626

Odp: Kandydat Na Wójta

Dziwne żale można tu wyczytać. Plakat wyborczy komitetu Pana Bułki wisi w Czańcu przy domu Państwa Rokowskich. Nie przypuszczam żeby pracowali oni w gminie. Jest na plakacie podziękowanie.

Obserwator napisał, że nie poszedł na wybory. Przynajmniej tak wywnioskowałem. Pytanie dlaczego? Czyżby nie wierzył w siłę swojego głosu? Łatwo jest narzekać i wylewać krokodyle łzy:(

Z poprzednich wpisów wynika, że "klika" gminna ma ponad 3700 głosów. Ludzie!!! Zastanówcie się!!!

Jaqbek napisał "I wychodzi na to ze kampania P.Bulki miala drugie dno-cicho za plecami dzialaly emerytki rencistki kgw ,kolka rozancowe,nauczycielki....." Można do tego dodać strażaków, sportowców i kilka jeszcze innych stowarzyszań. Proszę Jaqbka, ci ludzie mają prawo głosu!!!

627

Odp: Kandydat Na Wójta

Obserwator nigdzie nie napisal ze nie poszedl glosowac tylko dobitnie dal do zrozumienia tym co chcieli go przekabacic ze nie interesuja go takie zagrywki i nie postawi krzyzyka na P.Bulke  bo chce zmian a obecne wladze tego nie gwarantuja.

Maja prawo glosowac tak tak tylko niech podejmuja dezyzje o glosowaniu nie w oparciu o to co powiedzial cicho ksiadz,sasiadka,dzialaczka z kgw .Niech podejma decyzja po zapoznaniu sie z programem a nie stawiaja swoj krzyzyk ze strachu......

"Kłamstwo zdąży obiec pół świata, zanim prawda włoży buty."

    " Ludzie są głupi: podaj im odpowiednie wytłumaczenie, a niemal we wszystko uwierzą. Są głupi, więc uwierzą w kłamstwo, bo chcą, żeby to była prawda, lub dlatego, że się obawiają, iż to może być prawda. Mają w głowach mnóstwo wiadomości, faktów, przekonań ? przeważnie fałszywych, ale uważają, że to wszystko prawda. Ludzie są głupi. Rzadko widzą różnicę między kłamstwem a prawdą, lecz wierzą, że zawsze odróżniają jedno od drugiego, więc tym łatwiej ich oszukać. "

? Terry Goodkind

628 Ostatnio edytowany przez Obserwator (2010-11-25 21:26:11)

Odp: Kandydat Na Wójta

Oczywiście że byłem, na wyborach jak mógłbym nie iść? Ale już po wyborach temat czas zamknąć!

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

629

Odp: Kandydat Na Wójta

Obserwator napisał/a:

Oczywiście że byłem, na wyborach jak mógłbym nie iść? Ale już po wyborach temat czas zamknąć!

obserwator masz rację temat czas zamknąć

630

Odp: Kandydat Na Wójta

dziwna to sprawa że większość forumowiczów opowiadała się za innymi kandydatami  a wybrano jednak tych .... najmniej popularyzowanych ;( racja panowie zamknijmy ten wątek d... zbita

Per Aspera Ad Astra