Temat: Internet via radio

[b] a jakby tak jednak spróbowac jeszcze raz (miałem miesiąc internet z firmy ventus Sieci - porażka,tragedia,totalne dno) radiówkę ?

Co polecacie ?

Najbliżej (jakieś 100m przez dwa drzewa) mam do nadajnika na Gimnazjum - indentyfikuje się jako "Apollo Gim1" i "Apollo Gim2" - co to jest za firma ?
Żadnej strony WWW firmy "Apollo" świadczącej uslugi internetowe nie znalazłem - jedyne Apollo,jakie znam,jest w Bielsku - sklep i serwis komputerowy...

Internet ma dzialać DOBRZE,STABILNIE,wystarczyła by prędkośc nawet 512 kbit/s.

Pozdro.
P.

2

Odp: Internet via radio

Ten sklep z Bielska to to samo co łapiesz z gimnazjum. A opinie - ilu ludz ityle opini, generalnie negatywnych. Wjadomo że to nie kabelek. Proponuję ściągnąć "instalatorów", niechaj zmierzą i określą możliwości techniczne, w końcu to im będziesz płacił. W nawiązaniu do internetu z tpsa przez radio to mogę powiedzieć, że ilu znam ludzi którzy mają takowy wynalazek to u nikogo to nie działa.

3

Odp: Internet via radio

poczytaj: http://czaniec.pl/forum/viewtopic.php?id=11
jeszcze kilka miesięcy temu apollo miało forum internetowe na bezprzewodowyinternet.pl ale je zamknięto ;P
generalnie zamknięto tylko dlatego że ludzie sypali takimi tekstami w stronę usługodawcy że forum zamiast służyć, reklamować, zachęcać - zniechęcało, oczerniało i dawało efekt odwrotny do zamierzonego.
Nikt im tam nie pisał na złość, tam wypowiadali się po prostu użytkownicy często podająć nazwiska, żeby być wiarygodnym.
Ani jednego dobrego słowa nie przeczytałem na tym ich forum!
Niedawno zmienili nazwę na Playy pewnie żeby odciągnąć uwagę użytkowników i przyszłych użytkowników od oczernionego już Bezprzewodowyinternet.pl z Apollo.

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

4

Odp: Internet via radio

Ja tam nie nie mam zastrzeżeń. Na początku było nie ciekawie, ale teraz pomiary niejednokrotnie wskazują wartości dalece przekraczające umowne. Wiadomo, że zdarzają się awarie, ale to jest wszędzie nie uniknione. Moja rada - do chwili podłączenia tpsa związać się z takim dostawcą, który ma umowę na czas nieokreślony. Sprzęt albo się przyda, albo się popchnie dalej, a zawsze będziesz mógł zrezygnować, czego chyba się nie da w apollo/playy.

5

Odp: Internet via radio

A ja polecam net*ę. Wszystko działa jak należy, śmiga, jakieś promocje dają. Ponadto nie ma to jak łącze na kablu!!

6 Ostatnio edytowany przez Patryk_ (2008-01-18 10:06:01)

Odp: Internet via radio

fazi napisał/a:

Ponadto nie ma to jak łącze na kablu!!

wiem o tym aż za dobrze smile,ale najpierw trzeba ten kabel mieć... sad

7

Odp: Internet via radio

Przejrzałem ich oferte,i rzeczywiscie cyrograf na 2 lata mnie nie interesuje...

8

Odp: Internet via radio

zgadzam się z łączem po kablu

...podpis usunięty...

9

Odp: Internet via radio

No dobrze, to skąd wziąść przyzwoity net??? Z TPSA chcę się rozwieść, bo mają chore ceny.

10

Odp: Internet via radio

ja mam i-net i nie narzekam smile

Per Aspera Ad Astra