51

Odp: Kandydat Na Wójta

nie mi oceniać... a tym bardziej bronić smile a tak z innej beczki to pamiętasz tego gościa który podczas wizyty bronił na antenie wójta i wizytatora?

Per Aspera Ad Astra

52

Odp: Kandydat Na Wójta

no taki z Porąbki napływowiec, a co?

53

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowny Panie Wojciech-u,
Czytajc Panskie komentarze zastanawiam sie nad Panskim wyksztalceniem polonistycznym.
Uzywanie slow ktorych samemu sie nie rozumie nie nalezy do dobrego tonu. Powiem wiecej
jest domena ludzi intelektualnie uposledzonych. W tych, ekomomicznie trudnych czasach , zdecydowanie powinien Pan zwrocic sie do swojej uczelni lub szkoly z bardzo stanowcza petycja
o zwrot kosztow ktore Panscy rodzice poniesli na Panskie wyksztalcenie. Wyegzekwowane w ten sposob srodki powinien Pan przeznaczyc na kampanie wyborcza Pana Galler-a. Po wyborze na wojta Pan Galler zatrudni Pana jako zastepce. Bedziecie rzadzili "dlugo i szczesliwie" zgodnie z zasada  " co dwoch polglowkow to nie jedna .......".
Z glebokim szacunkiem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

54

Odp: Kandydat Na Wójta

Dziekuje za niezwykle cenne uwagi, jestem straszliwie wdzięczny:)

55

Odp: Kandydat Na Wójta

Mam nadzieje że uda się kontynuować spokojnie wątek, tzn. zamieszczać kolejne "przecieki" i opiniena temat wybrów Wójta Gminy Porąbka:)

56

Odp: Kandydat Na Wójta

Realnie myśląc wydaje mi się, że nie będzie żadnego kontrkandydata. Gdyby takowy się pojawił kampania już by trwała, a my mielibyśmy przynajmniej minimalne wskazania na osobę. Zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią, że nazwiska, które padły to wyłącznie spekulacje, pewno niemające potwierdzenia w rzeczywistości.

57

Odp: Kandydat Na Wójta

Zastanawiam się nad tym czy kampania konkrkandydata na wójta powinna już trwać, moim zdaniem niekoniecznie.
Wybory samorządowe odbędą się dopiero koncem listopada, więc rozpoczęcie kampanii we wrześniu wystarczy-im krótsza kampanai tym mniejsze koszty i mneij czasów dla konkurentów na ataki, a samemu ciosy zadać można w bardoz krótkim czasie-konrkandydat zna swojego rpzeciwnikia, a ten jego niekoneicznie, wiec im mniej ma czasu na przygotowanie, tym mneij moze zrobic kontrkandydatowi.Moim zdaniem dopiero wszystko sie zacznie, choć fakt, nei koniczenie w sprawie nowego wójta

58

Odp: Kandydat Na Wójta

WOJCIECH napisał/a:

Właśnie o niego chodzi...to znaczy ten pan planował start przed "mokrymi skarpetkami", jak nazywamam podtopienia zwane szumnie powodzią w Kobiernicach.
Zapewne te ambicje plus alkohol

Skad pewnosc ze byl pijany?
A te "mokre skarpetki" to co?

Jesli dyskusja ma byc rzeczowa i na poziomie to mysle ze powinnismy opierac sie na faktach.
A na dzien dzisiejszy sa takie,ze nikt nie oglosil ze kandyduje lub ma zamiar kandydowac-nawet sam Pan Wójt.

59

Odp: Kandydat Na Wójta

WOJCIECH napisał/a:

no taki z Porąbki napływowiec, a co?

słuchając go odniosłem wrażenie że był podstawiony

Per Aspera Ad Astra

60

Odp: Kandydat Na Wójta

Nie był podstawiony:)

61 Ostatnio edytowany przez WOJCIECH (2010-07-07 18:42:32)

Odp: Kandydat Na Wójta

Jaqbek....czytaj dokładniej to więcej zrozumiesz
Co w tym złego jeżeli dyskusja opiera sie na wielce prawdopodobnych założeniach, jak to że urzędujący wójt  najprawdopodobniej będize startował?
Po drugie, na jakim ty świecie żyjesz, że nie słyszałeś  o tym że tam pili alkohol, zeby sie rozgrzac przy ładowaniu worków piaskeim, zresztą nic w tym dziwnego?
W moim poście dokłądnie jest wytłumaczone jest o co mi chodiz z tymi skarpetkami, wystarczy przepczytac, ale to poprostu forma ironii
Po raz kolejne ciekawe ze zaczynasz udizal w dyskusji od pouczanai innych, moze lepiej napsiz coś konstruktywnego?
przecież to jest luzna dyskusja, wiec nei podnos ciśnienia sobie i innym

62

Odp: Kandydat Na Wójta

szkoda że do wyborów troche jeszcze daleko... jak poznamy kandydatów to dopiero będzie dyskusja:)

Per Aspera Ad Astra

63

Odp: Kandydat Na Wójta

Skoro wolna dyskusja to kazdy moze wyrazic swoja opinie, po drugie daleki jestem od pouczania.
Po trzecie jesli Pan Wojt bedzie kandydowal to chyba wiem czego mozemy sie po nim spodziewac.
Jest juz na tym stanowisku x lat i jakos entuzjazmu nie widze wsrod mieszkancow-nie tylko Czanca.

64

Odp: Kandydat Na Wójta

jak nie ma entuzjazmu a rewitalizacja i remont drogi? (ironia)

Per Aspera Ad Astra

65

Odp: Kandydat Na Wójta

Swietnie czuje ten entuzjazm jak mijam sie na z jakims dostawczakiem na drodze ktora biegnie kolo papierni.
I te kamienie,pale,bale ktore ludzie rozstawiaja przy drodze-zeby mi czasami ktos nie wjechal na moje-a wszystko to w imie rewitalizacji i nowej drogi.

66

Odp: Kandydat Na Wójta

troche trzeba pocierpieć zato miejmy nadzieje że efekt będzie tego warty

Per Aspera Ad Astra

67

Odp: Kandydat Na Wójta

Czekam z niecierpliwoscia kiedy wstegi beda ciac ;-)

68

Odp: Kandydat Na Wójta

no to będzie moment z wielką pompą hehe już to sobie wyobrażam, elita wsi z dumnym wójtem na czele

Per Aspera Ad Astra

69

Odp: Kandydat Na Wójta

chyba elyta ;-)
Beda jazdy probne,balony dla dzieci i niezliczona ilosc oklaskow

70

Odp: Kandydat Na Wójta

i będzie lało hahaaha smile

Per Aspera Ad Astra

71

Odp: Kandydat Na Wójta

nie piszmy az tak czarnych scenariuszy badzmy łaskawi wink

72

Odp: Kandydat Na Wójta

a swoją drogą rewitalizacja na pewno będzie punktem w kampani wójta

Per Aspera Ad Astra

73

Odp: Kandydat Na Wójta

to bedzie gwozdz tylko pytanie do czego....zobaczymy
wybieraja jeszce 3 wsie a w nich rewitalizacji nie widac pomijam Porabke

74

Odp: Kandydat Na Wójta

porąbka z obecnym wójtem ma się dobrze w porównaniu z resztą gminy

Per Aspera Ad Astra

75

Odp: Kandydat Na Wójta

o tak
slyszalem ze maja byc wymieniane dachy na obiektach w Porabce na czerwona dachowke zeby ladnie prezentowala sie z lotu ptaka
nic tylko przytoczyc powiedzenie gdy by glupota umiala fruwac niektorzy by juz dawno latali