1

(8 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Jak niszczało do tej pory to pewnie nikomu to nie przeszkadzało, teraz jak zabrał się ktoś za remont to się pobudzą z wieloletniego snu te nieroby z konserwatorium zabytków i będą mieć najwięcej do gadania.... i tylko przeszkadzać będą tak jak przy ostatnim remoncie, kiedy to przykryto zamek dachem z papy i wstawiono okna...

2

(8 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Czy wiecie może cos więcej o osobie, która remontuje nasz czaniecki zamek??  poza wzmianką w aktualnościach na czaniec.pl ?

3

(2 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Pomysł super, trochę wspomnień
ale admin jedna drobna uwaga zdjęcie nr 3 to klasztor w ketach  a nie zdjęcie z Czańca....

4

(18 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

proszę bardzo Fazi:
http://images32.fotosik.pl/110/0f5f37b273fde51c.png

no to ja poprosze o coś niedoścignionego...

5

(18 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

dzięki, to ja poproszę o coś PONADCZASOWEGO

6

(18 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

A Twoje życzenia admin??

7

(5 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Ale wirtuoz nie chodzi. I to sie chwali plebanowi

8

(3 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt! A w Święta,Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

WESOŁYCH ŚWIĄT  dla wszystkich forumowiczów

życzy ww

9

(3 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Coś jakby drgnęło i w ciągu ostatnich dwóch dni trwają jakieś prace, trochę szybciej sie ładuje, chyba nie przypuszczali że strona zyska taką popularność...

10

(3 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Co sądzicie o pomyśle "nasza klasa"?
Pomysł trafiony w "10" czy forum jak każde inne?

11

(35 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

natychmiast podjęła śledztwo by...

12

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

fazi  ty PROWOKATORZE!!!!!

;-))))

13

(43 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

masz rację dr

pojawianie się wszędzie tych samych nazwisk, np. pana W stało się już nudne..... ale cóż chyba sami jesteśmy temu trochę winni prawda?
brak zaangażowania z naszej strony w różne sprawy  utwierdza tych naszych uniwersalnych społeczników że są wszędzie potrzebni i niezastąpieni... ;-)

14

(43 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

No i tworzy stronę internetową parafii.........w końcu ktoś o tym pomyślał.
Czytanie intencji za jaką odprawiana jest msza przed nią i w trakcie też jest dość istotną zmianą godną zauważenia.. prawda?

15

(9 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Popieram  i dodaję też zmiane obsługi !! Miałem niedawno "niewątpliwą" przyjemność załatwiac odbiór jakiegoś listu poleconego..
obsługa tragedia!!
(dobrze że nader rzadko muszę tam coś załatwiać)

16

(0 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Przeżywamy Wielkanoc 2007 więc dla wszystkich forumowiczów zapożyczone życzenia:

Zatem Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życze z jajem,
niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas
wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy,
życzę wszystkim miłej Wielkanocy smile

ww

P.S.
Trochę Was ten świąteczny czas rozleniwił bo wizyt jakoś malutko ;-)

17

(1 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

nie wiem czy ktoś prowadzi takie statystyki , ale z obserwacji najbliższej okolicy i sąsiadów odnoszę wrażenie że jest duża, na około 50 najbliższych budynków za granicą przebywa około 20 osób....  to chyba sporo, jak uważacie?

18

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Zenonie
strasznie to analizujesz i usprawiedliwiasz podległych urzędników,
a ciężar winy przenosisz tylko na osoby organizujące pracę urzędników niższego szczebla ,
czyżbyś był może jednym z nich???

19

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

wierzę Wam na słowo bo któż ma bardziej aktualne dane niż admin i moderator... ;-)

to dobrze że przeglądają , tylko żeby osoby zainteresowane (tzn. podmioty dyskusji) bardziej brały to do siebie i miały mocne postanowienie poprawy ,

Zenon napisał kiedyś
"Nie należy więc wieszać kotów tylko na pracownikach biurowych. Są jeszcze inni i sądzę, że bardziej winni tego stanu. Chodzi mi o osoby, które organizują pracę urzędu gminy w taki sposób, że pracownicom może przyjść do głowy pomysł robienie zakupów w godzinach pracy."

zgadzam się z tym, ale posada urzędnika w administracji państwowej chyba też do czegoś zobowiązuje, no chyba że ma się złe nawyki z poprzedniego systemu :-(

20

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

No... kto wie czy to nie jest sposób???

Tak sobie myślę , jakby te nasze rozważania na forum przesłać tym naszym wielebnym paniom z gminy to może by chociaż jedna lub dwie się nawróciły?

21

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

No wiesz galler

Anonimowo trochę łatwiej się mówi co komu leży na wątrobie...

Rozmawiając z kimś twarzą w twarz człowiek się trochę hamuje bo w sumie nie wiadomo kto z kim i dlaczego?, a może to jakaś rodzina albo znajomi... itd.

22

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Wiecie co  moi drodzy forumowicze...

Myślałem, że jestem trochę przewrażliwiony oceniającjąc pracę niektórych pań w gminie ale...... mam przykład z dzisiaj:

Udałem się pilnie na wezwanie do Urzędu Skarbowego celem aktualizacji pewnych brakujących danych.. Na miejscu okazało się że chodzi o jakieś dane w związku ze zmianami administracyjnymi, których jak się dowiedziałem (od skąd inąd bardzo uprzejmej i sympatycznej urzędniczki, aż człowieka zazdrość ściska) NIE ZOSTAŁY ZAKTUALIZOWANE PRZEZ PRACOWNIKÓW URZĘDU GMINY!! Pani pyta mnie o jakieś daty z przed 9 lat, no mimo braku (chyba?) sklerozy nie pamiętałem dokładnie dnia jakiegoś tam wpisu więc sympatyczna pani urzędnik za telefon i dzwoni do Urzędu Gminy w Porąbce......

Wiecie co... jakbym tam nie siedział to bym nie uwierzył, próbowała się dodzwonić około 23minut (godz 12,30 w południe) ..... Siedziałem i myślałem że szybciej będzie jak wsiądę w auto i zajadę po te dane do porąbki!! Poprostu można wyjść z siebie i stanąć obok!!

Ja się nie dziwię, że osobom z 40-letnim stażem już się nie chce pracować, ale do cholery one utrudniają nam po prostu życie... zapomniały przesłać jakieś dane a człowiek jeździ i uzupełnia....  brak słów

23

(5 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Odpowiedź jest prosta... jak wszystko obecnie to i to mianowanie na pewno z klucza partyjnego, w końcu LPR-owi też się coś należy u korytka...
no a jak Roman jeszcze jest ministrem to i ludzi swoich troszkę poupycha na stołeczki..

p.s. dojazdu do pracy również nie zazdroszczę.

24

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Galler pomarzyć zawsze można.....   

ale tak poważnie to urzędniczki ( a przynajmniej ich część)  są delikatnie mówiąc niemiłe a nazywając rzeczy po imienie wręcz opryskliwe...

i jak ma być lepiej?????????????

25

(72 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Dokładnie tak jest jak piszecie !!!

Siedzą (oprócz chyba 1) paniusie z 40-letnim stażem pracy, które już dawno powinny być na emeryturach i obsługują petentów....
podejście jak za komuny  petent - nasz wróg. Jak one mogą pracować dzisiaj jak mają skrzywione podejście do petenta.
Przecież one tam są do diabła  dla nas  !!!!!!!!!! Poza tym blokują etaty dla młodych, zdolnych, wykształconych ludzi!
Odbierałem w zeszłym roku dowód, byłem tam około 7.45  (czynne od 7,30) spiesząc się do swojej pracy, wchodząc usłyszałem że muszę czekać bo szafy jeszcze nie pootwierane................   ale dwie inne właśnie zalewały sobie kawusię, PRZEPRASZAM BARDZO - wypić kawę w pracy normalna rzecz - ale chyba można ją sobie zrobić kilka minut przed otwarciem. Najbardziej wkurzył mnie ton jakim ta (przepraszam wszystkie normalne kobiety) BABA przywitała mnie po moim "dzień dobry".
Sam pracując w handlu, cały dzień mam do czynienia z ludzmi i nie wyobrażam sobie abym z takim podejściem przyjmował petenta, czy aż tak dużo wymagam?? po prostu trochę kultury i życzliwości  a te panie NA EMERYTURĘ NATYCHMIAST!!!!!!

Jakie są wasze doświadczenia...  może warto spisać te opinie i wysłać do organu nadzorczego, do wójta to szkoda zachodu, jak ktoś już pisał "ręka rękę myje"