26 Ostatnio edytowany przez dr (2005-05-26 16:43:25)

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

admin napisał/a:

Istnieje jeszcze LKS pub, żuli tam nie widziałem, aczkolwiek nie jestem w temacie-bywałem tam sporadycznie, mogę się mylić.

widzisz PJ a ja postuluje do admina o pouczenie.....admina:D   

nie ma sensu prowadzenie tego  tematu, jeśli nie można użyć nazwy miejsca!!! po prostu może lepiej zamknąć ten temat!!!

tempus fugit

27

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

dr napisał/a:

co byś powiedział na klub młodych sympatykó ojca R.????? Żartuje!!!
Ale w Czańcu naprawde brakuje normalnego, fajnego miejsca!!! Z tego co wiem to tylko Karczma Diabelska (nie robie tu kryptoreklamy) na Krzyżówce przyciąga ludzi  z okolicy!!!!

i wnoszę o upomnienie mnie:)

tempus fugit

28

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

widzisz PJ a ja postuluje do admina o pouczenie.....admina:D   

nie ma sensu prowadzenie tego  tematu, jeśli nie można użyć nazwy miejsca!!! po prostu może lepiej zamknąć ten temat!!!


Bardzo trafne spostrzerzenie !!!! Masz całkowitą racje, popieram!!!!!!!!!!!!

piwo to moje paliwo wink

29

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

Słuchajcie... o tej sprawie pisałem w postach po kłótni. Posty te niestety zostały usunięte. Dlatego powtarzam raz jeszcze:
Wiem, że w regulaminie jest punkt, by nie podawać nazw, a tym samym tworzyć darmowej reklamy, ale w tym przypadku należy nagiąć nieco regulamin. O tym fakcie informowałem Was wszystkich i uważam, że bez podawania nazw ten temat nie ma najmniejszego sensu!!
Dlatego nie piszcie już kogo mam pouczyć, lepiej wróćcie do tematu, możecie wrzucać nazwy - ale tylko tutaj
Dzięki za zrozumienie.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

30

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

Co tu tak nudno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

piwo to moje paliwo wink

31

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

no to trzeba coś kuzi napisac, żeby nie było nudno big_smile

32

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

znowu wywołam jakieś niepotrzebne spory i kłótnie wink

piwo to moje paliwo wink

33

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

spoko, tego co wywołuje spory już nie ma od pewnego czasu..... tak więc nie obawiaj się że będziesz przyczyną sporów big_smile

34

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

Co za barowa pogoda smile:) skoda tylko że do pracy trza chodzić!!!!!!
......................................Pozdro..............................................

piwo to moje paliwo wink

35

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

eee tam. nie wszyscy muszą chodzic do pracy big_smile

36

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

zbliża się koniec sesji, tak więc trzeba co oblac, ale gdzie...... no nie wiem..... może ktoś ma jakiś pomysł???

37

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

z tego wynika że najlepiej się uwalić w domu, przynajmniej do łóżka blisko wink

piwo to moje paliwo wink

38

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

a może zorganizujemu się i po sesjach wszyscy spotkają się np. w "Beton Cafe" i obleją zdane (bądź nie zdane) egzaminy?

39

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

fajnie by było big_smile tylko jest taki jeden problem.... sesje się różnie zaczynają i różnie kończą......

40

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

no ja oficjalnie zaczynam sesje 20 czerwca:(((( a niektórzy wtedy juz kończą!!!!!
takie życie ale pamiętajcie: co nas nie zabija to nas umacnia!!!

tempus fugit

41

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

Niektórzy kończą we wrześniu...... jak skończą wink

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

42

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

Ale można coś wypić na rozpoczęcie wakacji! Podobno za tydzień jest festyn - ale jak znam życie to będzie padać i nic nie wypali!

43

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

no tak. masz rację. festyn w Czańcu jest zwiastunem deszczu big_smile albo na odwrót - deszcz jest zwiastunem festunu w Czańcu...hmmmmm....jakoś tak

44

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

Ludzie, byłem w sobote na momęt w pewnym barze w czańcu (niedawno zmodernizowany) Jaka ******!!!!!! przedtem było sto razy lepiej !!!!!!!Jakiś ***** wystrój wnętrza, a o siedzeniach to ani nie pisze, jak w przedszkolu. Wstyd i chańba co się porobiło !!!!!!!!!!!!!!!!

PROSZĘ NIE UŻYWAĆ NIECENZURALNYCH SŁÓW
______________________________
NOTATKA ADMINA

piwo to moje paliwo wink

45

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

A co wolałeś tamten wystrój wnętrza? hmmm... wydaje mi się, że teraz jest lepiej.... ale cóż kwestia gustu... jedni wolą brunetki... inni blondynki... big_smile

46

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

A jeszcze inni brunetów czy też blondynów .......

To tylko POLSKA !!!

47

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

Dzisiaj pierwszy dzien astronomicznego lata - umawiamy sie na piwko???  Jest okazja!!! Oblewanie sesji może jeszcze zaczekać - przecież jeszcze nie wszyscy zaliczyli. Właśnie nasza koleżanka Magda ma egz. ze statysyki trzymam za Nią. Pozdrowienia pa pa.

48

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

powodzenia magda!!

a PJ, Ty kogo lubisz?

49

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

PJ napisał/a:

A jeszcze inni brunetów czy też blondynów .......

mam nadzieje że nie Ty PJ:) hehe ale chyba sie domyślam o jaką osobe chodzi:P

tempus fugit

50

Odp: KLUB MŁODZIEŻOWY

marzena napisał/a:

. Właśnie nasza koleżanka Magda ma egz. ze statysyki trzymam za Nią. Pozdrowienia pa pa.

bleee statystyka nie mialem i nie chce mieć:P żle sie kojarzy z samej nazwy:) ale tez zycze powodzenia pewnie zdałaś juz na 5:P

tempus fugit