1

Temat: Kto odpowiada za taki stan hali????

Może powtarzam jeden z tematów tego forum, ale mam pytanie kto odpowiada za stan techniczny hali sportowej przy szkole podstawowej?????? Jaki ten stan jest widzimy gołym okiem, aż strach pomyśleć co jest wewnątrz!!!
kto za to odpowiada???? wykonawca???? inspektor nadzoru??? czy kto inny???? te nasze pieniądze wywalone 2 lata temu teraz zaczynają się sypać i do ich świetności jest im bardzo daleko!!!!! 

Co Wy o tym myślicie????

tempus fugit

2

Odp: Kto odpowiada za taki stan hali????

oj sypie się, sypie. Jak widac sad

3

Odp: Kto odpowiada za taki stan hali????

dziś pracownicy wykonawcy hali coś "majstrowali" przy hali ale jakoś dziwnie to wyglądało:)
niestety nasz miejscowość jest zbyt poddatna na tematy tabu taki jak ten, niestetty pozwalamy sobie na marnowanie pieniędzy( nieudolne budowy) i nie reagujemy na to:((
coż jeśli nie zmienimy tego to nigdy u nas nie bedzie dobrze i zawsze przyjaciele z porabki będą nami rządzić

tempus fugit

4

Odp: Kto odpowiada za taki stan hali????

A jest wogóle dostęp do sali dla udzi z wioski, którzy nie są kolegami kolegów nauczycieli czy uczniów?Bo można by czasem w siatkę popykać, prawda? Grał by ktoś?

5

Odp: Kto odpowiada za taki stan hali????

ja jestem chętny!!

6

Odp: Kto odpowiada za taki stan hali????

Jak macie okazję wynąć salę i ochotke na grę to ja się na to piszę!!!
Jestem z Wami!!!

7

Odp: Kto odpowiada za taki stan hali????

Ta wlasnie ... powinno byc otwarte.. mysle ze wielu by sie zgłosiło wink tak samo ... za szkola podst. jest male boisko tez by mozna bylo pociupac w kosza:P

8

Odp: Kto odpowiada za taki stan hali????

na siatkę też się pisze jak co :-)

9

Odp: Kto odpowiada za taki stan hali????

No temat się zrobił ostatnim czasem bardzo aktualny....

Ciekawe czy popękane ściany nie przyczynią się do jakiejś katastrofy.

Może salą powinien się zająć inspektor budowlany??

10

Odp: Kto odpowiada za taki stan hali????

Ludzie, jak w każdej małej gminie, rączka rączkę myję:)
Standard niestety.
Co do siatki to proponuje zgłośić się do dyrektorki szkoły i po prostu pogadać?