1

Temat: Pan Jan Wotyła

Muszę przyznać, że w ostatnim czasie, nasz v-ce Wójt, Pan Jan Wojtyła stał się dość popularnym człowiekiem w Polsce... smile
Otwieram SuperExpress, Jan Wojtyła, otwieram Dziennik Zachodni - Jan Wojtyła.. w telewizji jeszcze nie widziałem, podobno też był.. Widział ktoś z Was?

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

2

Odp: Pan Jan Wotyła

Ja nie widzialem ale moze lepszym pytaniem by bylo co Pan Jan zrobił dla Czańca jezeli jest  v-ce wójtem??  Bo patrzac na centrum Czańca i centrum Porąbki to nie zawiele albo nic.

3

Odp: Pan Jan Wotyła

Z tego co pamiętam  to pan Jan Wojtyła jest zastępcą Wójta Gminy Porąbka od dnia 1 października 2004 roku. Więc upłynęlo pare miesięcy od tamtego czasu i trudno w tak szybko zrobic jakis duzy remont centrum:)
Ale uważnie popatrzymy co się zmieni (mijemy nadzieje, że na dobre:)!!!

tempus fugit

Odp: Pan Jan Wotyła

JAN WOJTYŁA NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wykosi Kaczyńskiego i reszte:)

5 Ostatnio edytowany przez WayDac (2005-04-23 12:00:55)

Odp: Pan Jan Wotyła

.. może lepiej na IDOLA big_smile albo do "BARu" big_smile:D:D
Nie no żartuje wink pozdro dla pana Jana smile

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

6

Odp: Pan Jan Wotyła

admin napisał/a:

Muszę przyznać, że w ostatnim czasie, nasz v-ce Wójt, Pan Jan Wojtyła stał się dość popularnym człowiekiem w Polsce... smile
Otwieram SuperExpress, Jan Wojtyła, otwieram Dziennik Zachodni - Jan Wojtyła.. w telewizji jeszcze nie widziałem, podobno też był.. Widział ktoś z Was?

kiedyś słyszałem żart : otwieram lodówke a tam....... big_smile

tempus fugit

7

Odp: Pan Jan Wotyła

odpowiedź powinna być NIKT bo jak inaczej nazwać osobę która dla tytułu v-ce przyjmuje ciepłą posadkę i bierze na siebie część odpowiedzialności za walącą się finansowo Gminę. Jak nazwać osobę która wszystko zrobi za kasę????

To tylko POLSKA !!!