101

Odp: Kandydat Na Wójta

Życzę owocych przemyśleń Panie Ignacy

102

Odp: Kandydat Na Wójta

Panowie nie przeginjcie z tymi personaliami, jak ktoś chce to się ujawni sam, sami cudzych danych nie ujawniajcie a jak już to miejcie na tyle jaj żeby też się ujawnić!

Per Aspera Ad Astra

103

Odp: Kandydat Na Wójta

Ignacy Kocemba napisał/a:

Jestem w trakcie opracowywania oceny poziomu przygotowania władz samorządowych do działań kryzysowych i żywię przekonanie,ze znajdzie się dla niej miejsce na stronach serwisu Czaniec.pl. Chętnie podyskutuję o sprawach ważnych i mniej ważnych dla mieszkańców gminy. Ignacy Kocemba, Kobiernice

Witam,
Panie Ignacy, oczywiście miejsce na stronie znajdzie się dla każdego i nie zdarzyło się tak, że komuś odmówiliśmy - czy to odpowiedzi na zwykłe pytanie, po zamieszczenie zdjęć lub artykułu. Tak więc i Pan może podzielić się z użytkownikami swoim opracowaniem. W razie potrzeby, proszę o kontakt na forum, bądź poprzez e-mail: info@czaniec.pl

pozdrawiam

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

104

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowni Panstwo,
Minelo przeszlo dwadziescia lat od "cudu" okraglego stolu. Minely dwie dekady od uwolnienia sie
od systemu totalitarno-policyjnego. Ponoc jestesmy krajem gdzie postkomuna prawie nie istnieje.
I oto piekna, skad inon gmina beskidu zywieckiego przygotowuje sie do wyborow swojego przedstawiciela, wojta. Obecny wojt to ignorant ktory, moim zdaniem ma male szanse na reelekcje. Zobaczmy wiec jaka mamy alternatywe na wypelnienie "luki" po szanownym Panu Bulce ( przepraszam, przesadzilem z tym "szanownym" ). Zajme sie tylko dwoma z potencjalnych kandydatow. Kandytatow ktorych, o zgrozo popularnosc wzrasta. Pierwszy to Pan Kocemba z Kobiernic, pulkownik bylej milicji, byly komunista powiazany z racji swojego stanowiska z sluzbami bezpieczenstwa bylego PRL-u. Drugi to Pan Tolarczyk z Czanca, pulkownik Wojska Polskiego do spraw specjalnych. Byly SB-ek tyle , ze wojskowy. Obaj Panowie pobieraja emerytury specjalne w wysokosci przekraczajacej kilkakrotny zarobek przecietngo polaka. Postanowili jednak dorobic do tych "skromnych" dochodow na etacie Wojta Gminy Porabka.
Szanowni Panstwo nie dajmy  sie zwariowac, badzmy ostrozni z naszym poparciem.
Z glebokim szacunkiem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

105

Odp: Kandydat Na Wójta

wobec tego PRECZ Z KOMUNA!!!

Per Aspera Ad Astra

106

Odp: Kandydat Na Wójta

Z racji powyższych wypowedzi nie bede już pisałw tym wątku

107

Odp: Kandydat Na Wójta

Dlaczego?

Per Aspera Ad Astra

108

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowni Panstwo,
Daleki jestem od nieprzemyslanych koncepcji. Ale jedna z mozliwosci to ta, ze Pan Wojciech to byly " Oficer prowadzacy (SB-ek )" lub "TW ( tajna szmata)". W dzisiejszych czasach wszystko jest mozliwe. Czerwona swolocz lat sowieckiej okupacji nadal zyje wsrod nas.
Z glebokim szacunkiem dla wszystkich pozostalych,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

109

Odp: Kandydat Na Wójta

Wojciech powiedz że to nieprawda

Per Aspera Ad Astra

110

Odp: Kandydat Na Wójta

Z tego co już tutaj napisano, WOJCIECH to Wojciech Faber, który ma 20-kilka lat więc te przemyślenia są raczej chybione.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

111

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowny Panie Administratorze,
Byc moze Pan Wojciech kultywuje stare, rodzinne tradycje?
Zastrzegam to tylko refleksja a niekoniecznie fakt.
Jezeli sie myle, prosze o komentarz Panie Wojciechu.
Jestem gotow do formalnych przeprosin.
Z glebokinm szacunkiem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

112

Odp: Kandydat Na Wójta

a miało być tak pięknie a tu pyk... czerwień

Per Aspera Ad Astra

113

Odp: Kandydat Na Wójta

Panie Guru
Jest to ostatni mój wpis w tym wątku.
Nie będe sie tłumaczył i polemizował, nawet nei wiem jak mialbym dowodzić ze sie Pan myli.
Po drugie przykro mi że bezpodstawnie i bezsensownie sugeruje Pan cos na temat mojej rodziny, ale nie wymagam od Pana przeprosin.
Nie zamierzam uczestniczyć w dyskusji o tonie powyższym, załuję ze kulturalną chociaż swobodną dyskusje zastępują agresywne w swym tonie hasła, a ja jestem daleki od potepiania kogokolwiek, choćbym sie z nim oraz jego poglądami nie zgadzał, tego wymaga szacunek do drugiej osoby, którego zapewno każdy z nas w stosunku do siebei sobie również życzy.
Mam nadzieję, ze moja osoba nie będziejuż tematem Pańskich wypowiedzi.
Pozdrawiam i życze udanej aktywności na forum.

114

Odp: Kandydat Na Wójta

Proszę Pana "guru" aby stosować się do naszego regulaminu, zwłaszcza punktu:
- - zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

115

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowny Panie Admnistratorze,
Jezeli slowa "Byc moze...." , "Zastrzegam to tylko refleksja a niekoniecznie fakt" oraz "Jestem gotow do formalnych przeprosin" sa  dla Pana niezrozumiale bardzo chetnie rozloze je, dla Pana
na czynniki pierwsze. Przstrzegam w moich postach wszystkich zasad i norm obowiazujacych w  byc moze ostrej, ale konstruktywnej  polemice. Jezeli widzi Pan to w innym swietle , zawsze przeciez moze Pan wykluczyc mnie z tego forum. Ma Pan przeciez nieograniczona "WADZE" na tym portalu. Opinia, co mozna a czego nie wypada powiedziec jest tylko subiektywna i indiwidualna ocena. Interpretacja zalezy od punktu widzenia. intelektu i uwarunkowan emocjonalnych. Prosze o tym pamietac.
Z glebokim Szacunkiem dla Pana i pozostalych urzytkownikow naszego forum,
guru
P.S. Jako administrator ma Pan moj prywatny e-mail. Moze go Pan uzyc, jezeli postanowi Pan dalej zarzucac mi "lamamie" czegokolwiek. Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze odpowiem na kazdy kolejny Pana komentarz na tym forum, jezeli ta forma jest dla Pana bardziej odpowiednia.

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

116

Odp: Kandydat Na Wójta

No cóż wychodzi na to, że "guru" załatwił dyskusję a tak ciekawie się zapowiadało. Wiadomości "guru" są nieco przestarzałe i trącą skrajnością w która popadł. Nie dajcie się zwariować. Jest wiele ciekawych tematów o których warto rozmawiać. Jestem ciekaw jak z etycznego punktu widzenia ocenić sytuację gdy członkowie rodziny, np. żony radnych obecnej kadencji wygrywają przetargi na wykonanie  prac zlecanych przez wójta. Co prawda prawo tego nie zabrania ale co z tą etyką. I wójta i radnych.

Ignacy Kocemba

Do "guru"
Nigdy nie byłem pułkownikiem milicji, za moje "komunistyczne" zaslugi III RP wyróżniła mnie KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI, pomnieszych odznaczeń nie wspomnę. Prawdopodobnie jestem jedynym mieszkańcem gminy posiadającym takie odznaczenie. Jeżeli jestem w błędzie to wszystkim posiadaczom tzw. "Kawalera" serdecznie gratuluje i przepraszam.
Jest to mój ostatni wpis odnoszący się to tego co "guru" nam proponuje.

117 Ostatnio edytowany przez guru (2010-08-12 03:16:30)

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowny Panie Kocemba,
Gratuluje Panu "KRZYŻA KAWALERSKIEGO ORDERU ODRODZENIA POLSKI" przyznanego Panu przz III RP. Osobiscie znam co najmniej dwoch OFICEROW  tego orderu. Jeden znecal sie nade mna w grudniu 1981 roku na KWMO w Bielsku-Bialej a drugi zacny oficer w celi wiezienia w Jastrzebiu-Zdroju. Obaj "zasluzyli sie" III RP po roku 1989 . Przez balagan administracyjny stali sie "rewolucjonistami" nowego systemu zamiast gnic w wiezieniu. Nie twierdze , ze jest Pan tego typu oficerem tego z kad inon zacnego odznaczenia, ale przyzna Pan , ze mam prawo do obaw. Jezeli twierdzi Pan, ze byl Pan krysztalowym oficerem KP MO w Zywcu (i inych placowek) prosze nam o tym opowiedziec. Niestety zbyt wiele jeszcze  "czerwonej" post-komunistycznej barwy w polityce i organach wladzy naszej III RP. Po dwudziestu latach "wolnej" Polski czas najwyzszy oddzielic ofiary od oprawcow. Czas najwyzszy powiedzie kto byl w czasach zniewolenia sowieckiego "czerwana swinia" a kto czlowiekiem ktory mial odwage powiedziec tej "swini" , ze nia jest. Czas najwyzszy postawic gruba kreske pomiedzy sprzedawczykami w nowych maskach a uczciwymi polakami.
Z glebokim Szacunkiem dla Pana,
guru
P.S. Ma Pan racje jezeli chodzi o bardzo kontrowersyjne i nagane, z punktu widzenia etyki zachowania Pana wojta i obecnych radnych. Niestety to my jestesmy winni , my ich wybralismy. Czas najwyzszy aby wyrzucic ich na "zbity pysk" (zasluzony odpoczynek) . Nadchodzi po temu okazja, nie zmarnujmy jej.

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

118

Odp: Kandydat Na Wójta

racja winni jesteśmy sobie sami i czas otworzyć oczy na przyszłość... Jaa na byłych komunistów głosował na pewno nie będe więc jeżeli pan Kocemba startowałby w wyborach mojego głosu nie dostanie, nie wiem jak reszta... swoją drogą zaczyna mnie ciekawić przeszłość obecnego wójta

Per Aspera Ad Astra

119

Odp: Kandydat Na Wójta

To już naprawde po raz ostatni!!!

"guru"!

Podajesz nieprawdziwe wyssane z palca informacje, nigdy nie byłem funkcjonariuszem KPMO w Żywcu, owszem byłem komendantem powiatowym policji w Żywcu a to zasadnicza różnica skąd zostałem powołany na radcę Ambasady RP w Budapeszcie. Oczernianie ludzi jest chyba twoją pasją. Na kogo będziesz głosował  mnie nie interesuje, zreztą nie chciałbym abys na mnie głosował. Poziom dyskusji jaki reprezentujesz jest poniżający, wymyślasz sobie okoliczności, które mają uzasadniać twoje poglądy.

Ignacy Kocemba

120

Odp: Kandydat Na Wójta

Szanowny Panie Kocemba,
Po pierwsze nie zycze sobie aby byly funkcjonariusz sluzb bezpieczenstwa PRL zwracal sie do mnie per TY. Mieliscie do tego "prawo " przyniesione na sowieckich bagnetach i wykorzystywaliscie je ochoczo w celach wieziennych zwanych "pojedynkami". Czas waszej bezkarnosci skonczyl sie a wlasciwie powinien sie skonczyc po roku 1989.
Po drugie , jako potencjalny kandydat na stanowisko publiczne jest Pan w obowiazku a przynajmniej powinien Pan, przedstawic  Swoj krysztalowy zyciorys milicyjno-policyjny Swoim
potencjalnym wyborcom. Osobiscie nie widze lepszego miejsca do tego typu "przedstawienia sie" szerokiemu gronu mieszkancow jak to wlasnie FORUM. Moich kilka pytan na poczatek:
-Gdzie pan ukonczyl studia uprawniajace pana do zawodu (milicjanta-policjanta) ?
-Czy i dlaczego byl Pan czlonkiem PZPR-u ?
-Gdzie Pan byl i co Pan robil po 13 grudnia 1981 roku ?
-Gdzie Pan byl i co Pan robil od 1982 do 1989 roku ?
-Jakie byly panskie powiazania ze SLUZBAMI SPECJALNYMI PRL-u ?
-Ile wynosi panska "wysluzona" emerytura (oczywiscie z dodatkami) ?
Z glebokim Szacunkiem dla Pana,
guru
P.S. Mieszkancy gminy powinni zadac podobne pytania rowniez innemu potencjalnemu kandydatowi na wojta: Panu Pulkownikowi Wieslawowi Tolarczykowi. A wszyscy powinnismy sobie
pogratulowac "kontrowersyjnych ale ciekawych" kandydatow.

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

121 Ostatnio edytowany przez Jaqbek (2010-08-13 08:20:03)

Odp: Kandydat Na Wójta

Widze ze ktos ma obsesje a to juz zaczyna byc niebezpieczne wiec proponuje konsultacje psychiatryczna(skierowanie nie jest wymagane).Moze uda sie cos zrobic z ta mania przesladowcza-na jednej wizycie sie nie skonczy zapewniam-ale PAN na brak czasu raczej nie narzeka
Po drugie zmiana nicka-poniewaz nie chcemy konfliktu na lini Indie-Polska wszak wlasciciel podaza bardziej w strone ciemnosci niz swiatla
Po trzecie prosze juz zbierac podpisy poniewaz jest PAN idealnym,krysztalowym,cudownym,fenomenalnym,pierwszorzadnym,doskonałym,wybornym, rewelacyjnym,wspaniałym,znakomitym, kandydatem na wojta i marnuje sie PANA potencjal-mysle ze za PANA panowania gmina stanie sie druga Ameryka,no druga Irlandia
A i zastrzyk gotowki sie przyda bo chyba racze kiepsko z kasa
A po czwarte  "Każdemu zdarza się być głupcem przynajmniej przez 5 minut dziennie. Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć limitu."

122

Odp: Kandydat Na Wójta

ten wątek dzieli się pomału na dwie strony... a gmina ma być jedna mysle że trzeba z góry dojść do porozumienia , ciekawią mnie odpowiedzi na pytania Pana guru

Per Aspera Ad Astra

123

Odp: Kandydat Na Wójta

Pytania PANA guru sa tendencyjne

124 Ostatnio edytowany przez galler (2010-08-13 16:31:22)

Odp: Kandydat Na Wójta

GREGOR napisał/a:

ciekawią mnie odpowiedzi na pytania Pana guru

Może najpierw guru odpowie na powyższe pytania.
Do Pana Kocemby ? niech się Pan nie da wykurzyć stąd przez guru. Pomimo nienajlepszej opinii na Pana temat prowadzi Pan zdrową konwersację, a od tego jest forum.

125

Odp: Kandydat Na Wójta

oj no panowie nic nie poradze że jestem ciekawy smile

Per Aspera Ad Astra