1 Ostatnio edytowany przez papieroski1234 (2014-07-26 21:41:19)

Temat: Konieczne zmiany w Porąbce.

Odnośnie kwestii szkoły uważam, iż największym pożytkiem dla Porąbki będzie zmiana dyrekcji . Wielokrotnie podnoszony wątek powinien zwiastować taką przemianę. Nie można siedzieć po cichu bo z dnia na dzień, z roku na rok będzie tylko gorzej ( o ile już nie jest beznadziejnie ). Jest całe mnóstwo osób z dużo większymi kompetencjami naukowymi od dyrektor Koniorczyk. Sprawowanie tak ważnej funkcji  opiera się na zaufaniu publicznym, a w przypadku tej pani widzę nawet nie deficyt a całkowity brak takowego. Generalnie umieścił bym ten wpis w odpowiednim wątku ale ta sylwetka nie pasuje mi do urzędnika prawa ani do osoby będącej w jakimś układzie, a eksperta z kombinatoryki na swój własny użytek.  To raczej bardzo słaba rekomendacja i jeszcze gorszy przykład dla młodzieży w Porąbce. Błędne decyzje, które uchodzą na sucho pokazują nam wszystkim jak zepsuty jest system panujący w tej placówce. Nie tak dawno media hucznie lansowały "25 lat wolności", szkoda tylko, że jako naród nie nauczyliśmy się demokracji. Nie można traktować swojego zakładu pracy jak folwarku z którego można brać ile się chce, gdyż jest to dla nas wszystkich. Niestety wyżej wspomniana osoba nadal tkwi w tym destrukcyjnym przekonaniu.

2

Odp: Konieczne zmiany w Porąbce.

Papieroski upatrzyły sobie panią Koniorczyk jako paniusię co to na swoje stanowisko się nie nadaje. A są lepsi. Lepiej tych lepszych nie wymieniać bo zaraz przeciw nim rozpocznie się kampania nienawiści. W tej gminie leży wszystko i tego się nie da łatwo naprawić. A takim urzędnikom jak Koniorczyk to na pewni nie zależy na zmianach bo teraz ma dobrze a może mieć gorzej. No to komu nie zalerży na zmianach w tej gminie? No tylko urzędnikom co mają swoją pozycję pieniądze władzę i się puszą.

3

Odp: Konieczne zmiany w Porąbce.

Pytia pyta - czy tylko dyrektor GZOSiP jest do wymiany? A co z wójtem, większością radnych, sekretarzem, dyrektorami szkół, GOK, GOPS i wiele innych?

4

Odp: Konieczne zmiany w Porąbce.

Miło mi poinformować o wynikach zewnętrznej ewaluacji w szkole w Kobiernicach.  Szkoła podstawowa uzyskała wynik AAA czyli najwyższy z możliwych od uzyskania. Dla niezorientowanych to szóstka. Ewaluacja była również  w gimnazjum kobiernickim. Jaki był wynik? Również AAA:)

5

Odp: Konieczne zmiany w Porąbce.

Nawet jak Wloscianin pisze coś pozytywnego to brzmi to jakoś pretensjonalnie. Ewaluacja w szkole w Kobiernicach na miarę baterii małego paluszka no ale czy to znaczy, że w oświacie gminnej wszystko hula dobrze? Jakoś nie jestem przekonany. A kto jest?

6

Odp: Konieczne zmiany w Porąbce.

Ja też nie jestem przekonana, że w szkołach dzieje się dobrze. Ciągle te same dyrektorki przy tym samym wójcie. A gdzie konkursy na dyrektorów. Ja sama znam dwie osoby, które by chciały zostać dyrektorami, ale nie ma konkursów. Czy to nie jest jakieś przekupstwo? Wy mnie popierajcie a ja was utrzymam na stołkach.