1

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Odpuścić,wybaczyć,zapomnieć,nie udowadniać niczego na siłę.To moja taktyka.Prawda sama potrafi się obronić

2

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

U samego Kościelnego?

3

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Tak oczywiście uczciwość ,podobnie jak sprawiedliwość jest ważna,ale czy dochodzenie sądowne przeprosin,udowadnianie czegoś na pokaz wyjdzie na dobre Pani Marcie ,obawiam się,że nie.I tutaj niestety byli źli doradcy.Tematu kościelnego nie znam,a co Panie Zapytam polubił pan plotki?

4

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Wyborco5,Adminie,Zapytam wielka jest Wasza radość z wygranej .Proszę mi wierzyć,że nam zwykłym ludziom nie daje to satysfakcji,owszem,ktoś wygrał,ktoś przegrał,ktoś ma prawo dochodzić swoich racji,ktoś poniesie konsekwencje swoich słów.Sprawiedliwość jest bardzo ważna ,ale społeczeństwo ma dosyć oglądania wyników procesów publikowanych w mediach,podsłuchów itp. afer.Proszę mi wierzyć,Wy świętujecie sukces,a wyborcom otwarły się oczy ,że para idzie w gwizdek,a nie w koła.Dbajcie więcej o treść,mniej o formę.

5

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Panie Zapytam tOM zaglądnął i znalazł odpowiedzi na pytania,które jego interesowały.Pytaliście Pana Tadeusza Chwałę odpowiedział na wszystkie pytania.Pani Marta Tylza Janosz nabrała wody w usta i nie odpowiada z kim będzie współpracować po ewentualnym wygraniu wyborów.Dla nas wyborców to bardzo istotny fakt i to nie jest prywatne pytanie,nie dotyczy ono jej rodziny ale przynajmniej kilku tysięcy osób.Pani Marta Tylza-Janosz  jest przecież zawsze przygotowana do działania,więc i w tym temacie będzie wszystko zapięte na ostatni guzik.I jeszcze jedno Panie Zapytam,proszę szanować wszystkich na forum,ktoś już wcześniej poruszył tę sprawę ,jak już piszemy Pani Marta,to niech będzie też Pan Chwała i Pan Bułka.

6

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Panie Zapytam,a mnie zastanawia dlaczego zadawane pytania Pani Marcie Tylzie-Janosz pozostają bez odpowiedzi?

7

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Panie Zenonie jakość dyskusji obniżają Pana słowa"  Fakt,że nie ma Pani czasu na czytanie blogów nie zwalnia Pani z myślenia."Proszę nie obrażać uczestników forum,to przecież też reguluje regulamin forum.

8

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Panie Zenonie zadałam pytanie,a nie uczestniczę w dyskusji.Zaznaczyłam,że interesuje mnie jako wyborcę krótka odpowiedź Pani Marty Tylzy-Janosz.Nie biorę udziału w dyskusji proszę doczytać Panie Moderatorze na chłodno,spokojnie bez emocji.Zadałam pytanie.

9

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Nie dam się niestety sprowokować .To było pytanie skierowane do Pani  Marty Tylzy-Janosz,nie oczekiwałam odpowiedzi od jej rzeczników,komentatorów czy też innych postronnych osób ,prowokatorów ,pieniaczy.Nie mam czasu na czytanie blogów,czy wyciąganie wniosków.Zadałam jedno pytanie,na które jako wyborca oczekuję odpowiedzi od kandydata.Ciąża nie jest chorobą,ale każda kobieta wie,że wiąże się ona z czasową niedyspozycją.

10

(950 odpowiedzi, napisanych Wybory)

Witam Pani Marto Tylzo-Janosz,jestem kobietą,nie podszywam się pod Jadzię będąc mężczyzną.Za tydzień mamy wybory i nie mogę zrozumieć dlaczego nie udzieli Pani odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytanie czy spodziewa się Pani dziecka.Dla mnie jako wyborcy jest to istotny fakt,ponieważ sama jestem matką i wiem,że nie jest to bez znaczenia.

Tak Minęło Osiem Miesięcy I Nikogo Nie Ruszają Twoje Żale Guru.jesteś Samotny W Swej Walce Biedaku.bo Nie Masz Racji.wymyśliłeś Sobie Coś W Tej Swojej Główce,wypisujesz Jakieś Brednie,obrażasz Ludzi Od Lekarzy Po Prostytutki,liczysz Na Polemikę A Tu Nic.żal Mi Ciebie Guru.żal Mi Takich Ludzi,współczuję Ludziom Którzy Cię Otaczają,bo Masz W Sobie Tyle Jadu.zdaj Sobie Sprawę Z Tego ,że Dla Ludzi Którzy To Czytają Jesteś Dziwakiem,więc Nie Licz Na Wielki Zryw.zauważ,że Nie Masz Poparcia ,niczyjego Poparcia.w Wolnych Chwilach ,zamiast Pisać Takie Brednie Pomyśl Może O Wizycie U Jakiegoś Specjalisty I Tutaj Się Z Tobą Zgodzę Pan Doktor Hadrian Ci Nie Pomoże.i Jeszcze Jedna Prośba Nie Zaśmiecaj Forum Czanieckiego.

Tym Razem Będzie Krótko,przeczytałam Raz Jeszcze Pańskie Wypociny I Jestem Mocno Zaniepokojona Jako Mieszkaniec Czańca,że Mamy Na Naszym Terenie Osobę O Tak Skrajnych Poglądach I Aspiracjach Sekciarskich I Aspiracjach "guru".pseudonim Kojarzy Się Wszystkim Jednoznacznie.proszę Powiedzieć Jak Można  Wypowiedzieć Się,że Osoby Publiczne Są Naszymi Dobrze Opłacanymi Sługusami??????????tak Wypowiadać Się Może Tylko Osoba Skrajnie Zakompleksiona.wymagająca Leczenia W Innej Placówce I U Innego Specjalisty.
Tym Optymistycznym Akcentem Kończę Naszą Wymianę Zdań.to Nie Mój Poziom Konwersacji,i Nie Ten Tok Rozumowania.z Wyrazami Szacunku.jadwiga.

O Boże LUDZIE WAM DAĆ WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ.DO TEGO TRZEBA DOROSNĄĆ.A PRZEDE WSZYSTKIM TEGO NIE MOŻNA NADUŻYWAĆ.CIESZYCIE SIĘ TYM JAK DZIECI,TĄ WOLNOŚCIĄ SŁOWA,BEZPRAWNYCH,CZĘSTO BEZPODSTAWNYCH WYPOWIEDZI,WYKAZUJĄC SIĘ JAKŻE WIELKĄ ELOKWENCJĄ.MISTRZOWIE WYPOWIEDZI,CIĘTEJ RIPOSTY.ŚMIECHU WARTE.OBSERWUJĘ CORAZ CZĘŚCIEJ,BO MAM NIESTETY TAKĄ MOŻLIWOŚĆ,ODWIECZNE PRETENSJE,KLIENT NASZ PAN.WIELU LUDZIOM WYDAJĘ SIĘ ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH MOŻNA WSZYSTKO,MOŻNA OBRAŻAĆ,MOŻNA PONIŻAĆ,MOŻNA OPLUĆ,NIE LICZĄC SIĘ Z TYM,ŻE PO DRUGIEJ STRONIE STOI CZŁOWIEK.O TYM ZAPOMINACIE.RÓWNIEŻ CZŁOWIEK,NAJWAŻNIEJSZY JESTEM JA,KLIENT,KONSUMENT,PODATNIK,PACJENT.....WSZYSTKO MA SWOJE GRANICE.KAŻDY MA JAKIEŚ MOŻLIWOŚCI,KOMPETENCJE,CZAS DO REALIZACJI WASZYCH POTRZEB,A WY MYŚLICIE,ŻE MA BYĆ JUŻ ,ZARAZ ,NATYCHMIAST,BO JAK NIE TO SKARGA,PRASA ,TELEWIZJA.TO JEST WASZA MAŁOŚĆ.KAŻDY PROBLEM DA SIĘ ROZWIĄZAĆ,TYLKO TRZEBA MIEĆ W SOBIE CHOĆ TROCHĘ DOBREJ WOLI,NO I OCZYWIŚCIE KULTURY OSOBISTEJ.A W WAS ODZYWA SIĘ EGOIZM,PROSTOTA.CHĘĆ POKAZANIA KIM JA JESTEM CO JA MOGĘ.PEWNO ,ŻE MACIE PRAWO,JASNE ŻE TAK.TYLKO PO CO KOGUCIKI,BO W DOMU JESTEŚCIE MALI,BO MACIE KOMPLEKSY Z MŁODYCH LAT,DOTYCZĄCE STATUSU,POCHODZENIA,A JAK KOGUCIK POSKACZE TO JEST WIELKI.DOBRA KOŃCZĘ BO MI SIĘ NIE CHCE PORUSZAĆ WIĘCEJ TEGO TEMATU.POMYŚLCIE,ZASTANÓWCIE SIĘ CO CHCECIE POKAZAĆ I KOMU,I CZY PROBLEMY KTÓRE ROSNĄ U WAS DO TAK WIELKIEJ RANGI,OSIĄGNĘŁY CHOĆ W POŁOWIE TE RANGĘ .CZY POŁOWA WASZYCH PROBLEMÓW NIE JEST WYIMAGINOWANA,A WY TAK OGROMNIE OCZEKUJECIE WSPARCIA,POPARCIA,ZROZUMIENIA,JEDNOCZENIA SIĘ JAK NA WIECACH.OD CZASU DO CZASU OGLĄDAM TELEWIZJĘ.JESTEŚCIE TROCHĘ PODOBNI DO WSPÓŁCZESNYCH DZIENNIKARZY,ONI TEŻ BIORĄ WOLNOŚĆ CAŁYMI GARŚCIAMI.NIEDAWNO W NASZYM KRAJU BYŁ PROBLEM Z MGŁAMI NA NASZYCH LOTNISKACH.DZIENNIKARKA W ROZMOWIE Z RZECZNIKIEM LOTNISKA NIE KRYŁA OBURZENIA TYM,ŻE WŁADZE LOTNISKA NIC NIE ROBIĄ Z UNOSZĄCĄ SIĘ MGŁĄ NA CO RZECZNIK PO LUDZKU ODPOWIEDZIAŁ A CO MAMY ROBIĆ?DO CZEGO ZMIERZAM GADANIE DLA GADANIA,ROBIENIE PROBLEMU ZE SPRAW,KTÓRE NIE MAJĄ INNEGO ROZWIĄZANIA NIŻ NATURALNE...W WASZYM PRZYPADKU NIE PRZYJĘCIE PACJENTA Z BARDZO WYSOKĄ TEMPERATURĄ,WYDAJE SIĘ RAŻĄCYM NARUSZENIEM.OK.WIEM TO WASZE DZIECI,RODZICE.....,ALE W TYM CZASIE TAKICH OSÓB W CZAŃCU BYŁY DZIESIĄTKI,JEŻELI NIE SETKI,WSZYSCY MIELI TAKA TEMPERATURĘ I TAKI SAM PROBLEM,PERSONEL SIĘ W TYM CZASIE NIE ZWIĘKSZYŁ.TO SĄ BARDZO RZADKO SPOTYKANE SYTUACJE.ALE TAK JAK Z RZECZNIKIEM LOTNISKA CO MOŻNA ZROBIĆ,JAK MOŻNA PRZYJĄĆ OKREŚLONĄ LICZBĘ OSÓB.ISTNIEJĄ LEKI OBNIŻAJĄCE TEMPERATURĘ.NIE SĄDZĘ BY KTOŚ W POBLISKIM OŚRODKU ZDROWIA Z PREMEDYTACJĄ,ZE ZŁOŚLIWOŚCIĄ CZY TEŻ INNYM RAŻĄCYM ZAMIAREM ODMAWIAŁ POMOCY PACJENTOM.NA SZCZĘŚCIE NIE JESTEM OSOBĄ CHORUJĄCĄ,ALE ILEKROĆ MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ ZAŁATWIAĆ COŚ W CZANIECKIM OŚRODKU ZDROWIA TRAFIŁAM NA MIŁĄ OBSŁUGĘ.MOŻE DLA TEGO ŻE JEŻELI JEST SIĘ MIŁYM TO LUDZIE ODWZAJEMNIAJĄ SIĘ TYM SAMYM.PROSZĘ MI WIERZYĆ TO ZAWSZE DZIAŁA.OSOBY WOJUJĄCE Z GÓRY NASTAWIAJĄCE SIĘ NA KŁÓTNIE NIEWIELE ZAŁATWIAJĄ.