1 Ostatnio edytowany przez papieroski1234 (2014-03-23 20:54:44)

Temat: Nadużycia w Porąbce...

[size=2][font=Calibri, sans-serif]Pragnę w tym miejscu nawiązać do nagminnie powtarzającej się sprawy dotyczącej pani Koniorczyk i jej męża… Jawny brak kompetencji, niegospodarność, zachowanie niezgodne z ideą wykonywania zawodu nauczyciela, to doskonałe cechami opisujące działania pani Koniorczyk, kierującą zespołem obsługi szkół i przedszkoli. Od osoby pełniącej tak zaszczytną funkcję oczekuje się pełnego profesjonalizmu i stosowania się do odpowiednich procedur. Niestety, wcześniej wymienione standardy nie zostały zachowane, w związku z czym gmina została zobowiązana do wypłaty ogromnego zadośćuczynienia na rzecz pracownika gimnazjum, co w przypadku tak niewielkiej społeczności stanowi duże obciążenie. Karygodnym jest także korzystanie ze stołówki przeznaczonej dla uczniów przez panią Koniorczyk oraz jej męża, który gminnym samochodem (a jakże!) załatwia swoje prywatne sprawy, nieraz stojąc w godzinach pracy pod sklepami typu Lidl… W dodatku ma jeszcze prawo do wybrania godzin! Widać, że pewne osoby, nie wiedząc czemu, posiadają status „uprzywilejowany” w stosunku do innych ludzi, tak naprawdę nie mając ku temu żadnych predyspozycji. A gdzie opiewana przez nasze państwo zasada równości?  Nakoniec jeszcze dobra rada dla pani Koniorczyk -pełniąc funkcję publiczną należy stale podnosić swoje umiejętności, by jak najlepiej wykonywać powierzone zadanie, jednakże osoba, wokół której głośno jest nie za sprawą sukcesów zawodowych, a wyrządzonych szkód- powinna jak najszybciej ustąpić z piastowanego stanowiska.[/font][/size]

2

Odp: Nadużycia w Porąbce...

Na temat Szanownej Pani Dyrektor pisaliśmy tu na forum niejednokrotnie. Czy to w kontekście zwolnionych nauczycieli, czy córki zatrudnionej na lewo w szkole w Kobiernicach nazwisko Koniorczyk przewijało się w sposób jednoznaczny – nikłe kompetencje, ego rozdmuchane. Wystarczy posłuchać wypowiedzi dotyczących niepublicznych przedszkoli – im bardziej gubi się w swoich pseudowywodach, tym mówi głośniej.  Pytanie na dziś jest inne: co się wydarzyło, albo co się wkrótce wydarz,y że dyrektor GZOSiP zasłużyła sobie na oddzielny wątek. To mnie intryguje.

3

Odp: Nadużycia w Porąbce...

wieszczu napisał/a:

Pytanie na dziś jest inne: co się wydarzyło, albo co się wkrótce wydarz,y że dyrektor GZOSiP zasłużyła sobie na oddzielny wątek. To mnie intryguje.

Ja nie wiem, gdyż zapytać trzeba autora, niemniej jednak uważam, że wątek ten można spokojnie zamknąć, gdyż post powinien być napisany w odpowiednim temacie.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

4

Odp: Nadużycia w Porąbce...

No to zamykaj człowieku i przenieś wszystko do urzędnika funkcjonariusza prawa czy układu.