26

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

dr napisał/a:

Bruk naprawde jest piekny ale nie wiem czy jeżdziłeś dużo samochodem po ulicach brukowanych???? dośc nieprzyjemnie sie jeżdzi no i pozatym kasa, kasa i kasa a jak sam mowiles po co cokolwiek robic jak za jakis czas "pojdzie" kanalizacja i wszystko zniszczą:(((

.. to był tylko szalony pomysł wink Po bruku jeździłem i jak jest dobrze położony to się jeździ super - leciutkie drgawki smile Co do kasy to chyba by musieli całą Porąbke "sprzedać" hahaha big_smile

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

27

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

Wiosna na całego!!!! Dzisiaj ekipa drogowców zaczeła łatać dziury  smile
na ul.K.K.Wojtyły, oczywiście co drugą ,ale i tak dobrze.
Myślę że nie zapomną o pozostałych.   Pozdrowienia dla zmotoryzowanych.

28

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

zibi napisał/a:

Dzisiaj ekipa drogowców zaczeła łatać dziury  smile
na ul.K.K.Wojtyły, oczywiście co drugą ,ale i tak dobrze.

Oj tak Zibi, miło się dziś zaskoczyłem wracając z pracy wjechałem do Czańca... i nie wjechałem w dziurę smile

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

29

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

faktycznie nie każda dziura została załatana. Dziura poprostu musi dojrzeć (tak jak wino) zanim zostanie załatana big_smile

30

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

Zwracam honor DROGOWCOM!!!!!!! Dzisiaj uwineli się z robotą że aż miło.:)
Myślałem ,zrobią resztę po świętach albo na 1 MAJA , a tu niespodzianka.
Widać  też zaglądają na forum czanieckie.

PS.Uważam że z pozostałymi bocznymi też im pójdzie tak sprawnie.

31

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

no cóż dziury polatane,ale mozna miec jedno zastrzeżenie! Niew iem czy "łatacze dróg" mają jakies wytyczne, żeby nie łatac małych dziurek, bo niestety zostało wiele miejsc, gdzie są małe dziurki i one zaniedługo sie powiekszą, a nie załatano ich:(
Jak myślicie??

tempus fugit

32

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

dr napisał/a:

no cóż dziury polatane,ale mozna miec jedno zastrzeżenie! Niew iem czy "łatacze dróg" mają jakies wytyczne, żeby nie łatac małych dziurek, bo niestety zostało wiele miejsc, gdzie są małe dziurki i one zaniedługo sie powiekszą, a nie załatano ich:(
Jak myślicie??

.. no też to zauważyłem. Niby duże dziury połatali na szybkiego, a małe dalej są i się powiększają. Może szykuje się jakaś druga tura łatania dziur, albo drogowcy czekają aż dziury "dorosną" wink

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

33

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

Znowu nie narzekajcie czy ktoś z was jeżdzi dalej niż city Czaniec !!!
Tam to dopiero są drogi , chciałem napisać POLIGON!!!!!!!!!!!!!!!!!.:(

34

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

hm tak sie sklada że jeżdze poza Czaniec:) no cóż nie jest u nas tak źle ale do idealu daleeeeeeeko!!! np. kawalek za szkoła podstawową w strone OSP jest tanie ogromne wybrzuszenie, czy też mulda na drodze sad

tempus fugit

35

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

dr napisał/a:

hm tak sie sklada że jeżdze poza Czaniec:) no cóż nie jest u nas tak źle ale do idealu daleeeeeeeko!!! sad

I co ja tu widzę. dr też zauważył, że w u nas drogi nie są takie złe.

36

Odp: ul kard. Karola Wojtyły

krzyś napisał/a:

dr też zauważył, że w u nas drogi nie są takie złe.

ja również nie krzywię nosem, jest nieźle smile

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg