1

(38 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Ta ankieta to tzw. Pic na wodę fotomontaż   
a SNG kręci licznik.
Poczekajmy na wyniki wyborów.

2

(38 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Sami Mądrale.
Obserwator powinien założyć działalność gospodarczą WRÓŻKARSTWO.
Każdy kto raz skorzysta  z usługi już mu podziękuje.

3

(186 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Dzieci w I klasie gimnazjum robią lepsze prezentacje,czym się tu zachwycać. 
Nie odwracajcie kota ogonem.System kontroli zarzadczej zastępuje powoli ISO. Zenon nie wiem po się tyle trudzisz,ja też mam internet.Rozumiem że solidaryzujesz się z koleżanką z SNG ale tu chodzi o coś zupełnie innego. 
Pani doktor stwierdziła że Pan Matejko podparł się systemem ISO bo może nie miał takiego doświadczenia w zarządzaniu jak ona.Nic tylko pogratulować  pokory. 
Jasno to znaczy że Pani doktor albo nie wiedziała co to jest ISO albo tupetu jej nie brak a może geniuszu.

4

(186 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Czytając relacje z 54 sesji Rady Gminy w Kętach natknąłem się na ciekawą informację


Po analizie zamieszczonych tam pism można dojść tylko do dwóch wniosków -oba pisma zamieszczone w dolnej części strony,
1.Albo Pani doktor ma problem ze zrozumieniem istoty zarządzania bo nie wie co to jest system zarządzania jakością ISO 9001
w tym przypadku ciekawa byłaby jej funkacja jako wójciny gminy
2.Albo mamy do czynienia z geniuszem Pani doktor w dziedzinie zarządzania.
W tym przypadku rola Pani doktor jako wójciny byłaby nieoceniona
Dlaczego? zaraz wyjaśnię
Były dyrektor muzeum im.Aleksandra Kłosińskiego w Kętach Pan Zbigniew Matejko w owym czasie w swoim zarządzaniu instytucją podparł się systemem zarządzania jakością ISO 9001 chcąc znacząco podnieść standard funkcjonowania jednostki.
Idąc dalej,Pani doktor  stwierdziła w swojej odpowiedzi na pytanie radnego Klęczara dotyczące wdrożenia ISO że
"mój poprzednik nie miał takiego doświadczenia,może,jeżeli chodzi o sprawy administracyjne"

Idąc dalszym tokiem rozumowania ,biorąc pod uwagę geniusz w dziedzinie zarządzania Pani doktor, mam dużą wątpliwość czy Pani doktor nie zmarnowałaby swojego potencjału na stanowisku wójciny.
Powinna raczej wykorzystać swój geniusz dla świata pracując w British Standards Institution bo standardy tej instytucji jak wynika z powyższej informacji znacznie odbiegają od standardów wdrażanych przez Paną doktor.

Być może doktorat tej Pani z historii to nieporównywalnie mocniejsza strona od znajomości dziedziny zarządzania ?

Jeśli się mylę to mnie uświadomcie.

Polecam przeczytać nieco więcej o ISO 9001 na przyklad na Wikipedii, to wam znacznie rozjaśnii sytuację.

5

(186 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Włościanin napisał że zdziwił by się gdyby Marta Tylza Janosz kandydaowała na wójcinę.

Włościaninie nie możemy się obrażać na demokrację z powodu tego że Marta Tylza-Janosz kandyduje na wójcinę.
Załóżmy że ma obszerną wiedzę historyczną nie znaczy to że ma wystarczającą wiedzę administracyjną i potrafi zarządzać zasobami ludzkimi co udowadnia w swojej obecnej pracy.
Wystarczy porozmawiać z kimś z pracowników gminy Kęty i od razu można się dowiedzieć że jest  delikatnie mówiąc osobą nielubianą i apodyktyczną.
Opnie ludzi z naszej gminy to potwierdzają.
Ciepła posadka może się już niedługo skończyć jak zmieni się władza.
I to mogło skłonić tą panią do kandydowania.

Urzędzie Gminy Porąbka drżyj !!!