1

Temat: Kandydat Na Wójta

Witam!
chciałbym zapytać szanownych kolegów i koleżanki smile czy mają jakiś typ na kontrkandydata dla obecnego wójta w nadchodzących wyborach? smile
Powiem szczerze, że ja mam kogoś na oku.. smile Może ktoś podzieli się swoimi typami?

2

Odp: Kandydat Na Wójta

Może obecny radny Pan Pielesz Mirosław. Lepiej nie będzie, ale przynajmniej śmieszniej.
A poważnie, czy mógłbyś się podzielić swoim potencjalnym kandydatem? Bo prócz Pana Waligóry nikt konkretny mi do głowy nie przychodzi.
Morze ewentualnie jeszcze Pan Zontek albo Pan Adamus, ale chyba wiek go nie puszcza.

3

Odp: Kandydat Na Wójta

no tak.. mam  na myśli mojego dobrego kolegę Rafała Sędziaka - teraz pracuje w Starostwie i jest organistą w Porąbce. Konkretny facet po studiach administracyjnych w Poznaniu. Namawiam go ale ciężko to przychodzi hehe
Nie wiem czy go znasz czy nie..

4

Odp: Kandydat Na Wójta

Krótko: Grzegorz Zontek - zdecydowanie TAK!

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

5

Odp: Kandydat Na Wójta

I Grzesiek Zontek i Rafał Sędziak to dobrzy kandydaci ale co dalej jak cała reszta począwszy od radnych a skończywszy na pani Sołtys to wielka porażka. Sam dobry wójt nic nie zrobi ponieważ będzie blokowany przez radnych którzy patrzą tylko swojego tyłka i nie daj boże by inni mieli lepiej niż oni sami. Oczywiście są wyjątki i nie można pakować wszystkich do jednego wora ale jest ich za mało. Trzeba nam ludzi młodych, ambitnych, mających szeroko otwarte oczy by widząc innych a nie tylko własne potrzeby.

6

Odp: Kandydat Na Wójta

DUCH napisał/a:

ITrzeba nam ludzi młodych, ambitnych, mających szeroko otwarte oczy by widząc innych a nie tylko własne potrzeby.

Zdecydowanie popieram. Młodzi ludzie patrzący na świat trochę bardziej  postępowo.

7

Odp: Kandydat Na Wójta

Wydaje mi się, że potrzebny jest ktoś kto będzie miał opanowaną sztukę kompromisu... Bez kompromisu nie można właściwie niczego osiągnąć bo albo będzie się przeciw jednym albo przeciw drugim... Zdolność szukania kompromisu i znajdowania go to podstawa... Obecny wójt idzie chyba już po najmniejszej linii oporu pełniąc tylko funkcje reprezentacyjne... zero kreatywności...

8

Odp: Kandydat Na Wójta

Popieram Pan Zontek byłby dobrym kandydatem, pytanie tylko czy chce? Pan Waligóra jest zbyt kontrowersyjny i myślę że inne sołectwa, na pewno będą zdecydowanie przeciw więc jego szanse nie są duże co spowoduje że obecny Wójt zostanie dalej a tego chyba by nikt nie chciał.

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

9

Odp: Kandydat Na Wójta

To co? zakładamy nowy komitet wyborczy wyborców?

10

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowni Panstwo,
Moja propozycja na wojta to Pan GALLER. Idealny kandydat na kompromisowe stanowisko:
mowi zeby mowic chociaz niewiele ma do powiedzenia. Intelektualnie poprawny ale nie blyskotliwy. Bez kregoslupa ale z plecami. Bez wizji ale wizioner e.t.c.. Idealny wiesniak na wiesniacze stanowisko.
:Glosujmy na Pana G.
Z powazaniem,
guru
P.S. Po wygranych wyborach proponuje zatrudnic Pania Jadzie ( z innego watku) na asystentke.

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

11

Odp: Kandydat Na Wójta

guru napisał/a:

Szanowni Panstwo,
Moja propozycja na wojta to Pan GALLER. Idealny kandydat na kompromisowe stanowisko:
mowi zeby mowic chociaz niewiele ma do powiedzenia. Intelektualnie poprawny ale nie blyskotliwy. Bez kregoslupa ale z plecami. Bez wizji ale wizioner e.t.c.. Idealny wiesniak na wiesniacze stanowisko.
:Glosujmy na Pana G.
Z powazaniem,
guru
P.S. Po wygranych wyborach proponuje zatrudnic Pania Jadzie ( z innego watku) na asystentke.

Guru wciąż utrwala opinię o sobie na którą już wcześniej zasłużył. Jest taka zasada, że jak nie mamy nic mądrego do powiedzenia to nie mówimy, więc po co się odzywasz? Jak szukasz zaczepki to ubierz swój dresik i idź na miasto, a nie prowokuj uczestników w miarę kulturalnej rozmowy. Uprzejmie już teraz proszę modera lub admina o interwencję, gdyż mój przedmówca już kiedyś zademonstrował jak można skutecznie sparaliżować życie forum, abyśmy mogli powrócić do tematu.

12

Odp: Kandydat Na Wójta

chciałbym powiedziec, ze powyższy wątek jest bardoz ciekawa inicjatywą i "giełdą nazwisk", byłoby dobrze aby pominąc zaszlą tutaj nieparlamentarną wymianę zdań, i powrócić do tematu.
Po pierwsze chciałbym zapytać osoby które typowały tutaj kandydatów, czy wiedzą coś wiecej.
Po drugie chcialem zapytac czy pojawiły sie nowe nazwiska.
Po trzecie słyszałem o pewnym kandydacie, ale z Kobiernic, i nie wiem czy forum Czańca byłaby to istotna wiadomość

13

Odp: Kandydat Na Wójta

WOJCIECH napisał/a:

Po trzecie słyszałem o pewnym kandydacie, ale z Kobiernic,

Czy to pewne nazwisko to Gałuszka?

14 Ostatnio edytowany przez WOJCIECH (2010-07-05 21:34:20)

Odp: Kandydat Na Wójta

Nie to nie Gałuszka, ktoś zupełnie inny,niezwiązany z obecnym układem smorządowym
Pod  względem  kandydowania Pan Gałuszka jest jeszcze realistą wink

15

Odp: Kandydat Na Wójta

Mam jeszcze jedną propozycję i mam też nadzieję że zdecydowanie nie o to nazwisko chodzi, a mianowicie Kocemba?

16

Odp: Kandydat Na Wójta

Właśnie o niego chodzi...to znaczy ten pan planował start przed "mokrymi skarpetkami", jak nazywamam podtopienia zwane szumnie powodzią w Kobiernicach.
Zapewne te ambicje plus alkohol spowodowały jego zachowanie podczas "wizyty", i mam nadzieje że po tym jak sie ośmieszył zrezygnował ze startu.
A masz może jakieś info na temat ewentualnego  kandydata z Czańca?Jeżeli nie mozesz mówic nazwiskiem, to zasugeruj cos

17

Odp: Kandydat Na Wójta

mówicie o tym panu który przegadałby teściową "wizytatora"? hahahaha

Per Aspera Ad Astra

18

Odp: Kandydat Na Wójta

Gregor, prosze zebyś nie używał sekwencji hahahah, to  odbiera kulture naszej dyskusji, ale poza tym trafiłeś w dziesiątke;)

19

Odp: Kandydat Na Wójta

Wybaczcie ale nic innego mi na myśl nie przychodzi jak przypomne sobie tą "dyskusję" emitowaną w TV smile

Per Aspera Ad Astra

20

Odp: Kandydat Na Wójta

milczenie jest złotem w pewnych sytuacjach;)

21

Odp: Kandydat Na Wójta

Dobra już nic nie powiem!

Per Aspera Ad Astra

22

Odp: Kandydat Na Wójta

Nie o to chodiz gregor, przejdzmy do innego kandydata, nawet obecnego wójta, ale o tym panu nei mówmy juz wiecej póki nie bedzie cos wiadomo:)

23

Odp: Kandydat Na Wójta

a mówiąc o Panu Gałuszce to macie na myśli tego z PSP?

Per Aspera Ad Astra

24

Odp: Kandydat Na Wójta

wpisz sobei w google kazimierz gałuszka kobiernice to ci wyskoczą wszystkie jego funkcje:)

25

Odp: Kandydat Na Wójta

Czyli dobrze myśle, nie wykluczam że mógłby się sprawdzić na podobnym stanowisku ,chociaż tego o nikim nie można powiedzieć przedwcześnie. Natomiast co sądzicie o pracownikach czanieckiej oświaty którzy kiedyś startowali w wyborach na radnych?

Per Aspera Ad Astra