1 Ostatnio edytowany przez guru (2009-01-16 21:27:28)

Temat: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowni Uzytkownicy Forum Nowy Czaniec,

Pozwole sobie na wyrazenie mojej tz. subiektywnej , ale sadze trafnej , opini na temat
praktyki lekarsko-rodzinnej "Pana na wlosciach" dr. Artura Hadriana.
W dniu dziewiatego stycznia 2009 roku mialem watplwa przyjemnosc poznania po raz pierwszy
tego "zacnego" czlowieka. Forma obslugi pacjenta , do ktorej niewatpliwie przywykl "szanowny"
pan doktor Hadrian , odbiega nie tylko od standartow cywilizowanych kultur ale rowniez nie jest
praktykowana w krajach Trzeciego Swiata. Arogancja i brak profesjonalizmu slychac w kazdym
slowie wypowiadanym przez "Boga na Ziemi"  , za jakiego niewatpliwie uwaza sie pan Hadrian.
W swiecie do ktorego przywyklem , przedstawiciel publiczny , jakim niewatpliwie jest, czy tego
chce czy nie , pan doktor , zachowanie tego typu nie moze miec miejsca, W zwiazku z powyzszym
pozwolilem sobie wystosowac stosowna , formalna skarge na upokazajace , dla przecietnego
czlowieka , zachowanie pana dr. Artura Hadriana do Narodowego Funduszu Zdrowia i Naczelnej
Izby Lekarskiej.
Bede zobowiazany Panstwu za komentarz w powyzszej sprawie.

Z glebokim szacunkiem:
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

2

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

A możesz napisać coś jaśniej? Nigdy nie darzyłem czanieckiej służby zdrowia wielką sympatią i zaufaniem, ale to co piszesz wydaje się być ciekawe.
Szczególnie kiedy nie chciano przyjąć w ośrodku mojej córki z 40 stopniową gorączką.....
Ale to norma w tej wsi/gminie.

3 Ostatnio edytowany przez guru (2009-01-19 20:29:37)

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowny Panie/Pani (przybleda)
Dziekuje serdecznie za podjecie tematu dr. Artura Hadriana. Bardzo mi przykro z powodu
nie przyjecia przez personel medyczny osrodka zdrowia w Czancu Pana/Pani ciezko chorej coreczki ,narazajac w ten sposob je zdrowie a moze nawet zycie . Postawa taka jest nie do przyjecia i godna spolecznego napietnowania . Jestem ta postawa zbulwersowany ala niestety
nie zaskoczony gdyz, jak poprzednio pisalem mialem watpliwa przjemnosc poznania metod
dzialania pana Hadriana. Pisze Pan/Pani "Ale to norma w tej wsi/gminie" , z tego co wiem
i sam doswiadczylem , ma Pan/Pani niestety gleboka racje. Na szczescie tak nie musi byc,
swiadczy o tym Pana/Pani zaangazowanie w powyzsza dyskusje i podzielenie sie informacjami
o niedbalstwie i braku podjecia wlasciwych czynnosci zapobiegawczych przez grupe ludzi kierowana przez dr. Hadriana. Wiecej ludzi Pana/Pani pokroju , wiecej publicznej pietnacji
tego typu nagannych a nawet haniebnych zachowan osob publicznego statusu a podobne
zachowania przejda do lamusa poprzedniej , nienajpiekniejszej epoki podzialu na rownych
i rowniejszych. Pyta Pan/Pani o wiecej szczegolowych informacji na temat moich przykrych doswiadczen z "Jasnie Wielmoznym" panem Arturem . Niestety , po zasiegnieciu opini mojego adwokata , zostalem przez niego poinstruowany, iz szczegolowe , powtarzam szczegolowe , rozwijanie tego tematu na forum publicznym, przed otrzymaniem formalnej odpowiedzia z Narodowego Funduszu Zdrowia i Naczelnej Izby Lekarskiej nie lezy w najlepszym interesie mojego pozwu przeciwko niedopuszczalnym i karygodnym praktyka lekarsko-administracyjnym dr.Hadrian.
Z szacunkiem dla Pana/Pani postawy i liczac na dalsze komentarze , pozdrawiam.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

4

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Niestety, jedyne co na chwilę obecną mogę zasugerować, to napisanie skargi na w/w lekarza do dyrektora NZOZ, lub w przypadku negatywnego załatwienia sprawy do NIL.
W moim przypadku skarga pomogła.
Dodam tylko, że jeśli będę musiał jeszcze kiedykolwiek korzystać z czanieckiej służby zdrowia, a zdarzy się podobna sytuacja, nie zawaham się pisać kolejnych skarg i żądać odpowiedzi/zajęcia stanowiska na piśmie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w walce o normalną służbę zdrowia smile

5

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowny Panie/Pani (przybleda)
Dzikuje za Panie/Pani pozyteczne rady w powyzszej sprawie. Jestem przekonany ze, za pomoca srodkow prawnych , ktorymi na szczescie dysponuje , moja sprawa z dr.Hadrianem zakonczy sie w sposob na jaki powaga tej sytuacji zasluguje.Sedno sprawy tkwi jednak gdzie indziej i Pani /Pana
postawa w tej sprawie , pozwala miec nadzieje ze, sytuacje tego typu zostana w sposob permanentny wyeliminowane w relacjach urzednik publiczny-klient (lekarz-pacjent , urzednik-petent e.t.c.). Nie dajmy sie zwariowac ,ci ludzie dla nas po prostu pracuja, my im bezposrednio lub posrednio za ich uslugi placimy.W zwiazku z tym oczekujemy od nich dwoch rzeczy: fachowej uslugi i naleznego nam szacunku wynikajacego z niczego innego jak tylko z podstawowego poszanowania ludzkiej godnosci.Tylko szeroko pojeta nietolerancja w stosunku do tego typu
patologiczny zachowan i ich otwarte eksponowanie i pietnowanie pozwoli nam znowu poczuc sie
kreatorami wlasnej, godnej przyszlosci. Szanowny Panie/Pani ja rowniez zycze NAM  "powodzenia w walce o normalną służbę zdrowia " i normalnosc w kazdym innym urzedzie.
Lekarze, urzednicy, ksieza e.t.c. pozwalac sobie beda tylko na to na co MY im pozwolimy.
Badzmy rozwazni w NASZYCH przyzwoleniach , chronmy WLASNA dume i szacunek dla samych SIEBIE.
Z glebokim szacunkiem dla NAS wszystkich.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

6

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Witam Państwa,
Jest mi przykro, że z powodu niekompetencji osób, które mają pomagać (co zresztą przysięgali - [iprzysięga Hipokratesa) byliście Państwo zmuszeni do działań opisanych powyżej.
Ja niestety w kwestii opieki NZOZ w Czańcu wypowiedzieć się nie mogę, gdyż od czasu gdy dano mi możliwość wyboru ośrodka zdrowia, jestem zapisany w NZOZ Porąbka. Dlaczego poczyniłem takie kroki ja i moja rodzina? Nie pamiętam dokładnie gdyż było to kilka lat temu, lecz przypomina mi się "niskiej jakości" traktowanie pacjenta w NZOZ Czaniec.

Swojego czasu w NZOZ Porąbka leczyli cieszący się bardzo dobrą opinią lekarze - Pani doktor Gilowska, Pan doktor Basa (obecnie nie pracuje)... Oprócz jednej bardzo oprsykliwej pani doktor, której nazwiska nie pamiętam, nie przypominam sobie aby źle mnie tam potraktowano. Do lekarza zaglądam na szczęście sporadycznie, natomiast ostatnia wizyta rozpoczęła się dla mnie niespodziewanie.  W recepcji zapytano mnie o objawy (byłem przeziębiony), po czym panie pielęgniarki zaprosiły mnie do gabinetu zabiegowego - tam zmierzono mi ciśnienie, temperaturę i zaproponowano pobranie krwi do badania (profilaktycznie). Dopiero po tych czynnościach mogłem ustawić się w kolejce do lekarza.
Życzę wszystkim dużo zdrowia i takiego traktowania jak opisałem powyżej.
Pozdrawiam

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

7 Ostatnio edytowany przez guru (2009-01-22 05:47:50)

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowny Panie (admin),
Stokrotne dzieki za zabranie glosu w sprawie poziomu opieki zdrowotnej. Z  informacji ktorymi byl Pan laskaw podzielic sie z nami, wynika jasno ze osrodki zdrowia jak NZOZ Porąbka czy lekarze jak Dr.Gilowska czy Dr.Basa , ktorzy potraktowali"przysięga Hipokratesa"  jako wykladnie swojej poslugi ( w pieknym  slowa tego znaczeniu) dla swoich pacjentow , istnieja . Problem w tym ze lekarze tego pokroju sa w zdecydowanej mnieszosci populacji polskiej sluzby zdrowia. Zdecydowana wiekszosc to lekarze o charakterze i nawykach , bardzo nagannych zreszta "Jego Ekselencji" dr.Hadriana. Miejmy nadzieje ze przyklad Pana (ADMIN) i Pana/Pani (PRZYBLEDA), podzielenia sie swoja opinia z ogolem, pozwoli na otwarcie szerszej dyskusji, pietnowania zlych i nagannych i propagowania dobrych i godnych szacunku zachowan u osob publicznych. Na tym wlasnie powinna polega nasz demokracja o ktora przeciez tak ciezko walczylismy. Jezeli uda nam sie wspolnie wyeliminowac chocby jedna patologie spoleczna to mozemy mowic o sukcesie ktory rozwinac sie moze w lawine podobnych zwyciestw ktore z kolei przerodza sie w piekne uczucie: uczucie WLASNEJ wartosci i SZACUNKU dla samych siebie.
Z powazaniem i glebokim szacunkiem.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

8

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Zanim zredagowałem swego posta postanowiłem poczytać trochę. I o ile moja opinia w stosunku do przytoczonego tu lekarza jest bardzo podobna do przedmówców o tyle z adminem nie mogę się zgodzić. Zgodnie z dokumentacją wybierając ośrodek NZOZ w Porąbce wybrałeś również ośrodek zdrowia w Czańcu. Dlaczego? A mianowicie w gminie Porąbka jest tylko ośrodek zdrowia w Porąbce, a ośrodek w Czańcu jest jego zamiejscową placówką. Umożliwiło to między innymi wykonywanie wielu specjalizacji w ramach jednego ośrodka pomimo braku przystosowanego budynku. Lekarze specjaliści są rozsiani po całej gminie. Po drugie Polimed jest czysto komercyjną jednostką nastawioną na zarabianie i pomimo iż cały świat składał deklarację przynależności zgodnie z wykładnią prawa w tym temacie deklaracja ta jest nic nie warta. Można by się tutaj rozpisywać, temat jest szeroko poruszany. Po trzecie obdarzona superlatywami Pani Gilowska jest bodajże współwłaścicielem Polimedu i między innymi za jej przyzwoleniem doszło do zaistniałej sytuacji zachowania lekarza Kadriana (wzięło się to z braku konsekwencji wcześniejszych skarg w tym temacie, a uwierzcie mi że były liczne). Po czwarte Zachowanie lekarza Hadriana jest adekwatne do sytuacji całej spółki Polimed w naszej gminie (nie jasna umowa ze spółką, pokrywanie przez gmine kosztów działalności spółki pomimo jej komercyjnego charakteru, niewyjaśnione zwolnienia z podatków, czy wymuszanie na Wójcie konieczność remontowania obiektów na których prowadzi działalność spółka). Reasumując: zachowanie wspomnianego lekarza jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, w sprawa ma tzw drugie dno.

9 Ostatnio edytowany przez guru (2009-01-22 13:45:45)

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowny Panie (galler),
Wiedzialem ze moja intuicja mnie nie zawiedzie. Wiedzialem w swojej podswiadomosci ze musza byc osoby ktore, tak jak ja , doswiadczyly upkorzenia i braku profrsjonalizmu ze strony
dr,Hadriana ze spolki Polimed. Pisze Pan " Zachowanie lekarza Hadriana jest adekwatne do sytuacji całej spółki Polimed w naszej gminie (nie jasna umowa ze spółką, pokrywanie przez gmine kosztów działalności spółki pomimo jej komercyjnego charakteru, niewyjaśnione zwolnienia z podatków, czy wymuszanie na Wójcie konieczność remontowania obiektów na których prowadzi działalność spółka). Reasumując: zachowanie wspomnianego lekarza jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, w sprawa ma tzw drugie dno" i sa to bardzo ale to bardzo niepokojace informacje. Proponuje : wyeksponujmy to "drugie dno" rozbijmy ta "gore lodowa" poprzez zaproszenie do naszej dyskusji Pana Wojta Gminy Porabka: Czesława Bułke , Pania i Panow Radnych;  Marie Mydlarz, Janusza Kojdra, Wieslawa Gasiorka, Edwarda Koniorczyka, Miroslawa Pielesz, Grzegorz Zontka , przedstawicieli Wydzialu Finansowego Urzedu Gminy Porabka, przedstawicieli Urzedu Skarbowego a przede wszystkim WAS drodzy MIESZKANCY ktorzy w ten czy inny sposob zetkneliscie sie z powyzszym problemem.
Problem niewatpliwie istnieje, co do tego  nie powinnismy miec najmniejszej watpliwosci, natomiast co znim zrobimy zalezy tylko od NAS samych. Demokracja to piekna rzecz , prawda?
Z powazaniem i glebokim szacunkiem.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

10

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Kolego, galler, W tymże temacie autor zapytał o zawód lekarza, jako przykład podał czanieckiego doktora i poprosił o opinie o tejże osobie.
Ja wtrąciłem swoje 3 grosze do dyskusji i napisałem dlaczego przeszedłem do NZOZ w Porąbce.

pisząc:

Po trzecie obdarzona superlatywami Pani Gilowska jest bodajże współwłaścicielem Polimedu i między innymi za jej przyzwoleniem doszło do zaistniałej sytuacji zachowania lekarza Kadriana (wzięło się to z braku konsekwencji wcześniejszych skarg w tym temacie, a uwierzcie mi że były liczne).

...zupełnie nie zrozumiałeś o co w tej dyskusji chodzi. Zarówno ja, jak i Pan "guru" ocenialiśmy lekarzy, a nie instytucję w jakiej pracują.

To, że Pani doktor Gilowska jest jak piszesz "współwłaścicielem Polimedu" to mnie nie interesuje i nie zmienia faktu, że jest bardzo dobrym lekarzem i leczyła mnie kiedy byłem jeszcze małym chłopcem. Niestety lekarzy z Czańca ocenić nie mogę bo P. Hadriana chyba nigdy nawet nie widziałem. Chyba, że jeśli ktoś chce odgrzebać stare "śmieci" to czasy Pana Wasilewskiego jeszcze pamiętam.

Pozdrawiam, admin http://czaniec.pl/forum/yaya.gif
http://www.danasoft.com/sig/118547.jpg

11

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Czyżby krytyka mojej wypowiedzi została podyktowana tym, iż pozwoliłem sobie wskazać kłamliwe stwierdzenia mnie krytykującego?

12 Ostatnio edytowany przez guru (2009-02-02 04:29:24)

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowni Panstwo,
Nasze FORUM w tym temacie (watku) odwiedzilo juz ponad czterysta osob. Liczba imponujaca, czego niestety nie mozna przelozyc na zaangazowanie. Poklony dla Pani/Pana: PRZYBLEDA, ADMIN i GALLER.
Co sie stalo z reszta potencjalnych respondentow ?
Mozna to potraktowac jako niechec do tz. wtracania sie , ale czy napewno ? A może to potraktować jako mocno zawoalowane przyznanie się do umysłowej i intelektualnej niemocy w zakresie spraw raczej oczywistych , etycznych i moralnie uzasadnionych. I od razu człowiekowi robi się raźniej , po samousprawidliwiajacej i skądinąd bardzo wygodnej formule ?bo co ja moge? mozna spac spokojnie. Zasadniczo wystarczyłoby to nazwać ?absurdum ? nowego systemu spoleczno-poliycznego ale nic w tym nowego. Stary system w nowym wydaniu , zapytac by mozna ? Alez oczywiscie. Nie dajmy się nabrać na frazesy o wolności i sprawiedliwości. Sprawiedliwość i równość urzeczywistnione zostaną tylko wtedy gdy zwycięży w nas samych  poszanowanie WLASNEJ godnosci i docenienie  WLASNEJ wartosci. Nie wracajmy, blagam , do okresu PRL, która z łezka w oku wspominają komuchy starsze, o przepraszam dzialacze, a z niezdrowym zaciekawieniem mówią o niej komuchy młodsze. Sztywniactwo i aparatczykostwo, krawaciarstwo, niby-kultura i ogólne eliciarstwo po prostu koszmar. Skończył się komunizm w wydaniu sowieckim, ale czy skonczyl sie on takze w wydaniu PRL-owskim ? A moze nigdy nie odszedl ? A moze powrocil ? Wyrazane publicznie wątpliwości nabrały nowej jakości i jawią się jako uzasadniona obawa o poziom naszej demokracji. Pierwszym, najbardziej uderzającym elementem zaburzeń psychicznych naszego narodu, jest coś z pogranicza obsesji i urojenia po ktorym budzimy się z ręką w nocniku zdziwioni zapewne, iż ?nie tak to mialo byc?.  Najsluszniejsz zasady tego narodu. Jakie to zasady ? Czy chodzi o aroganckie ponizanie innych czy o wzajemne wspolzycie w czasach kiedy wielu z nas zagryza wargi, dygotajac ze strachu przed aroganckim lekarzem, urzedasem  czy plebanem. Elementem naszych psychicznych przypadłości jest ustawiczne mylenie zwycięstwa i porażki. Porazka jest przejscie obok chamskich zachowan z pokora niegodna cywilizowanego czlowieka a zwyciestwem ich napietnowanie. Osoba publiczna , wbrew jej obsesjom , jest i bedzie tylko i wylacznie dobrze oplacanym ( przez nas) sluzacym. Nie pozwolmy sobie na okreslanie naszej ojczyzny ?państwem hołoty stworzonym dla hołoty?. Nie dajmy traktowac sie jak gawiedz. Ponownie, spojrzyjmy w lustro z szacunkiem.
Z powazaniem:
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

13

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowni Panstwo,
Jest to juz moje ostatnie wystapienie na tym  FORUM. Jestem zawiedziony i zawstydzony.
Dziekujac za nasza medialna znajomosc  , pozwole sobie zacytowac bardzo madra i adekwatna do sytuacji mysl teologa Rinholda Niebuhra:
?GOD  GRANT ME SERENITY TO ACCEPT THE THINGS I CANNOT CHANGE. THE COURAGE TO CHANGE THE THINGS I CAN AND THE WISDOM TO KNOW THE DIFFERENCE?
Co w wolnym tlumaczeniu brzmi:
? Bog obdarzyl mnie pogoda ducha abym mogl  pogodzic sie z tym czego nie moge zmienic, odwaga do zmiany tego na co mam wplyw i madroscia do zrozumienia roznicy pomiedzy jednym a drugim ?.
Ilez w tym sformuowaniu madrosci, godnosci  i instynktu samozachowawczego.
Zycze Wszystkim Panstwu ambitnego zycia .
Z powazaniem:
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

14

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

guru napisał/a:

Zycze Wszystkim Panstwu ambitnego zycia .

i dużo zdrowia wszystkim!

http://img.userbars.be/userbars/11/25648.gif

15

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

O Boże LUDZIE WAM DAĆ WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ.DO TEGO TRZEBA DOROSNĄĆ.A PRZEDE WSZYSTKIM TEGO NIE MOŻNA NADUŻYWAĆ.CIESZYCIE SIĘ TYM JAK DZIECI,TĄ WOLNOŚCIĄ SŁOWA,BEZPRAWNYCH,CZĘSTO BEZPODSTAWNYCH WYPOWIEDZI,WYKAZUJĄC SIĘ JAKŻE WIELKĄ ELOKWENCJĄ.MISTRZOWIE WYPOWIEDZI,CIĘTEJ RIPOSTY.ŚMIECHU WARTE.OBSERWUJĘ CORAZ CZĘŚCIEJ,BO MAM NIESTETY TAKĄ MOŻLIWOŚĆ,ODWIECZNE PRETENSJE,KLIENT NASZ PAN.WIELU LUDZIOM WYDAJĘ SIĘ ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH MOŻNA WSZYSTKO,MOŻNA OBRAŻAĆ,MOŻNA PONIŻAĆ,MOŻNA OPLUĆ,NIE LICZĄC SIĘ Z TYM,ŻE PO DRUGIEJ STRONIE STOI CZŁOWIEK.O TYM ZAPOMINACIE.RÓWNIEŻ CZŁOWIEK,NAJWAŻNIEJSZY JESTEM JA,KLIENT,KONSUMENT,PODATNIK,PACJENT.....WSZYSTKO MA SWOJE GRANICE.KAŻDY MA JAKIEŚ MOŻLIWOŚCI,KOMPETENCJE,CZAS DO REALIZACJI WASZYCH POTRZEB,A WY MYŚLICIE,ŻE MA BYĆ JUŻ ,ZARAZ ,NATYCHMIAST,BO JAK NIE TO SKARGA,PRASA ,TELEWIZJA.TO JEST WASZA MAŁOŚĆ.KAŻDY PROBLEM DA SIĘ ROZWIĄZAĆ,TYLKO TRZEBA MIEĆ W SOBIE CHOĆ TROCHĘ DOBREJ WOLI,NO I OCZYWIŚCIE KULTURY OSOBISTEJ.A W WAS ODZYWA SIĘ EGOIZM,PROSTOTA.CHĘĆ POKAZANIA KIM JA JESTEM CO JA MOGĘ.PEWNO ,ŻE MACIE PRAWO,JASNE ŻE TAK.TYLKO PO CO KOGUCIKI,BO W DOMU JESTEŚCIE MALI,BO MACIE KOMPLEKSY Z MŁODYCH LAT,DOTYCZĄCE STATUSU,POCHODZENIA,A JAK KOGUCIK POSKACZE TO JEST WIELKI.DOBRA KOŃCZĘ BO MI SIĘ NIE CHCE PORUSZAĆ WIĘCEJ TEGO TEMATU.POMYŚLCIE,ZASTANÓWCIE SIĘ CO CHCECIE POKAZAĆ I KOMU,I CZY PROBLEMY KTÓRE ROSNĄ U WAS DO TAK WIELKIEJ RANGI,OSIĄGNĘŁY CHOĆ W POŁOWIE TE RANGĘ .CZY POŁOWA WASZYCH PROBLEMÓW NIE JEST WYIMAGINOWANA,A WY TAK OGROMNIE OCZEKUJECIE WSPARCIA,POPARCIA,ZROZUMIENIA,JEDNOCZENIA SIĘ JAK NA WIECACH.OD CZASU DO CZASU OGLĄDAM TELEWIZJĘ.JESTEŚCIE TROCHĘ PODOBNI DO WSPÓŁCZESNYCH DZIENNIKARZY,ONI TEŻ BIORĄ WOLNOŚĆ CAŁYMI GARŚCIAMI.NIEDAWNO W NASZYM KRAJU BYŁ PROBLEM Z MGŁAMI NA NASZYCH LOTNISKACH.DZIENNIKARKA W ROZMOWIE Z RZECZNIKIEM LOTNISKA NIE KRYŁA OBURZENIA TYM,ŻE WŁADZE LOTNISKA NIC NIE ROBIĄ Z UNOSZĄCĄ SIĘ MGŁĄ NA CO RZECZNIK PO LUDZKU ODPOWIEDZIAŁ A CO MAMY ROBIĆ?DO CZEGO ZMIERZAM GADANIE DLA GADANIA,ROBIENIE PROBLEMU ZE SPRAW,KTÓRE NIE MAJĄ INNEGO ROZWIĄZANIA NIŻ NATURALNE...W WASZYM PRZYPADKU NIE PRZYJĘCIE PACJENTA Z BARDZO WYSOKĄ TEMPERATURĄ,WYDAJE SIĘ RAŻĄCYM NARUSZENIEM.OK.WIEM TO WASZE DZIECI,RODZICE.....,ALE W TYM CZASIE TAKICH OSÓB W CZAŃCU BYŁY DZIESIĄTKI,JEŻELI NIE SETKI,WSZYSCY MIELI TAKA TEMPERATURĘ I TAKI SAM PROBLEM,PERSONEL SIĘ W TYM CZASIE NIE ZWIĘKSZYŁ.TO SĄ BARDZO RZADKO SPOTYKANE SYTUACJE.ALE TAK JAK Z RZECZNIKIEM LOTNISKA CO MOŻNA ZROBIĆ,JAK MOŻNA PRZYJĄĆ OKREŚLONĄ LICZBĘ OSÓB.ISTNIEJĄ LEKI OBNIŻAJĄCE TEMPERATURĘ.NIE SĄDZĘ BY KTOŚ W POBLISKIM OŚRODKU ZDROWIA Z PREMEDYTACJĄ,ZE ZŁOŚLIWOŚCIĄ CZY TEŻ INNYM RAŻĄCYM ZAMIAREM ODMAWIAŁ POMOCY PACJENTOM.NA SZCZĘŚCIE NIE JESTEM OSOBĄ CHORUJĄCĄ,ALE ILEKROĆ MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ ZAŁATWIAĆ COŚ W CZANIECKIM OŚRODKU ZDROWIA TRAFIŁAM NA MIŁĄ OBSŁUGĘ.MOŻE DLA TEGO ŻE JEŻELI JEST SIĘ MIŁYM TO LUDZIE ODWZAJEMNIAJĄ SIĘ TYM SAMYM.PROSZĘ MI WIERZYĆ TO ZAWSZE DZIAŁA.OSOBY WOJUJĄCE Z GÓRY NASTAWIAJĄCE SIĘ NA KŁÓTNIE NIEWIELE ZAŁATWIAJĄ.

16

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowni Panstwo,
Niestety nie moglem dotrzymac obietnicy ?zamilkniecia? , ktore obiecalem  temu FORUM w moim poprzednim wystapieniu.  Przepraszam za moja, powiedzmy, niekonsekwencje.  Nie moglem przejsc do porzadku dziennego nad burzliwym wystapieniem Pani/Pana JADZIA.  Dowiedzialem sie , ku mojemu  zdumieniu  a przestrodze dla innych, ze jestem czlowiekiem jakiego do tej pory nie znalem. Czlowiekiem ktorego? zdrowe spoleczenstwo? , ktorego niewatpliwa przedstawicielka lub przedstawicielem jest Pani/Pan JADZIA, powinno ponownie odizolowac  w ?osrodku odosobnienia?. Tym razem jednak nie za przestepstwa polityczne ktorych ?dopuscilem? sia za czasow komuny ale za powazne zwyrodnienie charakteru za czasow demokracji. Dowiedzialem sie bowiem , ze jestem: kogucikiem (cokolwiek to znaczy), zakompleksionym i malostkowym egoista z prostacka  kultura osobista  pochadzacym z niskich sfer spolecznych. Czyz  wady te nie kwalifikuja mnie do natychmiastowej eliminacji  z szeregow  ?zdrowego spoleczenstwa? ? Czyz normalne spoleczenstwo moze tolerowac taka kanalie ?
Pozwole sobie zacytowac tytul naszego watku: ?Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ??
Pozwole sobie rowniez zacytowac fragment Pana/Pani wypowiedzi: ?WIELU LUDZIOM WYDAJĘ SIĘ ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH MOŻNA WSZYSTKO, MOŻNA OBRAŻAĆ, MOŻNA PONIŻAĆ, MOŻNA OPLUĆ, NIE LICZĄC SIĘ Z TYM, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE STOI CZŁOWIEK?.
Jakze piekny i prawdziwy scenariusz, nic dodac nic ujac. Pani/Pana pomylka polega niestety, na niewlasciwej obsadzie glownych rol.
Z glebokim szacunkiem.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

17

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Tym Razem Będzie Krótko,przeczytałam Raz Jeszcze Pańskie Wypociny I Jestem Mocno Zaniepokojona Jako Mieszkaniec Czańca,że Mamy Na Naszym Terenie Osobę O Tak Skrajnych Poglądach I Aspiracjach Sekciarskich I Aspiracjach "guru".pseudonim Kojarzy Się Wszystkim Jednoznacznie.proszę Powiedzieć Jak Można  Wypowiedzieć Się,że Osoby Publiczne Są Naszymi Dobrze Opłacanymi Sługusami??????????tak Wypowiadać Się Może Tylko Osoba Skrajnie Zakompleksiona.wymagająca Leczenia W Innej Placówce I U Innego Specjalisty.
Tym Optymistycznym Akcentem Kończę Naszą Wymianę Zdań.to Nie Mój Poziom Konwersacji,i Nie Ten Tok Rozumowania.z Wyrazami Szacunku.jadwiga.

18

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowna Pani Jadwigo,
Sadzac po stylu Pani wypowiedzi to rzeczywiscie ?Nie jest to Pani poziom konwersacji? nad czym szczerze ubolewam, aczkolwiek postaram znizyc sie do Pani poziomu intelektualnego aby moc przelozyc moja mysl na jezyk zrozumialy takze dla Pani. Moge Pania zapewnic , iz ze swoimi kompleksami postaram poradzic sobie sam. Imie moje sekty to: szacunek dla siebi i innych a moje aspiracje to: styl zycia ktory mozna nazwac ambitnym i godnym. Dla zachowania wewnętrznego spokoju i równowagi psychicznej pozwole sobie nie komentowac pozostalych bardzo prymitywnych refleksji i przemyśleń zawartych w Pani bardzo przecietnej , nafaszerowanej  wulgaryzmami, wypowiedzi. Dodatkową inspiracją do tej polemiki na pewno nie bedzie rowniez Pani swoisty sposob poslugiwania sie jezykiem polskim. A co za tym idzie, pozwole sobie na tym wlasnie stwierdzeniu  zakonczyc nasza bezprzedmiotowa i absurdalna rozmowe medialna.
Z glebokim szacunkiem.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

19

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowni Panstwo,
Minelo kilka miesiecy, ponad osiemset wizyt na tym forum a forma obslugi pacjenta przez pana Artura Hadriana nie uleglo zmianie, pozytywnej ma sie rozumiec. Swiat ugrzazl w glebokim kryzysie, bieda szaleje a biznes pana doktora kwitnie jak nigdy. Oto kolejny dzień życia w naszej szarej rzeczywistosci odchodzi do sfery wspomnien a absurdalność przekracza w nim wszelkie granice , hipokryzja siega szczytu. Gdyby konieczne było podanie jednozdaniowej, ale możliwie wyczerpującej definicji kapitalizmu, zapewne najbardziej trafnym podsumowaniem byłoby twierdzenie, iż jest to system ekonomiczny, w którym głównym celem jest maksymalna akumulacja zysku za pomocą wszelkich dostępnych środków. Uzywajac powyzszej definicji w przypadkach relacji doktor Artur/pacjent  to z cala pewnoscia nalezy stwierdzic, ze nasza miejscowosc ?dorobila sie? kapitalisty przez duze ?K?. Dodawać, że tego rodzaju kaptalizm musi prowadzić do dramatycznych społecznych konfliktów raczej nie trzeba, zwłaszcza że jedno z nich rozgrywa się dosłownie na naszych oczach. W dodatku ciężko jest udzielić kompetentnej odpowiedzi na pytanie,  jak daleko musimy zostac  ponizeni i upokorzeni aby nazwac chamstwo po imieniu. A w sytuacji, gdy jedynym imperatywem działania pseudo elit jest bezwzględna akumulacja kapitału, ciężko spodziewać się w tym zakresie nagłej zmiany. Osobnym jest pytanie, na ile w warunkach systemu, który nie bez przyczyny zwie się kapitalistycznym, można w ogóle spodziewać się  zasadniczych przewartościowań. Ja pomimo wszystko sadze iz wystarczyłoby wyciągnięcie wniosków z nagannych zachowania i arogancji wobec nas pacjentow i zgloszenie tego faktu wlasciwym organom  samorzadowym i medycznym jako objaw niedopuszczalnie niskiej jakosci obsługi klienta. Nic dodac , nic ujac. Prywatna firma trudniąca się dostarczaniem uslug medycznych to jeden z pewniejszych interesów na niestabilnym z natury wolnym rynku. Retorycznym byloby pytanie, czy współczesne społeczeństwa mogą się bez tego typu instytucji obyć . Obyc nie , zreformowac tak. Zyjemy przeciez w bac co bac wolnym kraju. Problem wolności jako takiej jest jednym z najważniejszych elementów dyskutowanych w całej naszej przestrzeni publicznej. Jest również jednym z najbardziej zideologizowanych elementów ogólnego dyskursu i trudno się temu dziwić, bo wolność obiektywna nie istnieje. Wolność jest konstruktem filozoficznym, który rozpatrywany może być wyłącznie w kontekście, czy też raczej w kontekstach ? moralnym, politycznym i ekonomicznym. Zgodnie z zasadą głodny z sytym nie pogada interpretować można właśnie wolność. Istnieja , w moim przekonaniu zasadniczo trzy stanowiska w odniesieniu do wolności ? głupie, frywolne albo żadne. Najgorsze ze wszystkich wydaje się to drugie. Polega ono głównie na tym, że obiegowe, uznane za właściwe definicje najważniejszych pojęć decydujących o ogólnym światopoglądzie przyjmuje się jako właściwe, ewentualnie dodając do nich kosmetyczne modyfikacje mające sprawiać wrażenie jakoby dane stanowisko było autonomiczną refleksją. Tak wlasnie widzi wolnosc ?Pan na wlosciach?dr.Hadrian i o zgrozo wiekszosc z nas tych ktorzy przez niego nagminnie sa upokarzani. Czas na zmiany w sposobie myslenia , zarowno ?Boga? jak i nas maluczkich. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć: przyzwoitość nie popłaca, uczciwosc nie poplaca . Natomiast chamstwo i pycha jest wykladnia naszego zycia w XXI wieku. Zaslepienie czy glupota ? A moze niemoc jednostki w zderzeniu z nowa nomenklatura. Kazdy z nas musi,w zaciszu wlasnego intelektu, stojac przed lustrzanym odbiciem wlasnej twarzy odpowiedziec sobie na to pytanie. Zyczmy sobie powodzenia w tym ambitnym przedsiewzieciu.
Z glebokim szacunkiem.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

20 Ostatnio edytowany przez guru (2009-05-03 21:37:04)

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowni Panstwo,
Naczelnym hasłem polskiej sluzby zdrowia w której wreszcie naczelne miejsce zająć miał czlowiek - pacjent , jest  ?Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie nie jest mi obce?.  Haslo to zaczerpniete zostalo z epoki renesansu . Okazuje się jednak, iż ów ideał zarowno wtedy jak i teraz ciągle odległy jest od realizacji, bowiem centralną pozycję w świecie medycyny nadal zajmują zysk i kapitał, zaś podporządkowane im postawy i system ekonomiczny rodzą zjawiska, przy których nawet niektóre zwierzęta wydają się bardziej altruistyczne, niż ludzie. Trudno bowiem spodziewać się innych postaw, skoro dominująca we współczesnej sluzbie zdrowia, na poziomie lekarza pierwszego kontaktu, postawa drobnomieszczańska nachalnie promuje niepożądane społecznie typy zachowań: egoizm, indywidualizm i pogoń za zyskiem, które doprowadzają do tragicznego w skutkach poziomu opieki lekarskiej a nawet jej zaniechania. A przecież jednym z niezbywalnych praw człowieka, i przy okazji czymś, co wyraźnie odróżnia go od zwierząt, jest posiadanie wlasciwej i godnej opieki zdrowotnej. Niesprawiedliwość ludzka i systemowa co poniektórych (czytaj ?Pan na wlosciach?) jednak brutalnie tego prawa nas pozbawia, lub próbuje pozbawić. Jak mówi stare, polskie porzekadło kłamstwo jest kradzieżą. Kradzieżą prawdy. Czy tylko prawdy? Odpowiedzcie sobie Panstwo na to pytanie sami przyjmujac za zasade jedyną z mozliwych wykladni: dr.Hadrian prosperuje i z tego co wiem to zupelnie niezle, tylko i wylacznie w sposob bezposredni lub posredni dzieki waszej ciezko ?uciułanej? kasie. Lekarze pokroju ?BOGA? sa generacją ludzi aroganckich i bezczelnych nie szanujacych nikogo ani niczego. Liczy się dla nich tylko mamona. Mamona za kolejne pieczecie i kolejne skierowania do lekarzy ktorzy na tytul doktora medycyny rzeczywiscie zasluguja. Praca nie musi dawać satysfakcji czy przynosic pozytywnych efektow, ważne by dobrze za nią płacili. ?Obyś żył w ciekawych czasach? mówi starożytne chińskie przekleństwo. Jego sens objaśnić można mniej więcej tak: życie w ciekawych czasach jest wielkim nieszczęściem. My zaś , trzeba wiele samozaparcia, by tego nie zauważyć ,  żyjemy w ekstremalnie wręcz ciekawych czasach. I rzeczywiście , jest to doprawdy gigantyczne nieszczęście.  Ale nie dla ludzi pokroju szanownego pana doktora. Dla jednostek tego typu nieszczesciem bylby powrot do normalnosci. Szanse na zmianę obecnego porządku są niestety mniejsze niż kiedykolwiek. Przy tych minorowych nastrojach, chciałbym jednak powiedzieć, że jesteśmy jednak  bogatsi , bogatsi  jesteśmy po prostu ,drodzy Panstwo , duchowo!  Tylko co to konkretnie oznacza? Absolutnie a wlasiwie absurdalnie nic. Medycyna poddana logice kapitału nie jest medycyna a jedynie zrzeszeniem konowałów na rzecz dalszej maksymalizacji ich zysków.
Z glebokim szacunkiem.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

21 Ostatnio edytowany przez guru (2009-05-07 04:55:06)

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowni Panstwo,
?Wielcy wydają się nam wielkimi dlatego i tylko dlatego, że patrząc na nich klęczymy! Powstańmy!? Bylo to jedno z haseł rewolucji francuskiej ,haslo pasujące doskonale do sytuacji ktora istnieje w czanieckim  PoliMed Sp. z o. o.  Z jednej strony  ?WIELKI? dr. Artur Hadrian a z drugiej klęczący plebs. Z biegiem czasu jednak owa grupa społeczna , mowie o francuzach ? dostrzegłszy tragizm swego położenia i jawną niesprawiedliwość w patologicznych stosunkach społecznych ? zaczęły podnosić głowy i pięści przeciwko niesprawiedliwości. Jakże piekny przyklad do nasladowania. Nie  byli oni wprawdzie w stanie dokładnie określić, czego chcą, ale świetnie wiedzieli, z czym chcieliby skończyć ? z całym systemem opartym na zysku i monstrualnych nierównościach społecznych. I znowu - jakże piekny przyklad do nasladowania. Drodzy Panstwo wszystko w naszych rękach. Cała historia powstrzymania chamstwa i upkorzen mogłaby podążyć w zupelnie innym kierunku, dodajmy wlasciwym kierunku, kierunku ktory to my pacjenci okreslimy. Przejmijmy inicjatywe w swoje rece i powiedzmy panu , pozal sie boze lekrzowi , ze panoszy sie on za nasze ciezko zarobione pieniadze. Podniesmy sie wreszcie z w rzeczy samej niewygodnej pozycji, z pozycji kleczacej.
Pozdrawia bardzo serdecznie.
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

22 Ostatnio edytowany przez guru (2009-08-17 15:55:05)

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowni Panstwo,
Kryzys dotknął już bodaj każdego miejsca na ziemi zamieszkałego przez człowieka. Czyzby ! Jest bowiem taki kraj w środku Europy, nawet całkiem spory i ludny a w tym kraju miejscowosc calkiem mila i zadbana a w tej miejscowosci lekarz którego, kryzys jakby nie dotykal. Lekarz o ktorym mowa ma sie zupelnie dobrze, wypisujac skierowania do prawdziwych lekarzy, przybijajac pieczecie na kolejne recepty i wpisujac kolejne bzdury do naszych kartotek medycznych nie widzac potrzeby przeprowadzenia elementarnych, nie mowiac juz o specjalistycznych,  badan. Zgodnie z zasada , iz nie jakosc jego uslug ale ilosc skierowan i przybitych pieczeci nabije jego kiese. Kiese ktora pozwala mu na luksusowe zycie i czeste wojaze krajowe i zagraniczne. Sytuacja ta jest o tyle groteskowa , ze polska gospodarka opiera sie ponoc na wzorach zachodnich. Forma obslugi pacjenta przez pana Artura Hadriana, bo o nim wlasnie mowimy i jego ?niewatpliwa? wiedza, w swiecie zachodnim pozwolila by mu zajac w profesji medycznej miejsce na szczescie tylko w kolejce po zasilek dla bezrobotnych. Jego arogancja, brak profesjonalizmu i pospolite chamstwo nie pozwolilo by mu przejsc przez pierwsza lepsza weryfikacje standartowej komisji etyki lekarskiej. Zachowania i pseudo profesjonalizm pana Artura moze przetrwac jedynie w marazmie polskiej rzeczywistosci , gdzie ze wzgledu na brak reakcji ze strony pokrzywdzonych (czytaj pacjentow) oraz  zaniedbania  badz niekompetencji wlasciwych wladz samorzadowych i medycznych indywiduum tego typu ma racje bytu, dodajmy bytu na wysoce nieuzasadnionym poziomie. Kryzys ludzkiej moralnosci i etyki w czanieckim ? PoliMed Sp. z o. o.? niestety istnieje i jest zjawiskiem jak najbardziej realnym i namacalnym a im dłużej będziemy udawać, że go nie ma, tym mocniej odbije się on później na nas samych. Niestety spoleczenstwo Czanca milczy. Nawet PANI JADZIA milczy (patrz: poprzednie posty). Pamietajcie Panstwo swoim milczeniem dajemy bierne ale jakze zgubne w skutkach przyzwolenie na haniebne praktyki jednego z nowobogackich konowalow. Jedynie nasz podniesiony glos w tak upokarzajaco obrzydliwej sprawie pozwoli nam  utrzymać pewien minimalny poziom godnosci dla nas samych. Czas wziąć sprawy w swoje ręce. Na trwanie obecnego porządku i tym samym na nieuniknione w jego ramach zjawiska, takie jak prostactwo i niekompetencja zgodzic sie, po prostu nie mozemy, Musimy zmobilizować zwykłych N A S , zagrożonych skutkami tego stanu rzeczy, do walki o lepszy system opieki zdrowotnej, w którym to pacjenci, a nie mierni lekarze, będą decydowali o losach naszej i tak juz kulejacej , sluzby zdrowia.
Z glebokim szacunkiem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

23 Ostatnio edytowany przez guru (2009-09-09 12:26:17)

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowni Panstwo,
Minelo osiem miesiecy od momentu wystosowania przeze mnie formalnej skargi do Narodowego Funduszu Zdrowia i Naczelnej Izby Lekarskiej na karygodne i co tu duzo mówic, chamskie zachowania dr. Artura Hadriana. Otrzymałem odpowiedź. A jakże, formalną i z urzedowymi pieczęciami.  Odpowiedź z której  nie wynika absolutnie nic. Bezmiar absurdu, pomieszanie z poplataniem urzędasa pod wpływem. Niewątpliwie perełka pośród interpretacji prawidłowych relacji lekarz/pacjent. I od razu człowiekowi robi się raźniej. Głupota ludzka jest być może nieskończona, ale w określonych sytuacjach społecznych odgrywa ona niepomiernie mniejszą rolę niż ludzka mądrość, także nieskończona. Tymczasem hipokryzja medycznych  biurokratów przepoczwarza się stale i nigdy, niezależnie od okoliczności, nie przestaje zwiększać swoich rozmiarów. Niestety rzeczywistość jest cokolwiek inna, bardziej prozaiczna.Tak jak prostytutka jest osobą, której nie da się zgwałcić tak konował jest osobą ktorej nie da się wyrzucić na zbity pysk chociaż wszystkie znaki na ziemi i niebie o taką sprawiedliwość wołają a nawet o nią wyją. No cóż, wygląda na to, iż kolejny dupek uratował swoj tyłek (czytaj: dupę).  Posuwając się nieco dalej, można by zapytać czy ten zadek można usunąć chirurgicznie? ? Ależ owszem, ależ tak ?. Zatem panie i panowie pacjenci, do tej pory byliście  jedynie na  miejscu drugim , miejscu obserwatora, czas pokusić się o pierwsze. Czas na zakup skalpela.
Z glebokim szacunkiem,
guru

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".

24

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Tak Minęło Osiem Miesięcy I Nikogo Nie Ruszają Twoje Żale Guru.jesteś Samotny W Swej Walce Biedaku.bo Nie Masz Racji.wymyśliłeś Sobie Coś W Tej Swojej Główce,wypisujesz Jakieś Brednie,obrażasz Ludzi Od Lekarzy Po Prostytutki,liczysz Na Polemikę A Tu Nic.żal Mi Ciebie Guru.żal Mi Takich Ludzi,współczuję Ludziom Którzy Cię Otaczają,bo Masz W Sobie Tyle Jadu.zdaj Sobie Sprawę Z Tego ,że Dla Ludzi Którzy To Czytają Jesteś Dziwakiem,więc Nie Licz Na Wielki Zryw.zauważ,że Nie Masz Poparcia ,niczyjego Poparcia.w Wolnych Chwilach ,zamiast Pisać Takie Brednie Pomyśl Może O Wizycie U Jakiegoś Specjalisty I Tutaj Się Z Tobą Zgodzę Pan Doktor Hadrian Ci Nie Pomoże.i Jeszcze Jedna Prośba Nie Zaśmiecaj Forum Czanieckiego.

25

Odp: Dr. Artur Hadrian z PoliMed Sp. z o. o. - PAN NA WLOSCIACH czy BOG ?

Szanowna Pani Jadziu,
Samotnosc w słusznej sprawie , prosze mi wierzyc nie jest samotnoscią ktora doskwiera . Wiem cos na ten temat z doswiadczen okresu stanu wojennego lat osiemdziesiatych. Na spontaniczny zryw społecznosci Czanca nigdy nie liczylem i nadal nie licze, poparcia nie szukam a pod opieka prawidlowego specjalisty jestem juz od dawna. Na polemike w temacie chamskich zachowan  natomiast , liczylem i nadal licze. Jak widac dzieki Pani pomocy temat rozwija sie w zupelnie prawidlowym kierunku, za co korzystając z okazji pragne Pani serdecznie podziekowac. W swoich dywagacjach potwierdza Pani bowiem zasade iż zapewnienie indywidualnej wolności wypowiedzi jest wartością najwyższą . Takich ludzi jak szanowna Pani dziś właśnie potrzebujemy ? nieprawdaż ?
Z glebokim szacunkiem dla wyżyn Pani Intelektu,
guru
P.S. Jezeli  moje spostrzezenia, jak to laskawa Pani raczyla nazwac sa smieciem intelektualnym to pomyslmy przez chwile wspolnie, jakie okreslenie bedzie adekwatne dla Pani riposty.

Principles of surviving:       " You have only one truthful friend in the world.
                                                            And that friend is, yourself ".