26

Odp: Kandydat Na Wójta

Co do gałuszki to sie zgadza z twojej wypowiedzi słow straz, jezeli lepiej bys sie zorietował wiedizalbyc czy sie nadaje i dlaczego nie:)
na temat kandydatów na radnych z ośwaty...kazdy może statowac:)

27

Odp: Kandydat Na Wójta

ja wiem że każdy może startowac tylko czy każdy się nadaje, kiedyś o ile dobrze pamiętam startowała p. Kowalska i p. Rodak jednak radny a wójt to 2 inne sprawy tak tylko chciałem wasze zdanie poznać czy wg was się nadają?

Per Aspera Ad Astra

28

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowni Panstwo,
Nie jestem pewien dlaczego nikt z Panstwa, powaznie nie potraktowal propozycji kandydatury na wojta Pana GALLER-a. Wszystkie jego "zalety" wymienione w poprzednim post-cie powinny postawic go w czolowce Panstwa rankingu. Dzisiejszy , bardzo realistyczny obraz polityka to obraz dupka przy  W A D Z Y. Glosujmy na Pana GALLER-a.
Z glebokim szacunkiem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

29

Odp: Kandydat Na Wójta

Gregor a jak definujesz nadawanei się na radnego,moze określ?:)

30

Odp: Kandydat Na Wójta

radny to ktoś kto powinien przedwszystkim kierować się dobrem wspólnoty samorządowej  i jest przedstawicielem władzy lokalnej.Główną funkcją radnego jest praca społeczna.noi uczestniczenie w radach komisji itp. a o wójcie chyba nie musze się wymądrzać =P tak czy inaczej różnica jest

Per Aspera Ad Astra

31

Odp: Kandydat Na Wójta

dobre, to może inaczej...co powinein mieć kandydat na radnego twoim zdaniem:)

32

Odp: Kandydat Na Wójta

guru chyba ci ten galler zalazł za skórę? najlepiej obaj startujcie a ja z wami i będzie trójca przewieśniacka big_smile co wy na to?

Per Aspera Ad Astra

33

Odp: Kandydat Na Wójta

Jezu, gregor, ne karm trolla:)

34

Odp: Kandydat Na Wójta

taki radny to musi być przedsiębiorczy, komunikatywny, pracowity mieć nie mało oleju w głowie i wiedziec coś o tym co robi i znać problemy i sposoby ich usówania, podobnie jak wójt tylko że wójtowi bym dodał jeszcze pare innych cech tak ja to widze nie wiem jak ty

Per Aspera Ad Astra

35

Odp: Kandydat Na Wójta

WOJCIECH napisał/a:

Jezu, gregor, ne karm trolla:)

chciałem rozładować napięcie nieco pomiędzy panami smile

Per Aspera Ad Astra

36

Odp: Kandydat Na Wójta

gregor, zaufaj mi, nie uczestnicz w tym:) pisz te cechy, rozkreca sie dyskusja:)

37 Ostatnio edytowany przez galler (2010-07-06 20:24:50)

Odp: Kandydat Na Wójta

guru napisał/a:

Szanowni Panstwo,
dupka przy  W A D Z Y.
guru

a guru swoje. Nie ma to jak dialog w temacie Kandydat Na Wójta.
Moje zdanie na temat Pana Gałuszki jest takie, że Pan Gałuszka jako lojalny prawnik Pana Bułki nie będzie kandydował. Widziałbym jego olbrzymią szansę kandydując do Rady Powiatu, chociaż nie jestem pewien czy zgodnie z naszym prawem można połączyć funkcję sekretarza i równocześnie Radnego Powiatu. Co do Pana Kocęby to nie wydaje mi się aby ktoś kto zademonstrował się z takiej strony miał realne szanse jako kandydat na Wójta.

38

Odp: Kandydat Na Wójta

galler, nie zwaramy uwagi na trolla:)
moze masz jakieś informacje n/t kandydatów?

39

Odp: Kandydat Na Wójta

wiesz w moich oczach wójt to taki szef który wykonuje uchwały radnych więc musi wiedzieć jak się zabrać do ich wykonania czyli najprościej mówiąc powiniem być sprytny, rezolutny , troszku pokombinować oczywiście z umiarem i w dobrej sprawie i przedewszystkim posiada możliwośc powoływania i odwoływania pomocników więc nie może otaczać się byle kim a jak już to nie dać się przekabacić taki wójt myślę że byłby dobry

Per Aspera Ad Astra

40 Ostatnio edytowany przez WOJCIECH (2010-07-06 20:28:08)

Odp: Kandydat Na Wójta

Dobry wójt to taki, który posiada jedną ceche- jest KONSYLJACYJNY

41

Odp: Kandydat Na Wójta

jest jeszcze wiele cech które z czasem albo się pokazują albo ich brakuje

Per Aspera Ad Astra

42

Odp: Kandydat Na Wójta

galler, teeraz przeczytałem twoja wypowiedz n/t paa Gałuszki do konca....przeciez już teraz on łączy te funkcje.....nie wiedziałęs?

43

Odp: Kandydat Na Wójta

gregor, chocby jakie były cechy były, to trzeba sie dogadac, to jest najwazniejsze!

44

Odp: Kandydat Na Wójta

a tak na marginesie to myslicie że jakby wybrano wójta z czańca to zmieniło by się coś w naszej wsi?

Per Aspera Ad Astra

45

Odp: Kandydat Na Wójta

WOJCIECH napisał/a:

gregor, chocby jakie były cechy były, to trzeba sie dogadac, to jest najwazniejsze!

no to jest NAJWAŻNIEJSZE zgadzam się

Per Aspera Ad Astra

46

Odp: Kandydat Na Wójta

zmienic sie cały czas zmienia, tylko czy na lepsze czy na gorsze nie woadomo:)
a poważnie, mysle ze tak, i dlatego inne wsie do to nie dopuszczą

47

Odp: Kandydat Na Wójta

no tak każda wieś jest za swoim kandydatem jednak nie wiem czemu każdy z kandydatów wyżej wymienionych wydaje się być lepszy od obecnego wójta

Per Aspera Ad Astra

48

Odp: Kandydat Na Wójta

Kocemba lepszy? dobre:)
Gałuszka zna swoej miejsce w szeregu
a ci kandydaci z czańca których tu wymieniono to niestety tylko spekulacje, jeden z nich nie jest nawet zameldowany w gminie porąbka na chwile obecna co tez jest warunkiem

49

Odp: Kandydat Na Wójta

no prawie każdy, ale nie wiadomo jaki jest Kocemba normalnie (%)

Per Aspera Ad Astra

50

Odp: Kandydat Na Wójta

ale go bronisz:)