1

(8 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Witam.Po długiej nieobecności na forum,spowodowanej zmianą miejsca zamieszkania pragnę podziękować  wszystkim Osobą które zaangażowały się i wspierały  pomysł  zbudowania sygnalizacji świetlnej przy ulicy Kęckiej. Plan nie został zrealizowany,jednak oznaczenie przejścia dla pieszych zostało wyróżnione na żółtej tablicy fluorescencyjnej ,co mam nadzieję, w jakimś stopniu poprawi stan bezpieczeństwa w tym miejscu. Niestety, z przyczyn osobistych nie byłem w stanie dążyć do dalszych starań w tym temacie,nie mniej jednak pozostanę sympatykiem wsi Czaniec i Kobiernice. 
Mam nadzieję,że znajdzie się wiele osób,dla których poprawa bezpieczeństwa na terenie gminy Porąbka będzie motywacją do działań w tym kierunku.Pozdrawiam.

2

(8 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Niestety nie. Zasugerowana odpowiedź nie jest moją.Wyraźnie określam potrzeby naszego małego społeczeństwa i szczęśliwie się składa że duża ilość mieszkańców  zaczyna wspierać naszą wspólna inicjatywę ponad podziały polityczne i administracyjne dla naszego wspólnego dobra,a wszelkie spekulacje nie będą brane pod uwagę.

3

(8 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Pomysł z zastosowaniem inteligentnej sygnalizacji świetlnej jest dobry,lecz zawsze znajdzie się ktoś,komu nie będzie odpowiadało zastosowane rozwiązanie.Naszym celem jest poprawa stanu bezpieczeństwa pieszych i dzieci starając się jednocześnie nie wpłynąć na utrudnienie komunikacji samochodowej,dlatego uważamy że wystarczające będzie zamontowanie dotykowej sygnalizacji [czyli takiej na przycisk ]Pozwoli to na bezpieczne przekraczanie jezdni,jak również ułatwi włączanie do ruchu pojazdów z ul.Królewskiej i Handlowej.

4

(8 odpowiedzi, napisanych Nowy Czaniec)

Witam Wszystkich.Pragnę poruszyć temat potrzeby  zainstalowania dotykowej sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych na ul.Kęckiej w okolicy  przystanku autobusowego Czaniec Skrzyżowanie.[nie opodal karczmy Diabelskiej] Proszę o przedstawienie swojego zdania i zarazem zaangażowania w problem który dotyczy bezpieczeństwa zarówno kierujących [na uwagę zasługuje fakt  bardzo utrudniający wyjazd z ul.Handlowej ]  jak i setek pieszych  co dziennie korzystających z tego przejścia.