1

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Jaqbek napisał/a:

Ktos z Czanca nie wytrzymuje cisnienia i wczoraj szybciutko zalogowal sie na forum Kobiernic piszac ze oceniani sa tutaj kandydaci-ja bym na jego miejscu 2 razy sie zastanowil przed wklejeniem linka wszak osoba chora umyslowo nie jest dobra reklama forum....no ale kazdy sam wybiera.....
Mysle ze administrator  z Kobiernic zabawi sie w sledczego.......IP mile widziane......

Władze gminy są wspólne, dla tego warto wiedzieć co kandydaci wypisują na forum sąsiedniej miejscowości. Faktycznie, na tym forum wypowiada się kilka "interesujących osobowości", ale nawet w tym wątku na 17 stronach znajdą się może tak ze 3 na temat. Link nie prowadzi do żadnej kontrowersyjnej wypowiedzi, wskazuje tylko dział forum. Nie musisz się bawić w śledczego, to ja wysłałem ten link. Mieszkam w Kobiernicach, w poszukiwaniu informacji o kandydatach których brakowało na naszym forum zapędziłem się na wasze. Mam nadzieję, że mieszkańcy gminy wybiorą ludzi którzy będą dbać o interes gminy jako całości. O ile tacy w ogóle istnieją;)

2

(629 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

guru napisał/a:

Sanowny Panie Kocemba,

                 W Swoim Oswiadczeniu Lustracyjnym z dnia 25 pazdziernika 2010 roku http://

www.nowa.gmina.porabka.info/node/30

potwierdza Pan nieprawde w rozumieniu Ustawy Lustracyjnej:

                                                                     USTAWA
z dnia 18 października 2006 r.     http://www.msz.gov.pl/Ustawa,lustracyjna,12665.html
o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944- 1990 oraz  treści tych dokumentów
W ARTYKULE 3A PUNKCIE 2 :

Art. 3a. 1. Współpracą w rozumieniu ustawy jest świadoma i tajna współpraca z ogniwami operacyjnymi lub śledczymi organów bezpieczeństwa państwa w charakterze tajnego informatora lub pomocnika przy operacyjnym zdobywaniu informacji.

2. Współpracą w rozumieniu ustawy jest również świadome działanie, którego obowiązek wynikał z ustawy obowiązującej w czasie tego działania w związku z pełnioną funkcją, zajmowanym stanowiskiem, wykonywaną pracą lub pełnioną służbą, jeżeli informacje przekazywane były organom bezpieczeństwa państwa w zamiarze naruszenia wolności i praw człowieka i obywatela.

3. Służbą w rozumieniu ustawy nie jest pełnienie jej w organach, o których mowa w art. 2, której obowiązek wynikał z ustawy obowiązującej w tym czasie. orzeczenia sądów

Moje stwierdzenie oparte jest na informacjach zawartych w mojej teczce IPN-u. Teczce osoby ze statusem "Pokrzywdzonego przez system PRL-u w latach 1944-1990".
Jezeli uzna Pan za stosowne wytoczyc mi w tej sprawie proces sadowy, za zlamanie  przepisow kodeksu karnego określone w art 216, to jestem do Pana dyspozycji a co za tym idzie rowniez do dyspozycji wlasciwego organu sprawiedliwosci III Rzeczpospolitej. Nasza spotkanie powinno byc bardzo interesujace. Powinno wyjasnic rowniez szereg "niescislosci" z zycia Szanownego Pana.

Zatroskany,
guru

guru:
Czy przy okazji wyborów samorządowych musimy powielać negatywne wzorce z cyrku na wiejskiej? Wszelkiego rodzaju zagrania teczkami wywołują wielkie emocje, nikt nie życzy sobie żeby reprezentował go pachołek poprzedniego systemu. Jednak pan Kocemba twierdzi, że z komunistycznym aparatem terroru nie miał nic wspólnego. Przeciwko jego słowom rzucasz dość poważnie brzmiące oskarżenia, które jeśli byłyby prawdziwe raz na zawsze przekreśliłyby jego szanse na pełnienie jakiegokolwiek poważniejszego stanowiska, co równie istotne sprowadzałyby na niego hańbę i słuszne powszechne potępienie. Jednak twoje zarzuty są stawiane anonimowo. Jako takie pozbawione są jakiegokolwiek znaczenia dla każdego rozsądnie myślącego człowieka. Rozsiewanie niczym nie popartych plotek w celu zniszczenia człowieka jest metodą godną konfidentów z poprzedniego systemu. Dla tego proszę abyś raczył podzielić się z nami dowodami na haniebną przeszłość kandydata albo co najmniej ujawnił swoje prawdziwe personalia. Możesz też zawiadomić o swoich odkryciach odpowiednie organy. Jeśli nie uczynisz żadnego z powyższych to bardzo Cię proszę o zaprzestanie rozsiewania plotek i pomówień.
Nie zwracam się do Ciebie per "Pan" ponieważ nie znam twojego imienia i nazwiska, a w kontaktach z anonimowymi internautami taki zwyczaj nie funkcjonuje. Liczę na rzeczową odpowiedź.