1

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

ciekawe spostrzeżenie, a ile osób pracuje w lokalnym warzywniaku?
ja jestem za biedronką, lubię mieć wybór,a lokalni sklepowicze narzucają nam takie ceny, że masakra, a co do Pana bułki to szkoda czasu, właśnie zaczynam z nim prywatną wojnę o bezpieczny dojazd do domu, wiem,że nie jestem pierwsza....i pewnie polegnę,ale nie poddam się tak łatwo

2

(47 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

ja mam inne info,na krzyżówkę Kobiałka przenosi swój bajzel z Bujakowa,bo sąsiedzi mu tam żyć nie dają,..( usuniete przez nika)

3

(22 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

hi,hi,hi dotarłam do źródła wiedzy,cofam poprzedni wpis,tu jest jeeeeeszcze  ciekawiej!

4

(7 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

ale super!to forum jest ciekawsze niż wybory na wójta:D

5

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

A może Ci radni zrozumieli,że na razie nie ma szans na to żeby zrobić oddzielną gminę?to nie jest takie proste jak się wydaje niektórym,ale warto byłoby nad tym popracować.Niestety jest jeden podstawowy problem.Każdy kto dorwie się do władzy widzi krótkowzrocznie.Do końca swojej kadencji przetrwać,a potem niech się dzieje wola boska!A tu chodzi o to,żeby ktoś coś zaczął robić,Jeśli nie zdąży, przekazał to następcy,który nie zacznie wszystkiego od nowa,ale będzie mądrze kontynuował.Niestety Polska zawsze miała ten problem,dlatego,że u nas ilu ludzi tyle interesów.Nie wiemy co to jedność,nie potrafimy iść na kompromis.Ciekawe skąd wzięło się powiedzenie "Polak mądry po szkodzie"?.
Z tego co słyszałam (przypominam,że Czaniec to nie mój heimat) podobna to Wasza wieś była gminą.Czaniec w porównaniu z Kobiernicami,Porąbką i Bujakowem to niemal potęga gospodarcza.Pełno w niej operatywnych przedsiębiorców.Wyobrażacie sobie budżet gminy z takimi wpływami?A tymczasem wszystko idzie nie wiadomo gdzie.Rozumiem,że silniejszy powinien wspierać słabszego,ale to nie fair,żeby trzech na jednego?!Ja jestem za oddzieleniem Czańca od Porąbki,nie ukrywam tego.Podoba mi się ta koncepcja.Niestety nie sądzę żeby Ci "na górze" zgodzili się na to".Więc szkoda naszego pisania,po prostu wybierzmy mądrze z kandydatów,którzy się zgłosili i dajmy im szansę.Tym,którzy już byli przy władzy dziękujemy,nie sprawdzili się.Postawmy na nowych!

6

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Brawo Gregor i geronimo!Wy się tu przegadujecie,a kandydata jak nie widać tak nie widać.
Do jaqbka:nie boję się ludzi ze wsi,żyję i mówię to co uważam za słuszne i kieruję się jedną życiową prawdą:kto mnie nie szanuj,niech mnie w d. pocałuje.Sorry za wyrażenie:D
Kochani,mieszkam w Czańcu 18 lat,znam dużo ludzi i niestety to prawda nie widzę wokół żadnego sensownego kandydata nawet na radnego,a co dopiero na wójta!Gdzie kwiat tej wsi?!W Holandii?W Czańcu jest coraz więcej takich jak ja,napływowych,nie z tej wsi.Kiedyś nie przejmowałam się tym co tu się dzieje,ale ostatnio siłą rzeczy muszę.Od 10lat proszę władze gminy o normalną drogę i szlag mnie trafia jak widzę,że pani radna ma asfalcik pod sam dom,a my po powodzi(tej wcześniejszej) nie możemy doprosić się nawet o kamyk.
Po przejrzeniu postów nie da się nie zauważyć,że odwiedzają to forum zawsze Ci sami forumowicze.Obserwuję Was już o dawna.Mój znajomy,jak się podpisał"zza trzydziestej miedzy"niejaki KLKĘKO dał mi na Was namiary.
Mam więc propozycję,wybierzcie kandydata spośród Was.Tacy jesteście elokwentni,dacie radę!

7

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Witam forumowiczów,to mój pierwszy post.Mam nadziej,że nie ostatni.Niestety nie znam Waszych kandydatów,poza jednym Rafałem Sędziakiem.Niestety znam też jego prywatne zainteresowania i nie sądzę,żeby potrzebny nam był na samym początku skandal w gminie.Więcej nie piszę ,bo to nie nieodpowiednie miejsce na takie przemyślenia.Żenujące jest natomiast to,że faktycznie chciałoby się coś zmienić,ale nie za bardzo jest jak.Nie mamy kandydatów!!!