1

Temat: Samorząd 2014; jaki będzie...(?)

Powoli wkraczamy w czas, w którym zaczynać się będzie walka o stanowiska w jednostkach samorządu terytorialnego.
Walka, a może tylko utworzenie komitetu i bierne czekanie na wynik wyborów? Zastanawiam się czy tym razem kampania poszczególnych kandydatów na radnych i wójta będzie taka sama jak zawsze, czy może ktoś odważy się wnieść jakieś nowe formy, style kampanii. Co o tym myślicie?

2

Odp: Samorząd 2014; jaki będzie...(?)

Czytałem w Kronice, że zamierza kandydować Pani Marta. Jeżeli to prawda to cały Czaniec powinien głosować na nią. Nie wyobrażam sobie, że może byc innaczej, już najwyższy czas aby znów wójt był z Czańca, największemu sołectwu to sie należy.  Kto jest za a kto przeciw? Kto ma odwagę niech napisze.

3

Odp: Samorząd 2014; jaki będzie...(?)

A ja słyszałem, że kandydatem jest również Pan Tadeusz Chwała ale nie wiem czy na radnego czy na wójta?

Aby racjonalnie dokonywać własnych wyborów potrzebuję informacji. Kluczem do społeczeństwa obywatelskiego jest dostęp do informacji publicznej oraz edukacja.
Jeśli patrzy dostateczna ilość oczu, wszystkie błędy są widoczne.

4

Odp: Samorząd 2014; jaki będzie...(?)

W Kronice jest napisane, że kandyduje Pan Kocemba a na temat pani Marty są jedynie spekulacje.

5

Odp: Samorząd 2014; jaki będzie...(?)

Je też słyszałam, że na wójta startuje pani Marta. Gdyby wygrała kobieta, to by na pewno posprzątała w gminie, bo chłopy to tylko brud po sobie zostawiają.

6

Odp: Samorząd 2014; jaki będzie...(?)

Ciekawe stwierdzenie ciciola, jest takie powiedzenie że "każdy mierzy własną miarą", reasumując - wójt bez mądrej rady jest ograniczony, ma prawa ale o większości i tak decyduje rada. Brudów w naszej rzeczywistości jest na tyle że kilka kobiet nie dało by rady posprzątać...