51

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Circus po co nauczyciele mają się meczyć z dzieciakami i odpowiadać za nich skoro można podkulić ogon i zwiać w tym czasie do ciepłych krajów i  a niech sie reszta załogi męczy i tak w tym czasie sie nic ciekawego nie będzie działo w szkole Za to można przyjechać z modną opalenizną  . A że zajecia nudniejsze co tam ważne że plan wykonany i kasa zgarnieta za nauczanie No to jak dołączy się jeszcze ktoś do rozmowy. Pobudka na sen zimowy zapadają niedzwiedzie brunatne a nie człowiek Nie bójcie sie nad waszymi domami nie latają jeszcze satelity brak funduszy na uruchomienie czegoś takiego. Najwyżej wpadną komandosi ubrojeni po zęby i was zaobrączkują za pisanie prawdy Pisać tu bo ciekawie się robi
Żeby mnie nie namierzyli to pisze to z telefonu komórkowego i cały czas sie przemieszczam wy też tak możecie

52

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Przyglądam się temu wątkowi i dziwi mnie fakt czemu spojrzeń jest 617 a wypowiada się tylko kilka osób reszta woli być anonimowa ??. kilka wątków zaczęte nic z tego nie wiem Te kilka informacji to trochę za mało Napewno są tu jeszcze osoby które coś wiecej wiedzą ujawnijcie się