26

(732 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Zgadzam się z referendum, trzeba trutnia wywięść na taczkach, dokonać tracheotomi, żeby tu się wreszcie dało oddychać Kadecja pana wójta dobiega końca parasol bezpieczeństwa robi sie dziurawy Czas poszukać kogoś kto to wszystko ładnie ogarnie Tą obiecaną kanalizację którą pan wójt buduje już ileś lat i jakoś nie może zacząć Powietrze w Porąbce jest gorsze niż na śląsku afera goni afere, przekręt za przekrętem Koniec z tym czas z tym skończyć

27

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Strona internetowa zrobiona przez przedszkolaka dalej sobie istnieje. Czy kiedyś zniknie z internetu ta nędzna stronka??Jak długo to coś będzie zaśmiecać internet. Czy jakość pracy szkoły zależy od jakości strony internetowej ?? Zróbcie coś bo dziennie zaśmiecam sobie komputer tym badziewiem zrobionym przez przedszkolaka.

28

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

A dlaczego na BIP gimnazjum nie ma zaleceń pokontrolnych wystawionych przez kontrolę z kuratorium? Dyrekcja nie ma ochoty podzielić się z rodakami prawdy o sobie?Czy ta koszmarna strona internetowa nadal będzie zaśmiecać nasz stary poczciwy net?

29

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

XXYYZZ napisał/a:

BOLLES umiesz czytać ze zrozumieniem ?
Postaraj się, to nie jest zbyt wielki wysiłek, tylko TROCHĘ chęci ! ! !

Czytaj ze zrozumieniem zalecenia pokontrolne Mam znajomą dyrektorkę i po przeczytaniu tych zaleceń stwierdziła że powinna się podać do dymisji

30

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Bolles napisał/a:

Świadoma, demokratyczna część społeczności lokalnej domaga się wiedzy na temat dzisiejszych obrad komisji oświaty w sprawie DYR. ANNY WALUSIAK. Proszę pisać i nic nie kręcić!!!!!! Lud przeżyje wszystko !!!!!!!

Lud tak, ale dyr. Walusiak juz nie. A ile tego ludu nadal murem stoi za dyrekcją. W ogóle jak w tej szkole można teraz pracować. Jest wuefista i chyba jeszcze ze dwie osoby, którym zachciało się wypowiedzieć, ale jak oni czują się wśród wszystkich, których jak donosi "wybitna" internetówka szkoły jest 19. Ciekawe co się stanie z miłośnikami łamania prawa w szkole i w gminie?
A co do "inernetówki", to powinien być jakiś urzędowy zakaz publikowania takich gniotów. Jeśli poziom kierowania szkołą jest taki jak poziom strony internetowej to nie dziwie się, że mamy taki mega bałagan. I kto wreszcie za to wszystko beknie? Nudne juz takie czekanie, czas na kolejne trupy z szafy.

31

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

circus napisał/a:

Zawiadomienie do Śląskiego Kuratora Oświaty Pana Stanisława Fabera dotarło 09. 03. 2011 roku. Skarga wystosowana została po spotkaniu z Panem Kuratorem i Senatorem RP poprzedniej kadencji, w obecności świadka z mojej strony.

Rola pana nauczyciela w sprawie jest już znana. No po prostu facet ma jaja. Nie ma sensu dalej mieszać w sedesie. Teraz czekamy na relacje z najbliższych posiedzeń rady. Czekamy na finał i na kajdany dla łamaczy prawa. A nazwisk i imion przybywa, trupy z szaf ozywają i mamy pierwszy polski krwisto - obrzydliwy horror. Mamy wpisy nowych forumowiczów. Wszyscy wyczuwamy, że szałas się wali. Nkarta i bulinek zadają celnie ciosy prosto w serce sitwy, która panoszy się dookoła.

bulinek napisał/a:

Nie jest to "sprawa pana Kubisia" bo nie odnosi się tylko do pana Kubisia. Sprawa dotyczy również innych osób, które nie chcą się poddać stosowanym metodą, choć nie mają w sobie należytej odwagi i determinacji. Nie godzą się na presję a może i mobbing. .

Dla Pana Sławka i dla sprawy dobrze, że podnoszą się inne głowy. Pozostali frajerzy niech się zastanawiają, przy kim jest ich miejsce.

32

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

nkarta napisał/a:

Odpowiedzialność włodarzy Gminy Porąbka stoi pod wielkim znakiem zapytania. Jak dotychczas to obserwuję „nierówny ring”.

Wiosną pękają lody, pękają też nauczyciele. Zwycięstwo na "nierównym ringu" zależy od dużej ilości osób takich jak nkarta. Gdyby władze nie trzymały za twarz ludzi w szkole i w gminie dawno sprawa by się skończyła.

33

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

XXYYZZ napisał/a:

To się teraz porobiło...Jak to mówił Aleksander Fredro w "Gwałtu co się dzieje' ?
"... kowala należy powiesić ! Ale, że kowal we wsi jest jeden , a bednarzy dwóch, bednarza należy POWIESIĆ..."
HA... HA... HA...

Fredro, poezja, czuję tu zacięcie polonistyczne. A cytat jaki to kąśliwy, a jaki inteligentny. A jak trafia w sedno sprawy. Jak nie można "powiesić" dyrekcji - jednej, to zostaje do powieszenia pan od wf, no bo pani od wf to chyba ma szerokie plecy w gminie.

34

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Czytam wątek od początku przez pewien czas były tu kłótnie i przepychanki. Ale widzę że się to zmieniło i jest to miejsce ciekawych i poważnych rozmów. Według mnie poruszany temat na pewno zakończy się pozytywnie i odpowiedni ludzie zostaną ukarani

35

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Czy zatroskany jest mniej zatroskany widząc efekty wątku, który zapoczątkował?

36

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

GREGOR napisał/a:

nie czepiajcie się mnie to ja nie będe sie czepiał was a poza tym mój poprzedni post był skierowany do wieszcza

Rozumie wróć.  Kiedy stały bywalcu zrozumiesz, że wypowiedzi uczennicy byłej i XXYYZZ są manipulacją przeciwko nauczycielowi. Każdy z nas umie czytać, nie każdy rozumie tekst czytany. Skoncentruj się, przebiegnij się w jakimś wyścigu sprinterskim, dotleń. Tu się dzieje Polska.
Tu się waży znać czy nie znać pierwszego namacalnego przekrętu w organach gminnych. Dość. Ludzie patrzą.

37

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

GREGOR napisał/a:

skoro była uczennica i XXYYZZ piszą o tym teraz to widocznie nie wiele sie zmieniło w tym temacie

No i znowu schodzisz z tematu głównego szkole brak regulaminów, ważnych dokumentów, a Ciebie interesują tematy byłych uczennic. Czepiasz się Morlinka że pisze z pracy. A niech on sobie nawet pisze z księżyca. Jest to jego prywatna sprawa i nie powinno Cie to obchodzić. Dostane w końcu od Ciebie odpowiedz co się stało tym uczniami  powiedzmy poszarpanym przez Belfra ucierpiały na zdrowiu

38

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

GREGOR napisał/a:

Wieszczu wątek jest zatytułowany "Odpowiedzialność Włodarzy Gminy wobec prawa" łamanie praw uczniowskich pojawiła sie w tym wątku dlatego zabrałem głos, nie interesuje mnie Tunezja bo co teraz można z ta sprawą zrobić? to już przeszłość nic nie można... nie jestem za władzami gminy tylko za tymi dzieciakami które dostają po dupie przez nadpobudliwego belfra ... nie przypominam sobie żebym gdzieś pisał że byłem sprinterem dziwne... a co do morlinka to szef cię musi lubić skoro zachęca cię w godzinach pracy to pisania na forach ,tylko uważaj na kolana już cię pewnie  bolą od klęczenia

Jeszcze nie zabrałeś swoich zabawek z piaskownicy. Skoro Tunezja Cie nie interesuje to po co wracasz do tematu z przed 11 lat, jeszcze starszego skoro to już przeszłość. Jeszcze raz zapytam ucierpiał ktoś na tym że musiał korzystać z takiej instytucji jaką jest szpital. . W szkole giną dokumenty, strona internetowa wygląda jakby ją robił przedszkolak, pani Anna nie umie się wytłumaczyć przed komisją, a ty wracasz do jakiegoś belfra który coś tam kiedyś zrobił za co przeprosił. Może spróbuj zostać pedagogiem lepiej na tym wyjdziesz

39

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

GREGOR napisał/a:

wyjazd do Tunezji mnie tak nie intryguje, wypowiadałem sie w tym wątku raczej pod kątem podejścia owego Pana do podopiecznych , szczególnie do metod wychowawczych

Jak Cię wyjazd do Tunezji nie interesuje to po co zabierasz głos. A co do podejścia tego pana był ktoś poszkodowany musiała być udzielona pomoc lekarska. Ktoś na tym ucierpiał, może skończyło się to szpitalem ??

40

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Tego się nie da wyciszyć, rzeczy już nie leżą ugorem tylko kwitną  prawda XXYYZZ

41

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Najlepszą rzeczą jakiej się można spodziewać po szkole to wyjazd do Tunezji bo strona jest żenująca
poziom strony taki jak poziom gadaniny zwolenników wycieczek na tropikalne plaże.

42

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Co się stało ze stroną gimnazjum na Kozubniku, Gdzie można znaleźć taką stronę bo szukam i nie mogę znaleźć ?

43

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

zatroskany napisał/a:

Osobiście nie widzę innego wyjścia jak zaprosić środki masowego przekazu nawet jeśli będzie próba załatwienia sprawy w obrębie Gminy/ w co i tak nie wierzę/.
Przedmiotowa sprawa a sądzę,że i inne tematy będą pikantne dla TVN.
Ladies and Gentlemen, let's begin.


--
Gwiazdy z Kozubnika będą miały okazję wystąpić w TV.
Kto jest za?

Zatroskany gdzie ta telewizja Chciałbym to obejrzeć w telewizji ale nie wiem na którym kanale to będą transmitować. Wyskaujesz z pomysłem a nic sie nie dzieje do roboty !!!!

44

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

No nareszcie pojawiły się jakieś Nazwiska ARABKA jesteś tak obeznana to może więcej napiszesz na temat gimnazjalnych brudów, może znasz więcej Nazwisk ??. Ja sobie chętnie poczytam, forumowicze napewno też. Tylko taka mała prośbą troszkę więcej niż 1 przykład żeby było co czytać tak od serca.

45

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

galler napisał/a:

obywatele mają obowiązek zawiadomienia (bez żadnych konsekwencji prawnych w razie niewykonania obowiązku) - art. 304 par. 1 k.p.k.
w przypadku najpoważniejszych przestepstw istnieje obowiązek doniesienia (dot. to np. zabójstwa, poważnych zamachów na bezpieczeństwo powszechne, np. podpalenia, zamachów terrorystycznych) - art. 240 par 1 k.k.

A że tak zapytam a to co sie zdarzyło na Kozubniku nie było przestępstwem ??Jak sie to wydarzyło to trzeba było odrazu iść zgłosić do odpowiednich organów.  A nie rzucać tu paragrafami Dlaczego tego nie zrobiłeś ?? Też nie wiedziałeś, dowiedziałeś się z forum ??

46

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Dziękuje Morlinek zapoznaznałem się z Informacjami na BIP i majątkiem dyrektor Anny

47

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Atmosfera robi się ciekawa to może ktoś tu ujawni Nazwisko i Imię dyrekcji z Kozubnika jakieś bliższe informacje jakie ma osiągnięcia ma ta dyrekcja   Przewijają się tu różne Nazwiska to czemu nie podacie tych danych będzie bardziej ciekawie Tajne to czy jak ??

48

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Pewnego czasu. A no tak zapomniałem trzeba
1. Powołać do tego ludzi odpowiedzialnych
2. Pozbierać nowe dowody bo znając  życie cześć dowodów zaginęła w tajemniczych okolicznościach
3. Mamy rok 2012 jak tak dalej pójdzie to sprawa zakończy się w 2014 umorzeniem śledztwa z powodu braku dowodów
No dalej panowie i panie nie bójcie się tu pisać pomóżmy rozwiązać szybko tą sprawę

49

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Morlinek po co strona internetowa
Pewnie strona została zamknięta w ramach oszczędnosći. Po co płacić za serwer jak za to dyrekcja może zrobić sobie znowu jakąś wycieczkę nie koniecznie do ciepłych krajów (może jakąs odnowa biologiczna , a co tam stać na to szkołę) Po co dyrekcja ma płacić jak można za służbowe pieniązki (tu się szarpnie, tu się zaokrągli, tam się nie wpisze i już są pieniązki)

50

(349 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Jakiś czas się to znowu pociągnie, będą przemyslenia, narady postanowania, nic z tego oczywiście nie wyjdzie bo sprawa sie przedawni, a dyrekcja na Kozubniku będzie się dalej panoszyć i planować wycieczki w inne ciepłe kraje. No chyba że sie mylę i będzie bardzo szybka decyzja co zrobić z dyrekcją ??