51

(667 odpowiedzi, napisanych Pytania do Urzędu Gminy)

Jestem mieszkańcem Kobiernic i wiem jak przebiegają posiedzenia rady sołeckiej. Jestem jej członkiem i dziwie mnie niesamowita aktywność pisarska Piotra Gamzy, który gdy trzeba pisać protokół z posiedzenia to mówi, że jest dyslektykiem, pisać nie potrafi. Nie napisał ani jednego. Jest mi wstyd za to, co wypisuje, są to rzeczy nieprawdziwe. Pan Sopiak generalnie na posiedzenia nie chodzi, bo jest obrażony, bo rada sołecka z niewielkich środków, jakie posiada nie chce dać na kolejny samochód strażacki. Pani radna owszem, przyjdzie od czasu do czasu, jedynie pan, Kocemba był na wszystkich posiedzeniach. To, co pisze Gamza o przebiegu posiedzeń jest kłamstwem, przynosi on wstyd mieszkańcom Kobiernic od wielu już lat. Jest znany jako człowiek z nadmiernymi ambicjami uważający, że ma zawsze racje. Teraz nie może przeżyć, że mieszkańcy Kobiernic nie wybrali go na radnego. Jest mi wstyd, że muszę o tym napisać na waszym forum. Dla Piotra Gamzy mam dwie rady. Niech przestanie wypowiadać się w imieniu mieszkańców, bo generalnie reprezentuje siebie i co najwyżej swojego psa i rower. Rada druga, lepiej zrobi jak więcej czasu poświęci chorej żonie.