1

(14 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Swoja droga jak można mówić że darmowy podręcznik skoro to za nasze podatki smile
Ponad 280 tysięcy, całkiem, całkiem :)

a kiedy najbliższe?

3

(14 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Ja tez nie ufam tym co siedzą w stolicy i usiłują zarządzać naszym krajem bo jak na razie wszystko robią zle dlatego takie akcje popieram.
Jedni podpiszą, inni nie ale nie rozumiem jak można przejść obok tym podobnych rzeczy mówiąc mnie to nie interesuje.

4

(6 odpowiedzi, napisanych Tematy wolne)

Też nie umiem wklejać ale wystarczy wpisac w gogle Stonoga.
http://natemat.pl/97627,pierydole-fisku … ot-podatku
Dla mnie facet ma jaja, nie boi się mówic co myśli o władzy, policji, przekrętach. Kampanie i akcje które robi robi za swoje pieniądze. takich ludzi mało. A i jeszcze podobno ma kandydować na Prezydenta RP

5

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Czy już po wyborach to ciężko powiedzieć. Jak dojdzie do tego ch chce np. PiS to wybory nieważne więc wszystkim radze wstrzymanie bo za jakiś czas może znowu będzie to samo...

6

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Jednak chyba będziesz miał racje

7

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Ja wiem z doświadczenia że dłużej niż 5 lat się w jednej i tej samej robocie nie siedzi. Każdy z kim rozmawiałem na ten temat potwierdza że po około 4-5 latach praca go nudzi i nie wykonuje jej już tak dokładnie i nie angażuje się w nią.
Praca P.Bułki trwa już 16 lat i jeszcze będzie trwać 4 lata. mam tylko nadzieje że on ją wykonuje nadal najlepiej jak tylko potrafi dla dobra gminy

8

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Czesław Bułka vs. Marta Tylza-Janosz:
Obwód nr 1 Bujaków 424-377
Obwód nr 2 Czaniec 238-459
Obwód nr 3 Czaniec 323-473
Obwód nr 4 Czaniec 447-487...
Obwód nr 5 Kobiernice 416-445
Obwód nr 6 Kobiernice 262-200
Obwód nr 7 Porąbka 800-221
Obwód nr 8 Porąbka 628-217
Razem 3538-2879
Procentowo 55,13%-44,86%
Frekwencja wyborcza 52%

9

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Gratuluję P.Bułce zwycięstwa , a P.Marcie podjęcia wyzwania. Sądziłem ze P.Bułka wygra w 1 turze a tu taka niespodzianka. Czaniec Panią popiera.

10

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Na wybory do obory smile

11

(13 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

W wielu parafiach jest kilku organistów i kazdy przychodzi na jedną "swoja" msze i dostaje za to 50 zeta. Np.w Rudzicy tak jest. Zresztą ks.Jacek tam był wikarym i wie jak jest.