Temat: Szukasz niani dla swojej pociechy? Przeczytaj !

Drodzy rodzice! Mamo! Tato!
Pracujecie ?
Nie macie przy kim zostawić swojej/swoich pocie-ch/y? I nie chcesz by Twoje dziecko zostało w domu samo? Miła, kulturalna, bez nałogów, kochająca dzieci 19-nasto latka chętnie się zaopiekuje Twoim szkrabem. Jestem osobą ciepłą i troskliwą, bardzo lubię zabawy z dziećmi, odpowiedzialna, rozsądna z lekką nutką przebojowości,. Co dwa tygodnie studiuję w sobotę i niedzielę. Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi, gdyż przez 3 lata zajmowałam się dziećmi na świetlicach jako wolontariusz. Dwa lata wstecz oraz w tym okresie wakacyjnym pracowałam jako niania. Wiek pociechy nieistotny. Nawet jeśli będzie nieco psotny, Myślę że sobie poradzimy i gdy Ty będziesz w pracy razem miło dzień spędzimy.

Mamo, Tato mogę zagwarantować, że podczas Waszej nieobecności, Wasza Pociecha będzie w dobrych rękach. Pozdrawiam.  CENA DO UZGODNIENIA. OD 4,50/h DO 6,00/h. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZE O KONTAKT wyszywanka@interia.pl o zostawienie nr kontaktowego a oddzwonię.
P.s
Posiadam prawo jazdy i własny samochód. Więc nieraz mogę zabrać dziecko do siebie do domu lub na plac zabaw.

INNE UMIEJĘTNOŚCI
Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem, rozumiem jego potrzeby.Cechuje mnie odpowiedzialność, punktualność, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach alarmowych (np. wysoka temperatura), umiejętności organizowania zajęć z dzieckiem w domu i na dworze w tym spacery, zabawy edukacyjne zgodnie z sugestiami rodziców. .potrafię wymyślić interesującą zabawę czy razem z dzieckiem zaśpiewać ulubioną piosenkę.Wykonam obowiązki ? zgodnie z sugestiami rodziców ? (zabawa, podanie posiłków, położenie do snu).Dodatkowo mogę odbierać pociechę ze szkoły/przedszkola, przygotować posiłek, pomoc w odrobieniu lekcji.