro wszyscy Cię ignorują to jest jakiś znak i skoro nie potrafiłeś wyciągnąć z tego żadnych wniosków i dalej prowadzisz monolog to świadczy o Twoim bardzo wysokim ilorazie inteligencji".
Inteligent na jakiego sie Pan kreuje powinien byc troche madrzejszy od Pani Jadzi (tez z innego watku), bo kto nie jest i kierowac sie wskazowkami z wlasnych genialnych pouczen.
Z szacunkiem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

5

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Człowieku wyluzuj wreszcie, bo się udusisz.

6 Ostatnio edytowany przez guru (2009-10-30 03:33:51)

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Szanowny Panie galler,
Uzywajac panskiego stylu powiem: czlowieku wiecej taktu i oglady.
Pozdrawiam,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

7

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Kompromituj się dalej.

8

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Szanowny Panie galler,
Dlon zacisnieta a srodkowy palec w pozycji pionowej.
Tym razem bez szacunku,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

9

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

"Wypowiedz godna najtęższych umysłów".

10

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Szanowny Panie galler,
Moja poprzednia wypowiedz nie ma nic wspolnego z "najtęższym lub najslabszym umysłem" panskim czy moim. Jest to po prostu odruch bezwarunkowy, normalnego czlowieka na niektore panskie nietaktowne a czasami nawet niesmaczne wypowiedzi.
Pozdrawiam,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

11

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

guru napisał/a:

Szanowny Panie galler,
Moja poprzednia wypowiedz nie ma nic wspolnego z "najtęższym lub najslabszym umysłem". Jest to po prostu odruch bezwarunkowy.
guru

Niestety, ale muszę się z Tobą zgodzić. Rzeczywiście Twoje wypowiedzi to zbiór odruchów Pawłowa, niemających nic wspólnego z umysłem.

12 Ostatnio edytowany przez galler (2009-11-01 12:22:53)

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

.

13

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Szanowny Panie galler,
Po panskim "muszę się z Tobą zgodzić." stwierdzam z przykroscia, iz moje poprzednie delikatne proby naprowadzenia Pana na cywilizowany sposob komunikowania sie w ktorym forma "TY" jest forma niedopuszczalna i prostacka postanowilem zakonczyc wszelkie kontakty z Pana osoba. Po raz kolejny niestety potwierdzila sie zasada, ze ordynus niezaleznie od poziomu wyksztalcenia zawsze pozostanie ordynusem (uzywam tego wlasnie slowa gdyz postanowilem byc delikatny). Jezeli chodzi o panska wiedze wynikajaca w lini prostej z wyksztalcenia i obycia towarzyskiego to z przykrosci stwierdzam, iz ma Pan w niej pewne luki: "zbiór odruchów Pawłowa" o ktorych byl Pan laskaw wspomniec jest to grupa odruchow warunkowych a nie bezwarunkowych. Roznica bezgranicznie kolosalna:

1/ Odruch warunkowy - nabyta reakcja organizmu. Występuje dopiero po analizie danego bodźca przez ośrodek kojarzenia w mózgowiu, głównie w pniu mózgu. Powstawanie odruchów warunkowych wynika z powtarzalności pewnych sytuacji oraz integracyjnej funkcji mózgowia które korzystając z danych przekazywanych przez różne zmysły może postrzegać otoczenie wieloaspektowo.Odruch warunkowy  został odkryty przez rosyjskiego fizjologa Iwana Pawłowa w 1904 roku.

2/ Odruch bezwarunkowy Odruch bezwarunkowy ? reakcja wrodzona automatyczna, zachodzi przez pobudzenie odpowiednich receptorów, zakończeń nerwowych, nerwów czuciowych oraz pobudzenie organów efektorowych (głównie mięśni) poprzez nerwy ruchowe lub autonomiczne. Reakcja odruchowa przebiega bez uświadomienia, to znaczy, że nerwy wywołują odruch (pobudzają mięśnie) przed powiadomieniem mózgu.

Jak juz poprzednio wspomniale i podkreslam to z calym naciskiem , iz nie zycze sobie dalszej prostackiej polemiki z Panem. Jezeli nie przychyli sia Pan do moje formalnej prosby to obiecuje, ze dalsza polemika prowadzona bedzie na bardzo niskim tz. panskim poziomie.

Zegnam Pana,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

14

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Żądanie nastolatka wysunięte do dorosłego człowieka domagające się sformułowania ?Pan? to trochę burzenie porządku świata. Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć czymś więcej, niż umiejętnością posługiwania się wyszukiwarką, a następnie kopiowaniem i wklejaniem. A wracając do odruchów, to jest tak oczywista aluzja, że nawet Ty powinieneś zrozumieć.

15 Ostatnio edytowany przez guru (2009-11-02 13:50:33)

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Szanowny Panie galler,
Moja prosba brzmiala: "Jak juz poprzednio wspomnialem i podkreslam to z calym naciskiem , iz nie zycze sobie dalszej prostackiej polemiki z Panem. Jezeli nie przychyli sia Pan do moje formalnej prosby to obiecuje, ze dalsza polemika prowadzona bedzie na bardzo niskim tz. panskim poziomie".
Tak wiec, sluchaj prowincjonalny inteligencie. Jestem piedziesiecio piecio letnim czlowiekiem z zupelnie niezlym wyksztalceniem i zupelnie przyzwoitym statusem spoleczno- zawodowym i nie pozwole aby twoje paszkwilowate "oczywiste aluzje" ( aluzje typu: umieszczenia mojego pseudonimu "guru" na dupie twoje zony , corki czy kochanki na stronie internetowej  http://mojestringi.pl/Galeria_stringow_ … 08___11085   -  patrz watek : "Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ? " ) wychodzily poza ramy okreslone przez reguly cywilizowanego spoleczenistwa. Prosze, zachowaj dupy swoich bliskich do wlasnego  perwersyjnego lub bogobojnego uzytku. Wybor nalezy do ciebie i zalezny jest tylko i wylacznie od twoich usposobien seksualno-towarzyskich. Chyba, ze masz klopoty w tej dziedzinie? Prosze daj znac chetnie pomoge w imie naszej starej przyjazni. Bedzie to o tyle latwe, gdyz jak juz  wspomnialem wczesniej, umiesciles mnie juz przeciez we wlasciwym miejcu, to znaczy na dupie twojej kobiety.
Ponownie powtarzam: zegnam Pana,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

16

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

guru napisał/a:

Szanowny Panie galler,
Jestem piedziesiecio piecio letnim czlowiekiem z zupelnie niezlym wyksztalceniem i zupelnie przyzwoitym statusem spoleczno- zawodowym

Niezmiernie trudne do uwierzenia, rzekłbym, że nieprawdopodobne.

17 Ostatnio edytowany przez guru (2009-11-02 16:38:48)

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Szanowny Panie galler,
Moja opinie na Pana temat, podam Panu w trzech wersjach jezykowo- wizualnych:
1/ Wersja angielsko-amerykanska:
Asshole - Dlon zacisnieta a srodkowy palec w pozycji pionowej.
2/ Wersja australijska:
Ass hole - Dlon rozprostowana a palec wskazujacy i srodkowy w pozycji pionowej.
3/ Wersja polska:
Dupek - Dlon zacisnieta, srodkowy palec w pozycji pionowej a reka wykonuje pionowe ruchy posuwisto-zwrotne.
Zycze milego dnia,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

18

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Ot i cała prawda o Guru. Przyszłość narodu, to właśnie w takich ludziach ojczyzna pokłada nadzieje.

19

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Mam nadzieję, że na tym koniec rozmów nie wnoszących nic do tematu...

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

20

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Oczywiście zgadzam się z Bananem, przepraszam wszystkich za swoje zachowanie, ale od kąt przestałem się po głupiemu przegadywać z Guru, umarł ostatni aktywny wątek. Może by znowu zacząć?

21

Odp: Ogłoszenia Rady Sołeciej,

Forum umarło, ludzie wyjechali i nie ma nawet kto wyrazić swojej opinii lub woli się nie odzywać, a obserwować. Smutne, ale odzwierciedla to naszą społeczność sad

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif